Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Zarzavatet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ushqimet që ju ndihmojnëpër të humbur peshë - Shqiptarja.com

Një studim i fundit nga Universiteti i Tel Aviv ka nxjerrë përfundimin se njerëzit që hanë një mëngjes me karbohidrate dhe proteina, ose që mund ta nisin m
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Humbisni disa Kg me dieten mesdhetare - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ylli Pango: "Zogu i Zi", vendi që mori emrin nga kabareja ku shihej "ajo vegla - BalkanWeb

TIRANE-Ditën e djeshme, Prof. Dr. Ylli Pango promovoi librin e tij "Zogu i Zi". Ky libër rrëfen historinë e një pjese të Tiranës të viteve '60-'70, parë me
- Shtuar 4 javė mė parė
»5 menyra per te ngadalesuar plakjen - Klan TV

0 p p
- Shtuar 2 muaj mė parė


»8 keshilla qe ta mbyllni dimrin pa ju zene gripi - News of Albania

Transmetuar me 18012014 - 2241 Temperature mornica te ftohte qe nuk e duron teshtima hunde te bllokuara mungese ndjesie te nuhatjes trishtim i brendshem te g
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ushqimet qė ju japin mė shumė energji - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kompanitė e ushqimeve pakėsojnė kaloritė - Gazeta Shqip

Obeziteti Fushata vullnetare nė SHBA ndihmon nė pėrmirėsimin e shėndetit publik tė vendit
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rriten cmimet e produkteve ushqimore - ABC News

Fundi i vitit per disa eshte periudhe shpenzimi per te tjere fitimi. As kete sezon konsumatoret ne kryeqytet nuk i kane shpetuar rritjes se cmimeve te produkteve ushqimore. Por cmimet nd
- Shtuar 4 muaj mė parė»Malltezi e Delvina: Si i zaptuangrekët pronat e çamëve - Shqiptarja.com

Një libër që na prezanton me ngjarje e dokumente të panjohura, por edhe me figurat më të shquara të historisë dhe kulturës sonë kombëtare ka p&eu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Alarmi i ekspertëve: Përdorim i madh i pesticideve dhe hormoneve në produktet bujqësore - BalkanWeb

TIRANE-Përdorimi i pesticideve dhe hormoneve në produktet bujqësore pa kriter vijon të mbetet jashtë kontrollit dhe vëmendjes së autoriteteve përkatëse. Ni
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Alarmi i ekspertėve: Pėrdorim i madh i pesticideve dhe hormoneve nė produktet bujqėsore - BalkanWeb

TIRANE-Pėrdorimi i pesticideve dhe hormoneve nė produktet bujqėsore pa kriter vijon tė mbetet jashtė kontrollit dhe vėmendjes sė autoriteteve pėrkatėse. Nisur nga bllokimi i njė sasie tė madhe kastrav
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Luan Malltezi: Grekët iu morën çamëve 2.7 milionë napolona ar - BalkanWeb

Mid'hat Frashëri, Ministër Fuqiplotë Athinë (1923-1926) dhe Çështja Çame". Ky është libri i profesorëve Luan Malltezi dhe Sherif Delvina, një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ēmimet e konsumit pėsojnė ulje gjatė muajit gusht - Ora News

Ēmimet e ushqimeve gjatė muajit gusht kanė pėsuar ulje. Megjithatė ajo qė vlen tė theksohet ėshtė fakti se gjatė kėtij muaji zarzavatet janė i vetmi grup qė kanė pėsuar rritje tė ēmimeve me 0.6 %.
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Pse duhet të hani mëngjesin - BalkanWeb

Alarmi asnjëherë nuk ndalet. Jeni vonë për punë... jeni pak mbi peshë... etj. Por tani e tutje – Është koha për mëngjes! Shumë hulumtime sh
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ekuadori: E drejta jonė ti japim azil Snowden-it - Ora News

Ekuadori, njė nga shtetet e vogla tė Amerikės Jugore, e ka gjetur veten nė qendėr tė njė diskutimi ndėrkombėtar. Edward Snowden, ish-konsulenti i NSA-sė i kthyer nė njė informator, i ka kėrk
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ekuadori E drejta jone ti japim azil Snowden-it - Top Channel

Ekuadori, një nga shtetet e vogla të Amerikës Jugore, e ka gjetur veten në qendër të një diskutimi ndërkombëtar. Edward Snowden, ish-k
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Bateritë e përdorura, rrezik për shëndetin, nuk riciklohen - BalkanWeb

TIRANE- Bateritë, sidomos ato që përdoren për automjetet, janë një ndër ndotësit kryesorë të zonave urbane. Në vendin tonë këto bateri
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 297 ->297 0 total_found -> total_found 1 297 ->297 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 zarzavatet ->zarzavatet 0 docs[0] -> docs[0] 1 297 ->297 0 hits[0] -> hits[0] 1 359 ->359

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos