Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zoti Rama"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PS-PD pranojnė dėshtimin me deklaratėn e PE-sė - Gazeta Shqip

Balla: Berisha e bllokoi. Basha, njė lule qė sdo ēelė kurrė FATJONA MEJDINI
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Meta e Rama: Sjanė avionė pėr drogė por kundėr mushkonjave, Berisha: Kemi prova VIDEO - Ora News

Pėr gati 2 orė Kuvendi ėshtė pėrfshirė nė debate, jashtė rendit tė ditės, replika dhe kundėreplika pėr akuzat e ngritura kėto ditė nga opozita pėr pėrdorimin e infrastrukturės ushtarake nė trafikun
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rezoluta me BE, Balla: Berisha s’ilejoi deputetėt e PD tė firmosnin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bumēi: Rama-Meta s’patėn interes TIRANE- Mosarritja e njė deklaratė tė pėrbashkėt mazhorancė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Deshtimi do demtoje Shqiperine - Top Channel

Nga Strasburgu, ku eurodeputetët u mblodhën për herë të fundit, ka shprehur keqardhjen për këtë dështim edhe kryetari i delegacionit për Ballkanin n&e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Akuzat zbresin ne Kuvend - Top Channel

Akuzat e opozitës për përdorimin e infrastrukturës së ushtrise për trafikun e drogës pushtuan edhe seancën e sotme në parlament. Ish-kryeministri Berisha t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Berisha: Ratë në kurth, Rama: Duhet të ishit në gjyq - IndeksiOnline

Panorama”zbardh debatet në Kuvend, Berisha:Ratë në kurth.Kryeministri:Duhet të ishit nëgjyq. Meta, Rama,Kodheli e Braçe,deklarata tëkundërta. Tr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kukan: Dėshtimi do dėmtojė Shqipėrinė. Komisioni do shkruajė se s'pati marrėveshje - BalkanWeb

TIRANE-Nga Strasburgu, ku eurodeputetėt u mblodhėn pėr herė tė fundit, ka shprehur keqardhjen pėr kėtė dėshtim edhe kryetari i delegacionit pėr Ballkanin nė Parlamentin Europian, Eduard Kukan.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ldquoDeshtimi do demtoje Shqiperinerdquo - Top Channel

Nga Strasburgu, ku eurodeputetët u mblodhën për herë të fundit, ka shprehur keqardhjen për këtë dështim edhe kryetari i delegacionit për Ballkanin n&e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Reforma larg konsensusit, Basha: PD, qėndrimin e ka bėrė tė qartė - Gazeta Shqip

Ndarja Skadon afati i caktuar nga Ruēi, PS ende pa opsion. Kryedemokrati takon ambasadorėt FATJONA MEJDINI
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Medalje e pamerituar pėr njė (ar)mik tė Kosovės - Shekulli

Arben Rrozhani Edi Ramėn nuk e duan nė Kosovė. Nė popull ėshtė thjesht njė komunist, njė “grek”, pra aleat i shkjaut dhe, normalisht, s’mund tė jetė mbrojtės i shqiptarėve tė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Meta e Rama: Sjanė avionė pėr drogė por kundėr mushkonjave, Berisha: Gjejini - Ora News

Kuvendi ėshtė pėrfshirė nė replika tė ashpra pėr akuzat e opozitės pėr pėrdorimin e infrasktrukturės ushtarake nė trafik droge. Kryeministri Rama dhe kryetari i Kuvendit Ilir Meta thotė se p
- Shtuar 4 ditė mė parė


»'FA-droga', Kodheli: S’ka prova. Berisha: Avioni fluturoi. Rama: Ishin mushkonjat - BalkanWeb

TIRANE-Seanca e Kuvendit ka nisur sot me akuza dhe batuta pėr akuzat e opozitės ndaj Forcave tė Armatosura qė sipas tyre janė pėrfshirė nė trafik droge. Diskutim pas diskutimit ku kryefjala ishin, dro
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Llalla: Po verifikojmė, deputetėt tė sjellin faktet SHISH: Ushtria trafik droge nė kohėn e Imamit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Akuzat per ushtrine zbresin ne Kuvend - Top Channel

“Doni të mohoni drogën në aeroport? Jo, mor zotëri, nuk e mohoni dot”. “Zoti Berisha, çojini provat në prokurori, Parlamenti nuk është proku
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Autori i fotos së Vaçe Zelës: U publikua pa të drejtën e autorit, jam i ofenduar - BalkanWeb

TIRANE - Autori i njërës prej fotografive më të bukura të artistes Vaçe Zela, zoti Nuri Çumani shpreh shqetësim për përdorimin e fotos nga mediat
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Mazhorance-qeveri pa konsensus - Top Channel

Kryefjalë e ditëve të fondit ka qenë konsensusi i munguar për çështje të rëndësishme, siç ishte ajo e deklaratës së përbashk&e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Akuza, Noka: Baza e Gjadrit u pėrdor pėr trafik droge - Gazeta Shqip

SIGURIA Seancė dėgjimore me Kodhelin, mazhoranca rrėzon kėrkesėn e PD-sė
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mazhorance-opozite pa konsensus - Top Channel

Kryefjalë e ditëve të fondit ka qenë konsensusi i munguar për çështje të rëndësishme, siç ishte ajo e deklaratës së përbashk&e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ushtria nė trafik droge, Basha: Rama tė pėrgjigjet a ka dijeni, nėse po ēfarė hapash ke marrė? VIDEO - Ora News

“Kryeministėr ke apo jo informacion pėr pėrdorimin e strukturės ushtarake pėr trafik droge?” Me kėtė pyetje i ėshtė drejtuar kreu i partisė Demokratike Lulzim Basha, shefit tė qeverisė
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Basha Rama te sqaroje perdorimin e FA - Top Channel

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka folur sërish të mërkurën për përdorimin e supozuar të Forcave të Armatosura për trafik droge. Në nj&eu
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 11451 ->11451 0 time -> time 1 0.012 ->0.012 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zoti ->zoti 0 docs[0] -> docs[0] 1 51449 ->51449 0 hits[0] -> hits[0] 1 93384 ->93384 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rama ->rama 0 docs[1] -> docs[1] 1 89259 ->89259 0 hits[1] -> hits[1] 1 296524 ->296524

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos