Lajmet e tërhequra në datën 2014-04-24 nga gazeta Klan TV (gjithsej 13 artikuj )

» Ish i perndjekuri tenton te digjet me benzine

0 brbr brbrNje ish i perndjekur politik ka tentuar ti vere flaken vetes para parlamentit Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme ne Tiranebrbr brbrKujtim Gaziu eshte sperkatur me benzine dhe ka tentuar te vetesakrifikohet por eshte ndaluar ne momentin e fundit nga forcat e policisebrbr brbrAi ka deklaruar s

» Zbulohet arsenal armesh ne Peshkopi

0 brbr p styletext-align justifyNje arsenal armesh eshte zbuluar mengjesin e sotem ne fshatin Pollozhan te Peshkopisebrbr p styletext-align justifyBurime te policise se Peshkopise bejne me dije se arsenali i armeve eshte zbuluar ne nje banese nga ku u sekuestruan 3 pushke mina e predha antitank nje pisto

» Vrasja e Shkodres identifikohet autori

0 brbr brbrPolicia e Shkodres ka identifikuar autorin e vrasjes se djeshme ne fahstin Vukatanebrbr brbrEduart Arra eshte shpallur ne kerkim nga policia per vrasjen me snajper te 61 vjecarit diten e djeshmebrbr brbrPolicia thote se vrasja eshte kryer per hakmarrjeVellai i viktimes Drini qe ndodhet ne SHBA

» Artistet e TKOB dalin ne proteste

0 brbr brbrDuhet te ishin ne skene apo ne salle per te ndjekur premieren e radhes por artistet e Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit si rrallehere dolen ne proteste kunder vendimit te Minsitrise se Kultures per te ndryshuar kontratat e tyre te punesbrbr brbrKontratat e reja 3-mujore sipas artisteve ja

» Mallakaster digjet automjeti i kreut te Komunes Fratar

0 brbr brbrAutomjeti i kryetarit te Komunes Fratar Astrit Sejdini ne Mallakaster eshte perfshire nga flaket Ngjarja ka ndodhur mbremjen e sotme ku sipas burimeve policore automjeti ishte lyer me benzine dhe me pas i eshte vene flakabrbr brbrPolicia ka vene ne pranga autorin Fredi Ferzaj 42-vjec Sipas ban

» fare po konsumojne sot shqiptaret

0 brbr p styletext-align justifyMinistri i Bujqesise edhe sot ka shmangurdetyrimin per te folur rreth sigurise se perimeve qe shiten lirshem ne tregjet tonaNje takim me nje biznesmen kosovar eshte percjelle sot neper media duke promovuar edhe qellimin e ketij takimi qe ishte ngritja e nje pike te madhe m

» Basha takon studentet e antaresuar ne Partine Demokratike

0 brbr brbrKryetari i opozites Lulzim Basha u takua sot me te rinj qe u anetaresuan rishtaz ne Partine Demokratike Basha tha se afrimi i te rinjve me opoziten eshte shenje e protestes dhe revoltes ndaj rrezikimit te standardeve te lirise dhe keq qeverisjes oligarke te dyshes Rama 8211 Metabrbr brbrBasha

» Adnan Januzaj zgjedh Belgjiken

0 brbr brbrAdnan Januzaj do te luaje per Belgjiken Lajmin e ben te ditur trajneri i perfaqesueses belge me ane te nje mesazhi ne Twitter Marc Wilmots ka marre konfirmimin e mesfushorit me origjine shqiptare por i lindur ne Bruksel 19 vjecari Adnan Januzaj kerkohej edhe nga Shqiperia Kosova Anglia dhe Tur

» Ushqimet qe mbajne barkun e sheshte

0 brbr brbrDietat e ndryshme mund te jene teper stresuese e sigurisht qe kushtezojne menyren e te ushqyerit Nje nder problematikat me te medha sidomos tek femrat jane yndyrat e barkut Ja cilat jane disa nga ushqimet qe japin nje dore te mire ne eleminimin e tyrebrbr brbrSelinoja 8211 E perbere kryesisht

» Lupita NyongO femra me e bukur ne bote

0 brbr brbrSipas revistes People Lupita NyongO eshte femra me e bukur ne bote Aktorja e cila fitoi Oscar si aktorja me e mire protagoniste ne filmin 12 Years A Slave u zgjodh nga People si femra me e bukur e famshmebrbr brbrPeople e jep kete cmim cdo vit per personazhet VIP qe nga viti 1990brbr brbrPas c

» Justin Timberlake le 2450 paund bakshish

0 brbr p styletext-align justifyKengetari i suksesshem Justin Timberlake eshte treguar mjaft bujar me stafin e kamarriereve ne nje club nate ne Keln te Gjermanisebrbr p styletext-align justifySipas The Sun kengetari pervecse i ka kenqaur me pranine e tij ai i ka lumturuar kamarrieret edhe me nje bakshish

» Selena Gomez nuk do asnje kontakt me Swift

0 brbr p styletext-align justifyYlli i adoleshenteve Selena Gomez ka vendosur te nderprese cdo lloj kontakti me ish-shoqen e ngushte kengetaren Taylor Swiftbrbr p styletext-align justifyMesohet se Selena ka vendosur te mos ndjeke me ne Instagram dhe ne Twitter kengetaren Swift pasi kjo e fundit e ka krit

» Menaxheri i Januzajt Zgjedhja ishte e veshtire

0 brbr brbrAdnan Januzaj ka zgjedhur Belgjiken dhe per menaxherin e tij ky ishte vendimi i duhur edhe pse jo i lehte Sipas Dirk De Vriese mesfushori qe aktivizohet me Manchester United ka lindur dhe eshte rritur ne Belgjike dhe se zgjedhje e tij e ka bere te veshtire origjina e tij shqiptare De Vriese ka

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos