Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zgjedhjet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ben Blushi: Peticioni ndaj meje? Rama fishkėlleu, firmėtarėt nė Elbasan kėrcyen - BalkanWeb

TIRANE - Deputeti socialist, Ben Blushi, akuzoi dje kryeministrin Edi Rama se ishte ai qė inicioi peticionin kundėr tij nga socialistė tė Elbasanit. Nė emisionin "Opinion", tė gazetarit Blendi Fevziu,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Blushi: Peticioni ndaj meje? Rama fishkėlleu, firmėtarėt nė Elbasan kėrcyen - BalkanWeb

TIRANE - Deputeti socialist, Ben Blushi, akuzoi dje kryeministrin Edi Rama se ishte ai qė inicioi peticionin kundėr tij nga socialistė tė Elbasanit. Nė emisionin "Opinion", tė gazetarit Blendi Fevziu,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»SHBA Kimikat toksik ne Siri - Top Channel

Jen Psaki, zëdhënësja e Departamentit amerikan të Shtetit ka bërë të ditur se SHBA-të kanë të dhënë për përdorim të armë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Biden takon kreret e Ukraines - Top Channel

Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden do të takohet me udheheqesit e rinj të Ukrainës për t’u treguar mbështetjen që Uashingtoni i jep qeverisë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ne qershor zgjedhjet presidenciale - Top Channel

Kryetari i Parlamentit të Sirisë ka njoftuar të hënën se vendi do të mbajë zgjedhje presidenciale më 3 qershorin e ardhshëm. Mohammed al Laham deklaroi se
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Biden: Zgjedhjet në maj, votim historik për Ukrainën - BalkanWeb

SHBA-Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden, tha sot se zgjedhjet presidenciale më 25 maj në Ukrainë do të jenë votimet më të rëndësishme në
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Meta: PD tė mos sillet me reformėn territoriale si me Kushtetutėn - Gazeta Shqip

Jo bojkotit, tė ndryshojė stilin e opozitės Qėndrimet USHTRIA - Mbėshtes hetimin e nisur nga Prokuroria e Pėrgjithshme dhe deklaratat e Prokurorit tė Pė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»OPOZITA SI ASET APO SI KOLATERAL? - Gazeta Shqip

FLAMUR KUĒI Qė riroganizimi i PD tė mos jetė njė tender me fitues tė paracaktuar Pas rreth 10 muajve nga zgjedhjet e fundit, ku PD mori njė humbje tė thellė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Diskursi pėrjashtues i PD-sė - Shekulli

Fatos Salliu Partia Demokratike ka kaluar nė fazėn e dytė tė procesit zgjedhor. Kjo periudhė e rėndėsishme pėrfshin analizėn e humbjes sė zgjedhjeve tė 23 qershorit dhe votimi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Joe Biden sot nė Ukrainė, tregon mbėshtetjen e SHBA-sė pėr Kievin - Ora News

Zv/Presidenti amerikan Joe Biden do tė takohet sot me liderėt e Ukrainės, pėr tė shprehur mbėshtetjen e SHBA-ve pėr qeverinė e saj. Pėrveēse situatės sė rėnduar nė lindje tė vendit, pritet qė pjesė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Reforma territoriale, PD: Duan tė marrin nė tavolinė zgjedhjet lokale - Ora News

Pas konferencės sė kryetarėve, Kryetari i grupit tė PD-sė Edi Paloka deklaron se mazhoranca vendosi nė mėnyrė tė njėanshme tė ndjekė aventurėn e saj nė realizimin e reformės territoriale. &#
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Territorialja, Paloka: Vendimi i shumicės do ketė pasoja. Celibashi: Jo qendrim politik - BalkanWeb

TIRANE - Konferenca e Kryetarėve e grupeve parlamentare u mblodh sot pėr tė diskutuar rreth ndryshimit tė projekt/vendimit pėr funksionimin e komisionit tė posaēėm pėr reformėn administrativo-territor
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Reforma territoriale Paloka PS-LSI synojne kalimin pa konsensus - News of Albania

Transmetuar me 22042014 - 1248 Kryetari i Grupit parlamentar te PD Edi Paloka PUBLICITET Tirane22 prill 2014 NOAal- Mazhoranca synon t
- Shtuar 2 ditė mė parė»Hip nė fik se tė vrava, zbrit nga fiku se tė vrava - Tirana Observer

Nga Luan Kurti
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ndarja territoriale, komisioni shtyhet edhe 2 muaj, PD: Destabilitet - Ora News

Konferenca e Kryetarėve vendosi sot me votat e mazhorancės tė ndryshojė pėrbėrjen e Komisionit tė posaēėm Parlamentar pėr Reformėn Territoriale si dhe tė shtyjė me dy muaj afatin e punimeve tė kėti
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Territorialja, Paloka: Vendimi i shumicės do ketė pasoja. Celibashi: Jo qendrim politik - BalkanWeb

TIRANE - Konferenca e Kryetarėve e grupeve parlamentare u mblodh sot pėr tė diskutuar rreth ndryshimit tė projekt/vendimit pėr funksionimin e komisionit tė posaēėm pėr reformėn administrativo-territor
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Selimi Njohja nga Vatikani do te vije - Top Channel

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi i është përgjigjur homologut në ikje të Serbisë, Ivan Mërkiç, i cili kishte deklarua
- Shtuar 2 ditė mė parė»ShBA:Qeveria siriane vijon tëpërdorë armë kimike, 2 të vdekur - Shqiptarja.com

SHBA- Administrata ‘Obama’ dhe aleatët e saj besojnë se qeveria siriane ka përdorur sërish armë kimike gjatë muajit prill. Mendohet se të paktën 2 p
- Shtuar 2 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 83326 ->83326 0 time -> time 1 0.037 ->0.037 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zgjedhjet ->zgjedhjet 0 docs[0] -> docs[0] 1 83326 ->83326 0 hits[0] -> hits[0] 1 169774 ->169774

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos