324 emrat e rinj fitues tė “Green Card 2009”



TIRANË
1. Katalina Kiso Bejko, rr.”Grigor Bejko”, pall.45/1, shk.1, ap.5
2. Adriano Share, rr.”Naim Frashėri”, P.Ministria e Rendit, ap.18; 00355
3. Idriz Nevruz Seitaj, rr.”Shoto Beg”
4. Albert Gjuzaj, rr.”Naim Frashėri”, nr.46
5. Livia Nano, pall.2, ap.29, rruga e Barrikadave
6. Blendi Ceka, pall.2, ap.29, rruga e Barrikadave
7.Fatbardha Hoxha, rr.”Hoxha Tahsim”, pall.109, shk.1, ap.2
8. Eldjona Kujtim Balili, rr.”Jordan Misja”
9. Irena Hysenaj, rr.”Karl Gega”, pall.3, ap.18
10. Mimoza Shegani, lagj.1, rr.”Ali Demi”, nr.275
11. Josena Elezi, lagj.6, nr.15, Kombinat
12. Silva Gamda, rr.”Muhamet Gjollesha”, shk.2, pall.60, nr.18
13. Roland Papojini, rr.”Muhamet Gjollesha”, shk.2, pall.60, nr.18
14. Violeta Biba, rr.”Jordan Misja”, pall.39, shk.1, ap.4
15. Ruzhdi Bylyri, rr.”Kajo Karafili”, nr.72
16. Kristaq Niko Pleopi, rr.”Mujo Ulqinaku”, pall.42, shk.2, ap.16
17. Ingrid Demneri, rr.”Petro Nini Luarasi”, pall.Ormars 2000, ap.19
18. Liljana Kodra, rr.”Dėshmorėt 4 Shkurtit”
19. Eugen Kodra, rr.”Dėshmorėt 4 Shkurtit”
20. Anilda Ajazi, bulevardi “Zogu i parė”, pall.13
21. Erald Sula, rr.”Mihal Grameno”, pall.2, shk.1, ap.15
22. Entela Sula, rr.”Mihal Grameno”, pall.2, shk.1, ap.15
23. Gjergji Qose, rr.”Shemsie Muka”, Shkozė
24. Suzana Baballiu, rruga Bardhyl, pall.9, ap.5
25. Gjergji Tato, rr.”Muhamed Gjollesha”
26. Viola Kasdaj Myselfo, rr.”Qemal Stafa”, pall.1, shk.1, ap.3
27. Ylli Brahja, rr.”Sulejman Delvina”
28. Abedin Telhallari, rr.”Halit Bega”, pall.17, shk.1, ap.1
29. Fiqeret Shkreli, rr.”Mujo Ulqinaku”, pall.28/1, shk.1, ap.13
30. Ahmet Kolisi, rr.”Muhamed Gjollesha”, pall.62/18/2
31. Gentjan Denaj, rruga e Kavajės, pall.5, shk.2, ap.15
32. Valbona Sulaj, rr.”Sitki Gibo”, pall.104, shk.1, ap.17
33. Fatos Dervishi, rr.”Kongresi Manastirit”, pall.46/10, shk.1, ap.1
34. Nereida Caka, rr.”Don Bosko”
35. Shkėlzen Alushi, rr.”Irfan Tomini”, pall.Ekonomikut, hyrja 2
36. Agim Aliaj, rr.”Xh.Bushi”, pall.2, shk.4
37. Ilirjan Mece, rr.”Muhamed Gjollesha”, pall.60/1, shk.2, ap.13
38. Dhurata Brekofca, 183, rr.”Hoxha Tahsim”
39. Denita Asllani, bulevardi “Bajram Curri”, pall.135, ap.5
40. Liljana Borici, rr.”Ferit Xhajko”, lagj.3, pall.58, shk.1, ap.2
41. Agim Doci, rr.”Zonja Cune”, nr.31
42. Alfred Sakaj, rr.”Shim Kolli”, pall.46, ap.9
43. Redi Coka, rruga e Dibrės, pall.410, shk.2, ap.6
44. Flamur Musabelliu, rr.”Niko Avrami”, pall.1, shk.3, ap.23
45. Liljane Lasi, rr.”Muhamed Gjollesha”, pall.54, shk.1, ap.4
46. Bashkim Kallco, rr.”3 Dėshmorėt”, Misto Mame, lagj.6
47. Vjollca Gani Gjidia, rr.”Pandi Dardha”
48. Dritan Pėrkeci, rr.”Kongresi i Pėrmetit”, pall.79/1
49. Nertila Caushi, bulevardi “Bajram Curri”, pallati i ri
50. Behar Toska, rr.”5 Maji”, pallati i ri
51. Antoniks Gengo, Kombinat, shk.31
52. Kasem Saliasi, rruga e Kavajės, P.Teknik, shk.7, ap.24
53. Vjollca Fadil Saliu, rr.”Selim Braja”, mbi kafe “Brazil”
54. Llesh Nonkaj, rr.”Don Bosko”, shk.3, ap.7
55. Arjan Vladi, rr.”B.Cullaraj”, mbrapa xhamisė, Kombinat
56. Bashkim Shyso, rr.”Todi Shkurti”, nr.61
57. Edlira Merko, lagjia Allias, pall.2, ap.6
58. Ilirian Petrit Basho, rr.”Sulejman Poshi”, pall.88, ap.22
59. Klodjan Harenmemi, rr.”Muhamet Gjollesha”, pall.252, shk.1, ap.5
60. Oleandri Shabani, rr.”Muhamet Gjollesha”, pall.252, shk.1, ap.5
61. Enkelejda Çullhaj, rr.”Qazim Vathi”, nr.7, ap.13245
62. Frosion Kali, rr.”Muhamet Gjollesha”, pall.32, hy.5, kati.5
63. Dorjan Prifti, rr.”Ali Baushi”, pall.7, shk.4, ap.37
64. Markeled Shyraj, Vorė
65. Kristi Çuko, rr.”Hoxha Tahsim”, pall.288, ap.1
66. Jetmira Muço, rr.”Qemal Stafa”, nr.235/1
67. Yllka Sokaj, rr.”Naim Frashėri”, nr.259
68. Ridvan Ikikardes, rr.”Naim Frashėri”, nr.259
69. Eriselda Bregasi, rr.”Irfan Tomini”, P.Sinani, ap.7
70. Marinela Shahu, rr.”Haxhi Dallia”, pallati i ri, kati 5
71. Sotiraq Çeço, rr.”Haxhi Dallia”, pallati i ri, kati 5
72. Altin Ballahiu, rr.”Muhamed Gjollesha”, pall.51, ap.13
73. Shpėtim Gjyzeli, rr.”Muhamed Gjollesha”, pall.51, ap.13
74. Denis Koçi, rr.”Qemal Stafa”, pallati i ri pėrballė Prokurorisė, shk.1, ap.14
75. Burbuqe Gegvoko, rruga e Elbasanit, “3 Vėllezėrit Kondi”
76. Eduart Lazri, rr.”Mine Peza”, pall.87/1, shk.4, ap.31
77. Rajdo Abdurramani, lagj.”Komuna e Parisit”, P.Erald
78. Taulant Kona, rr.”Myslym Shyri”, pall.8, shk.2/1, ap.3
79. Aleks Rama, rr.”Njazi Meka”, pall.236, shk.1, ap.9
80. Albina Alem Qihiri, rr.”Irfan Tomini”
81. Klevis Haxhiraj, rr.”Mine Peza”, pall.236, shk.1, ap.9
82. Anton Eqerem Didi, rr.”Don Bosko”, pall.326, shk.3, ap.23
83. Erolbo Aliaj, rr.”Qazim Vathi”, nr.35
84. Erald Topi, rr.”Ali Demi”, pall.72, shk.1/7
85. Qirjako Kosova, bulevardi “Bajram Curri”, pall.33/5, ap.1
86. Alketa Qori, rr.”Branko Kadiu”, 6/2, lagj.3
87. Rrolert Milo, rr.”Anton Lena”, pall.7, kati 6
88. Artan Ndoci, rr. “Don Bosko”, pallati i ri pranė “Hotel Tirana”
89. Luljeta Shyro, rr.”Mihal Grameno”, pall.12, shk.2
90. Tefta Kurtiqi, rr.”Qemal Stafa”, pall.577, shk.1, ap.8
91. Fatmir Peposhi, rr.”3 Vėllezėrit Kondi”, pallati 11 katėsh, kati 5
92. Enrieta Koçi, rr.”Emin Duraku”, pall.6/1, ap.11
93. Petrit Koçi, rr.”Emin Duraku”, pall.6/1, ap.11
94. Elizabeta Poro, rruga e Kavajės, shk.1, ap.15
95. Greta Andrea Shehaj, lagj.8, rr.”Grigor Sheba”, pall.12, shk.1, ap.12
96. Shirbi Çiço, rr.”Muhamed Gjollesha”, pall.20, shk.3, ap.20
97. Bujar Mullahi, rr.”Asim Vokshi”, pall.91/1, ap.24
98. Esmeralda Shokiri, rr.”Aleksandėr Moisiu”, pall.13, shk.20, ap.4
99. Aleksandėr Nikolli, rr.”Sotir Kola”, nr.1
MALIQ
1. Elda Selimas, blloku 3
2. Ervis Spaho, Drithas, Maliq
PATOS
1. Zemina Caushaj, lagj. “1 Maji”
2. Klodiana Myftaraj, lagj. “29 Marsi”
3. Engjėll Seitaj,
4. Eriselda Rrapi, lagj.A.Naftėtari
5. Luiza Banushi, lagj. “29 Marsi”, Patos
6.Bashkim Agalliu, lagj.”1 Maji”, Patos
MEMALIAJ
1. Saimira Kuci, lagj.2
2. Robert Kuci, lagj.2
PËRRENJAS
1. Dritan Haxhi Belba lagj.1, rr.”1 Maji”
2. Haxhi Belba, lagj.1, rr.”1 Maji”

FIER
1.Majlinda Yzeiri, lagj.”Apollonia”,  mbi ish-mapon
2.Elis Edmond Sinani, lagj. “Apollonia”, rr. “Rauf Naullbani”, pall.17
3.Agron Qarri, lagj. “15 TETORI”, rr. “Miça Papuciu”, nr.54
4.Pandeli Gjina, lagj.”Afrim”
5.Artemani Meta, lagj.”8 Shkurti”, pall.9
6.Rezarta Engjell Tahiraj, lagj.”1 Maji”
7.Dritan Dule Brahimi, Levan
8.Emiljano Zenun Musku, lagj.”1 Maji”, pall.2/2
9.Endri Sotir Guxo, lagj.”Kastriot”,rr.”Pecuke”,pall.6, ap.4
10.Englantina Zhuka, lagj.”Kastrioti”, rr.”Brigada e XI Sulmuese”
11.Jetmir Merkaj, lagj.”LIRI”, afėr Pedakogjikes
12.Ilir Myqerem Muskaj, Posta Fier,lagj. “Naftėtari”,Patos,Fier 9301
13.Artur Veliaj, lagj.”Kastrioti”, rr.”Llambi Bego”
14.Miranda Kina, Marinez, Fier
15.Silvana Balla, lagj.”15 Tetori”, tek Karburanti
16.Erald Kuka, lagj.”1 Maji”, parafabrikati nr.2
17.Shqiponja Hyskaj, lagj.”1 Maji”, Fier
18.Arton Prifti, lagj.”Apollonia”, rr.”Arila Bozdo”
19.Nikollaq Joni Prifti, lagj.”15 Tetori”, rr.”Kici Thomasi”, shkolla private 6
20.Ledia Agron Lamcaj, lagj.”15 Tetori”
21.Gremi Aleksander Lorina, lagj.”8 Shkurti”
22.Vite Sauli, lagj.”16 Prill”
23.Roland Tase, lagj.”1 Maji”
24.Jonida Vidhi, Pojan
25.Kozeta Abazi, lagj.”8 Shkurti”, pall.34
26.Bujari Hoxhaj, lagj. “Apolloni”
27.Elida Hoxhaj, lagj. “Apolloni”
28.Ardian Hysenaj, lagj. “Kastriot”, rr.”Dervish Hekali”
29-Liliana Dervishaj, Peshtan, Frakull e madhe
30-Emila Syziu,Sheqi i vogėl
31-Eralda Daulla, Grecolli
32-Isuf Kapaj, lagj. “16 Prilli”, rr “Leon Rei”, pall Azotikut
BALLSH
1.Shqiponja Maliq Dollani, lagj.”5 Shkurti”
2.Suzana Verbaj, lagj. “8 Nėntori”, Ballsh
3.Ergels Astrit Çebaj, lagj.Bonifikim, Mallakastėr
GJIROKASTËR
1.Alketa Qoma, lagj.Granicė
2.Virgjil Merja, lagj.”18 Shtatori”
3.Arjon Ligu, lagj.”18 Shtatori”
4.Emanuela Moska, lagj.”18 Shtatori”
5.Arben Bozarti, lagj.”18 Shtatori”
6.Grigor Lloboutijadhi, lagj.”18 Shtatori”
SHKODËR
1.Terezina Docaj, Vau i Dejės
2.Greta Hoxha, lagj. “Vojo Kushi”, rr. “Muhamet Dinaj”  nr.53
3.Valbona Mati, Baçallėk
4.Kujtim Mlloja, lagj:”Doniel Matlliaj”, rr.”Halid Borgohlivi”
5.Jak Zadrima, Somizisht i vjetėr, Dojci Bregu i Bunės, Shkodėr
6.Leonard Paulin Kola
7.Shpresa Kacici, lagj.”Vobil Shanta”, rr. “Çajupi”, Gj.vjetėr
8.Alma Gjini,Zus, Restoranti “Butrint Park”
9.Ismet Canaj, Zus, Komuna e Relhinave 
10.Valbona Kalmdorev, lagj. “Skėnderbej, rr.”Marsel Kashen”
11.Gert Lika, lagj.”Perosk”, rr. “Arqile Kondi”
12.Nirana Dibra, lagj.”Fahri Ramadani”, rr. “Xheladin Fishta”
13.Pjerin Kruqi, lagj.”Tom Kola”, rr. Daniel Mollja,pall.1272
14.Fejzi Elhemi, lagj.Bahcallėk
15.Flor Pjetri Shefqet, Vau i Dejės
16.Ermir Trunga, lagj. “Daniel Matkaj”, rr.”Tasim Brendiulai”, nr.73
VLORË
1.Besmir Sula, lagj.”Pavarėsia”, rr.”Pelian Leskaj”, nr.10
2.Lindita Ramo Maka, lagj.”Lirim” 
3.Jonalba Muri Muha 1/0 Muhameti Jonalba, lagj.”Lef Sallata”
4. Onela Janina 1/0 Onela Janina, lagj.”Isa Boletini” rr:”S.Zotaj”, pall.601
5.Bledar Shehaj, lagj.”Osman Haxhia”, rr.”Demokracia”, pall.1282
6.Veliko Manaj, Velçė, Brataj
7. Elisabeta Nasi, lagj. “Osman Haxhiu”, rr.”Demokracia” pall.1324, ap.14
8.Roen Troqe, lagj.”Isa Boletini”, rr.”Bello”, pallati i ri i Dhorit, Vlorė
9. Enver Lazemetaj, Dukat
BERAT
1.Elisa Ilir Meshau, lagjia “30 vjetori”, pall.36
2.Marjeta Malko Angjeliu, rr. “Jani Vreto”, lagj. “Arif Syziu”
3. Aleksandėr Angjeliu, rr. “Jani Vreto”, lagj. “Arif Syziu”
4.Edlira Myfail Paja, lagj.” Dėshmorėt e Kombit”, shtėpi private
5.Rajmonda Adem Lybeshari, lagj.”Donika Kastrioti”,pall. 255
6.Nazime Hasim Spaho, lagj.”Donika Kastrioti”
7.Manushaqe Qerim Turhani, Rroshnik
8.Besfort Bedri Braho, Drobonik
9.Burbuqe Kordha, Stanicė
10.Alfons Vasil Lefta, lagj.”10 korriku”
11.Eva Sabri Qafa, lagj.”30-vjetori”
12.Saimir Kurti, lagj.”Dėshmorėt e Kombit”,pall.32
13.Fatos Hymet Bujaxhiu, lagj.”30-vjetori”
14.Astrit Baki Hoxhallari, Uznovė
15.Petrit Tapia, lagjia “Kala”
16.Elton Subashi, Lumas
17.Edlira Nuri Bendo, lagj.”Kushtrimi”, pall.129
18.Hekuran Qerozi, Pėllumbas, Lumas
URA VAJGURORE
1.Polikseni Llazar Koraqe,lagj.”18 Tetori”, Ura Vajgurore
KOPLIK
1.Bukuria Hoti, Boriçi i Madh, Vrakė, Gruemierė, Koplik
FUSHË KRUJË
1.Ilir Çuni, lagj.”Punėtori”, pall. 63, shk.1, ap.10
2.Adrian Dragush Minxolli, lagj.”Kastrioti”
SARANDË
1.Gjergj Mėhilli, lagj. 4, pall.31/1
SKRAPAR
1.Oligerta Pėllumb Gjoka, lagj. “5 Shtatori”, Çorovodė
RROGOZHINË
1.Luan Hydajet Meçaj
LEZHË
1.Orges Likaj, lagjia “Skėnderbeg”
2.Gėzim Koka, lagj. SMT, “Beslidhja”
3.Nikolin Mark Marku, Ishull Shėngjin
KUÇOVË
1.Gjergj Shyti, lagj.”Tafil Skėndo”, blloku 2
2.Fatjon Sino, lagj.”Llukan Prifti” 
DURRËS
1.Jondadri Prodani, lagj.2, rr.”A.Goga”, ap.55
2.Ferik Sadikllarri, lagj.15, rr.”A.Goga”
3.Dashamir Matraxhi, Katundi i Ri
4.Mirela Cicaj, lagj. Kodėr Shijak
5.Orjeta Hysni Meço, lagj.10, rruga e Arbėrve, nr.42


POGRADEC
1.Shqipėria Shkėmbi, rr.”Kajo Karafili”, lagj.5,pall.158
2.Majlinda Vreto, lagj.5, rruga Unazė, Pėrroi i Çaprazit
3.Marsela Kuqo, Rėmenj
4.Enver Llangos, Gėshtenjas,rruga e Korçės
5.Ilir Braceri, lagj. 4, rr.”Gani Homcani”
6.Hatmije Hoxhallari, lagj.5, rr.”Islam Dani”, pall.155
7.Afėrdita Xhemollari, Gėshtenjas
8.Milena Begalli, lagj.3,pall.87
9.Rezarta Idajet Abasllari, lagj. 5, rr.”Islam Dani”,pall.182
10.Florenca Krasta, lagjia “Kala”
11.Bledar Ibi, lagj.5, pall.175, rr.”Islam Dani”
12.Alfred Naço, Filiali i Postės
13.Redi Hoxhallari, Guras
14.Nermin Agolli, rr.”Rinia”, lagj.2, pall.B.Çollakut
15.Fatmir Mani, rruga e Korçės
16.Feim Oparaku, rr. “Islam Dani”, lagj.5
17.Ervin Cale, lagj. 5, rruga Cene Mane
18.Myftar Avdulla, Linkom, Udenisht
19.Sandri Topalli, Memelisht
20.Afėrdita Xhukellari, Vėrdovė
21.Erinda Spahillari, lagj.1, rr.”Shemsi Koroveshi”
22.Rueda Flamuraj, Gėshtenjas
23.Ervin Hysa, Memelisht
24.Sotiraq Stafani, lagj.1, rruga “Shemsi Koroveshi”
25.Jetnor Mueka, Dardhas
26.Alketa Balliu, lagj.1, rr.”Shemsi Koroveshi”
27.Olgert Kapa, Çerravė
28.Klitjon Muamer Musollari, Vėrdovė
29.Drinalda Kasmollari, lagj. 2, rr.”Rinia”
30.Altin Xherahu, lagj.4, Kala
31.Albi Begolli, lagj.5, rr.”Islam Dani”
32.Anila Kenuti, lagj.4, rr. “Gani Hamcani”, pall.1245
KORÇË
1.Ina Prifti, rr. “V.Tromarq”, lagj.12, nr.64
2.Fatime Tahir Xhengo,Lozhan
3.Nertila Ligori, rr.”Petraq Shomo”, lagj.18, ish SMT
4.Mirela Gjata, rr.”Viktor Eftimiu”,lagj.16, nr.3
5.Dion Titili, rr.”Viktor Eftimiu”,pall.50, HB17
6.Albina Foto, lagj.10, blloku i Ri Sportiv, P.UMB 18
7.Aurela Kodra, Belorta
8.Endri Beqiraj, Qatrom
9.Albana Metollari, lagj.6, rr.”Asim Vokshi”, nr.30
10.Esmeralda Ylli, lagj.6, rr.”D.Progri”,nr.37
11.Anita Nasto, Diellas, Liqenas
12.Voltisha Halushi, rr.”Qybra Sokoli”,lagj.6, nr.41
13.Stilijan Palili, rr.”Sotir Polena”,lagj.4
14.Eftali Dushku, Çiflig
15.Petrika Sotiri, Belorta, Bulgarec
16.Elda Kasuli, rr.”Gjon Kastroti”,lagj.3, nr.11
17.Sokol Demcolli, rr.”1 maji”, lagj.10
18.Zhaneta Qyleti, rr.”Petraq Shomo”, lagj.18,pall.1/16
19.Ilda Naum, Liqenas
20.Besnik Vishaj, rr.”Kiço Drenova”,Lis P.30/c
21.Marjana Isak, rr.”Viktor Eftimiu”, lagj.16, pall.i ri “Rilindja”
22.Olgert Struga, rr. “Memo Nexhipi”, L& N2
23.Fatjon Luarasi, lagj.10, rr.”Niko Kovaçi”,Unaza
24.Rajmonda Kotes, Voskopojė
25.Myqereme Mensillari, Bulgarec
26.Suzana Ilia, lagj. 12, rr.”Dhori Luarasi”,nr.3
27.Valmira Zake Dvorani, rr.”Eleni Gjoka”,pall.116,lagj.5
28.Rigelsa Mero, Vashtemi
29.Fatos Calo,Mbrorje
30.Olger Sadik, rr. “Kiço Drenova”, lagj.15,pall.7,A/7
31.Gurali Veis, Kamenic
32.Gentiana Seferaj, lagj. 7, Blloku “Rinia”, pall.2,D/2
33.Ilia Fili, rr.”Papallam bro Ballamori”, lagj.1, nr.14
PESHKOPI
1.Sokol Koci,Lagjia. “Vehbi Dibra”
2.Luan Neziu, Muhurr
3.Fariz Reka
4.Dėfrim Meziu, Muhurr
BULQIZË
1.Samie Selita, Lagjia e re
KRUMË
1.Flora Poga,lagjia 2, pall.10, Krumė
BAJRAM CURRI
1.Kreshnik Demaliaj, Pac
2.Ismet Leoja,lagj.”Partizani”
3.Elton Hoxhaj, lagj. “28 Gusht”
4.Endrit Ndreshaj
RRËSHEN
1.Ndrek Bardhi, Blloku I
2.Eva Tosku, Blloku 3, pallatet 51
KUKËS
1.Kreshnik Mata, lagj.3, pall.57, ap.9
2.Edison Elezaj, lagj.5, pall.1, shk.3, ap.19
LUSHNJE
1.Albert Lushi,Fier-Seman,Gradishkė
2. Ardit Lushi, Fier-Seman,Gradishkė
3. Neki Alicka,lagj.”Loni Dhamo”,pall.20
4. Dhimitėr Cekani, Divjakė
5. Florion Trifka,Bishqem
6.Zhukan Trifka,Bishqem
7.Gordana Mehelli, lagj.”Xhevdet Nepravishta”
8.Sadik Mehelli, lagj.”Xhevdet Nepravishta”
9.Mirela Nushi, lagj.”Skėnder Libohova”
10. Aristotel Nushi,lagj.”Skėnder Libohova”
11.Albana Sula,Thomazaj
12.Qerim Sula, Thomazaj
13.Fatmir Kadri Gjata, Dushk
14.Artemida Dalipaj,Dushk
15.Maliq Dalipaj,Dushk
LAÇ
1.Gege Stojani, lagj.4, shtėpi private, Kurbin
GRAMSH
1.Redi Roshi,lagj.”18 Gushti”, pall.64, shk.3
2.Nexhmije Sadiku, lagjia Sporti
BILISHT
1.Klevis Llenga,Koshmice
2. Novruz Llenga,Koshmice
3.Nertila Hoxha, Milas
4.Miranda Dragoi
5.Ferdinand Radhami, Stropan
6.Elvira Mulla, Baban, Devoll
7.Genci Haki Kapo
8.Meine Idaet Caushi, Fitore
ELBASAN
1.Elton Osmanilliu, lagj. “Beqir Dardha”. pall. 78/5
2.Ermir Hxhalli, lagj. “Brigada 17 Sulmuese”, pall.99
3.Jonito Selimaj, lagj.”5 Maji”, rr.”Koco Brisku”, vila 3
4.Eriola Dalanaj,lagj.”Vullnetare”, pall. 628, ap.1
5.Malvina Gaxhi,lagj.”Luigj Gurakuqi”, pall.75/1, ap. 24
6.Albana Kudret Duhanxhiu, lagj.”5 Maji”, pall.712
7.Dorina Salizani, lagj.”Emin Matranxhiu”, pall.65/1

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Panorama

Publikuar nga: Panorama

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos