Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Xhekson"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Juventusi test ndaj Lionit, Tevez synon rikthimin tek goli - Tirana Observer

Sot takimet e Europa Ligės, ja cilat janė formacionet e mundshme Nga Xhoi Malėsia
- Shtuar 3 javė mė parė


»Napoli Porto, formacionet e mundshme - Ora News

Pas humbjes njė javė mė parė nė “Do Dragao” pėrballė Portos, Napoli do tė kėrkojė sot nė mbrėmje pėrmbysjen e madhe pėr tė vijuar ėndrrėn e tij europiane.  Rafa Benitez beson te sulmues
- Shtuar 5 javė mė parė


»Femrat pėlqejnė meshkujt qė kėrcejnė sipas kėsaj teknike tė veēantė - Gazeta Shqip

Kėrkoni tė jeni njė kėrcimtar i mirė? Mjafton tė lėvizni siē duhet qafėn dhe gjunjėt dhe femrat do tju pėlqejnė Studimi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fakte interesante rreth lojės sė lotarisė dhe fituesve tė saj - Gazeta Shqip

Si njė formė argėtuese pėr tė vėnė nė provė fatin, shumė njerėz shpenzojnė miliona dollarė ēdo vit me shpresėn e fitimit tė ēmimit tė madh Kuriozitete Origjina e lota
- Shtuar 1 muaj mė parė


»SHBA, stuhi bore me "përmasa historike” - BalkanWeb

SHBA-Një stuhi vdekjeprurëse me përmasa historike ka ngujuar mijera njerëz në rrugët e ngrira, ndërsa ka lënë qindra te tjera pa energji elektrike në
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shqiptari që zëvendëson Michael Jackson - IndeksiOnline

Ai ka përformuar vallëzimet e tij në podiume të famshme, para syve të shumë njerëzve, të cilët, pasi e kanë parë e kanë duartrokitur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zyrtare Klarens Zedorf firmos kontraten me Milanin - ABC News

Si futbollist fitoi gjithçka. Është i vetmi në botë që ka marrë tre herë Ligën e Kampioneve me tre skuadra të ndryshme. Klasi i tij ishte i
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Afrika varros djalin e vet mė tė madh - Gazeta Shqip

Ceremonia Pas dhjetė ditėsh pėrkujtime, trupi i Mandelės vendoset nė varrin familjar
- Shtuar 5 muaj mė parė»Familja e kengetarit Michael Jackson - ABC News

Çështje e humbur për familjen Xhekson kundër promovuesve të turit të fundit të yllit të popit. Gjykata e Los Anxheles ka vendosur të rrëzojë ak
- Shtuar 7 muaj mė parė


»E gjallë 13 ditë pas varrimit - IndeksiOnline

Një grua nga Filadelfia, SHBA, u gjet e gjallë nga familja e saj 13 ditë pasi ata e kishin varrosur. Sharolin Xhekson, 50 vjeçe, ishte denoncuar nga familja e saj si e zhdukur
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Paris Jackson nė gjendje tė mirė shėndetėsore - Ora News

Vajza 15-vjeēare e legjendės sė muzikės POP, Majkėll Xhekson ėshtė nė gjendje tė qėndrueshme dhe jashtė rrezikut pėr jetėn. Paris Jackson ėshtė nė spital pasi tentoi tė vrasė veten. “P
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Del Piero rikthehet nė Torino, takon shokėt e Juves - Tirana Observer

Ish kapiteni merr pjesė nė muzeun dedikuar dinastisė Agnellli
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Emrat qė Conte kėrkon si pėrforcim te Juventusi i tij - Ora News

Mes njė dileme pėr tė qėndruar te Juventus apo jo, trajneri i kampionėve tė Italisė, Antonio Konte, duket se ka bėrė gati listėn e shpenzimeve tė tij, ku nė krye tė saj qėndrojnė dy sulmues tė fuqi
- Shtuar 12 muaj mė parė»Kreshnik Spahiu te le pa mend me guximin e tij - Top Channel

Mustafa Nano - Gazetat e djeshme (dhe edicionet e parmbrëmshme informative të televizioneve) jepnin një lajm të çuditshëm me titull “Kreshnik Spahiu shpallet
- Shtuar 1 vit mė parė


»Klejdi Lupa: Me vjen keq, qe shqiptaret nuk me njohin sa duhet Yllka Selita - Koha Jonë

DJ dhe kengetari shqiptar Klejdi Lupa (Claydee), eshte shume i njohur ne shtetin fqinj Greqi, por tanime po korr sukses edhe ne tregun nderkombetar. Sipas “Youtube”, kenga e fundit e tij “Mamacita Bue
- Shtuar 1 vit mė parė


»SHBA-Rusi, Marrėveshje pėr Antarktikun - Gazeta 55

09-09-2012 / “Evropa e Lirė” Shtetet e Bashkuara dhe Rusia i kanë nënshkruar dy marrëveshje për bashkëpunimin e mëtejmë në Antarktik dhe në Ngu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Marredheniet tregtare me Rusine - Top Channel

Shtetet e Bashkuara synojne te normalizojne marredheniet tregtare me Rusine. Sekretarja amerikane e Shtetit, Hilari Klinton -duke folur ne samitin e APEK-ut, në Vladivostok te Rusisë- th
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tė huajt: Ja pse e mėsojmė gjuhėn shqipe - Gazeta Shqip

Gazeta Shqip
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 302 ->302 0 total_found -> total_found 1 302 ->302 0 time -> time 1 0.026 ->0.026 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 xhekson ->xhekson 0 docs[0] -> docs[0] 1 302 ->302 0 hits[0] -> hits[0] 1 650 ->650

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos