Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zona Dh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Llalla tek Ligjet: Nxjerrja e sekretit hetimor shqetėsim, bashkėpunim korrekt me policinė - Ora News

Kryeprokurori i Pėrgjithshėm, Adriatik Llalla,ngre shqetėsimin lidhur me nxjerrjen e sekretit hetimor. Ndėrsa raportoi pasditen e sotme nė Komisionin e Ligjeve lidhur me gjendjen e kriminalitetit p
- Shtuar 1 ditė mė parė
»Sulmi nė banesėn e kryekomunarit, gjendet nė Farkė njė ‘bazooka’ kundėrtank - BalkanWeb

TIRANE - Banorėt e Farkės sė Vogėl nė Tiranė kanė njoftuar policinė pasi kanė gjetur nė Liqenin e Farkės njė armė ‘bazooka’ kundėrtank, qė mendohet se ėshtė pėrdorur pėr sulmin nė banesėn
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Nė Divjakė ku PD thotė se ngrihenavionė droge, banorėt: S'kemi dijeni - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO DIVJAKE - Akuzat e ish-kryeministrit Berisha nė seancėn e 17 prillit pėr avionėt e trafikut
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Mbetjet urbane nė Lezhė, institucionet aksion pėr pastrimin e disa zonave - Ora News

Lezhė- Sėrish nė aksion pėr pastrimin e territorit nga mbetjet urbane. Institucionet nė Lezhė janė angazhuar nė Ditėn e tokės pėr tė pastruar disa zona tė veēanta. Kjo konsi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»SHBA Miami rrezikon te behet si Venezia - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kuçi: Votuam për partneritetin me SHBA-të dhe BE-në - IndeksiOnline

Zëvendëskryeministri dhe ministri i drejtësisë, Hajredin Kuçi, ka thënë se nuk është votuar Gjykata, por është votuar partneriteti me S
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Itali, në pranga pesë shqiptarëakuzohen për dhjetëra vjedhje - Shqiptarja.com

VENECIA - Pesë shqiptarë janë vënë në pranga në Venecia pasi akuzohen për dhjetëra vjedhje. I kanë kapur në gjumë, në një apartame
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Tirana-Vllaznia, derbi i Shqipërisë për mbijetesë - BalkanWeb

Tirana-Vllaznia është kryendeshja e kampionatit shqiptar, sfida që falë historisë, ka fituar epitetin derbi i Shqipërisë. Por këtë vit të dyja ekipet
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Brazil protesta te dhunshme ne Rio - Top Channel

Protesta të dhunshme kanë shpërthyer në Rio de Janeiro pas vdekjes së një të riu, i cili dyshohet të jetë rrahur nga forcat e policisë në një
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Tirana-Vllaznia derbi i Shqiperise - News of Albania

Tirana-Vllaznia eshte kryendeshja e kampionatit shqiptar sfida qe fale historise ka fituar epitetin derbi i Shqiperise citon Supersportbr br Por kete vit te dyja ekipet vijne ne nje moment tranzicio
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Furgoni i fabrikës së çimentosshpërthen me 30 gr eksploziv C4 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO  19 Prill, tritol ne Komisariatin e Fushë-Krujës, kapen katër autorët 26 Mars, Fushë Krujë, hidhet në erë makina e polic
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lame: Pėr ndėrtimet pas 2009-s duhet vullnet politik - Gazeta Shqip

Miratohet projektligji, Lame: Jo legalizim ndėrtimeve pas 2009-s Dashamir Tahiri - Projektligji u miratua nė parim me votat e mazhorancės, ndė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Bukuria e natyres ne Krime pamjet mahnitese te krijuara nga kripa - Shekulli

p classMsoNormalKeto imazhe te jashtezakonshme paraqesin ngjyra verbuese qe jane krijuar nga algat ne nje miniere te braktisur ne Detin e Zibrbr p classMsoNormalFotografi nga Krimea Sergey Anashkevyc
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Arrestohet tmerri i kryeqytetasvegrabiste celularė dhe ēanta - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ-Policia e kryeqytetit ka mundur tė arrestojė njė 26 vjeēar, tė skeudar si grabitės ce
- Shtuar 3 ditė mė parė»Pogradec INUK tenton tu prishe lokalin - Top Channel

Aksioni i INUK në qytetin e Pogradecit dhe më konkretisht në fshatin Lin ka hasur në rezistencën e banorëve që kanë penguar veprimet e tyre.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Fushata zgjedhore ne Maqedoni drejt mbylljes - Vizion Plus

brbrFushata zgjedhore per presidencialet dhe votimet e parakohshme ne Maqedoni eshte drejt fundit Tri dite para mbylljes se takimeve elektorale kete te merkure ishte radha e komisioneve te diaspores p
- Shtuar 3 ditė mė parė


»CEZ Shpërndaje rregullime, disazona të Tiranës pa energji elektrike - Shqiptarja.com

TIRANË- Sot nga ora 09:00 deri në orën 15:00 do të mungojë energjia elektrike në disa zona  të Tiranës. Kështu pa energji do të jetë abonent
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 29531 ->29531 0 time -> time 1 0.025 ->0.025 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zona ->zona 0 docs[0] -> docs[0] 1 29531 ->29531 0 hits[0] -> hits[0] 1 41602 ->41602

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos