Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Vrasja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dëshmori Ilia Kareli... - BalkanWeb

Më kujtohet ende se fjala “porosia” mori përgjithmonë një kuptim tjetër në vitin 1980, kur kam parë fi lmin e Niko Koemxhiut. Edhe pse fillimisht shkova
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Prokurore ne Athine per zemren e Karelit - Top Channel

Një prokuror dhe një ekspert i mjekësisë ligjore janë nisur drejt Greqisë me urdhër të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, për t&eum
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Greqi, vihet në pranga shqiptaridyshime për vrasjen e një rumuni - Shqiptarja.com

KORINTH - Një shqiptar 33-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Korinthit në Greqi, pasi akuzohet për vrasjen e një rumuni.Arrestimi i t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Nipi i Karelit, tatuazh emrin exhaxhait edhe Kudreti e kishte - Shqiptarja.com

TIRANE- Kur kanė kaluar 3 javė nga vrasja e Ilia Karelit nė burgun e Malandrinos, mediet greke arrijnė tė depėrtojnė nė Zhupan tė Fierit, ku pėr tė parėn herė dalin detaje rrėnqethėse nga kjo histoti
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Grekėt nė shtėpinė e Karelit,nipitatuazh me emrin e xhaxhait - Shqiptarja.com

TIRANE- Kur kanė kaluar 3 javė nga vrasja e shqiptarit Ilia Kareli nė burgun e Malandrinos, gazetarėt grekė kanė arritur tė depėrtojnė nė Zhupan tė Fierit ku ėshtė familja e Kudret Kumes, ku pėr tė pa
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vrasja e 24-vjeēarit, babai: Gjykata dha dėnim qesharak, si pėr njė hajdut ordiner - BalkanWeb

KORĒE - "Vrasėsi i djalit tim duhej tė dėnohej me burgim tė pėrjetshėm. Krimineli nuk mori dėnimin qė meritonte, pasi drejtėsia dha njė vendim qesharak. Masakroi njė 24-vjeēar nė mes tė lokalit, rrezi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Grekėt nė shtėpinė e Karelit, nipitatuazh emrin e xhaxhait - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO SPECIALE/ A1 Report nė shtėpinė e Ilia Karelit Ēėshtja Kareli, vrasja e shqiptarit nė burg T
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Nipi i Karelit, tatuazh emrin e xhaxhait edhe Kudreti e kishte - IndeksiOnline

 TIRANE- Kur kanë kaluar 3 javë nga vrasja e Ilia Karelit në burgun e Malandrinos, mediet greke arrijnë të depërtojnë në Zhupan të Fierit, ku
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Itali, vrasja e Zyberit, akuzohen dhe9 tė afėrm tė vrasėsit pėr pėrkrahje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Paulin Nikaj vrau Nimet Zyberin nė supermarket ITALI - Zhvillime tė reja pėr vrasjen shqiptarit 2
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Burri shqiptar ther me thike te dashuren rumune ne Greqi - News of Albania

Transmetuar me 17042014 - 1802 Rodos 17 Prill 2014 NOAal - Nje grua rumune ka humbur jeten pasi u qellua fatalisht me thike ne Greqi Autor i dyshuar i krimit
- Shtuar 6 ditė mė parė»Dy pengjet e nėnės sė Ilia Karelit: Zemra dhe ēfarė e shtyu djalin tim tė vrasė - Ora News

“Pse nuk na thanė qė mbajtėn zemrėn e djalit tim? Pse vrau djali im dhe pse e ndėshkuan nė tė njėjtėn mėnyrė?” Kėto janė dy pengjet qė nėna e Ilia Karelit kėrkon tė dijė dhe nuk gjen pa
- Shtuar 6 ditė mė parė»VIDEOLAJM/Kėngėtari grek ikushton njė kėngė Ilia Karelit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO GREQI- Kėngėtari grek Agathonas Lakovidhis ka hedhur nė qarkullim njė kėngė pėr Ilia Karelin
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Gjyqtari i hakėrrehet tė akuzuarės pėr vrasje: Vdeksh! - BalkanWeb

SHBA-“Shpresoj qė tė vdisni” i ėshtė hakėrruar njė gjyqtar njė 31-vjeēareje tė dėnuar pėr vrasje. Ngjarja ka ndodhur nė SHBA. Gjyqtari nga Michigan dėnoi me burgim tė pėrjetshėm 31-vjeēare
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vrasja e Karelit, sondazhi: Shtysë për një kauzë kundër racizmit grek ndaj shqiptarëve - BalkanWeb

TIRANË-Vrasja e shqiptarit Kudret Kumes (Ilia Kareli) nga gardianët grekë është një shtysë për të ngritur një kauzë kundër racizmit grek nda
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vrasja e Karelit, sondazhi: Shtysė pėr njė kauzė kundėr racizmit grek ndaj shqiptarėve - BalkanWeb

TIRANĖ-Vrasja e shqiptarit Kudret Kumes (Ilia Kareli) nga gardianėt grekė ėshtė njė shtysė pėr tė ngritur njė kauzė kundėr racizmit grek ndaj shqiptarėve. Kėshtu votuan mbi 73% e votuesve nė sondazhin
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Dilema: Do tė funksiononin helmet dhe ilaēet e Shekspirit sot? - Gazeta Shqip

Si elemente qendrore tė veprave tė Shekspirit, helmet dhe ilaēet kanė ngritur ndėr shekuj dilema mbi vėrtetėsinė e tyre. Shkenca ėshtė pėrpjekur tė zbulojė tė vėrtetėn
- Shtuar 6 ditė mė parė


»L e Mesme shtyhet takimi Izrael-Palestine - Top Channel

Një takim mes negociatorëve palestinezë dhe izraelitë të paqes është shtyrë pas vrasjes së një palestinezi në Bregun Perëndimor.
- Shtuar 7 ditė mė parė


»PS: Pėrdorėt 1 kufomė pėr politikDrejtori i PD e hoqi nga puna - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Vetėvrasja e 52-vjeēares nga Korēa TIRANE – Vetėvrasja e 52-vjeēares nga qyteti i Korēės, sj
- Shtuar 7 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 13661 ->13661 0 time -> time 1 0.011 ->0.011 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 vrasja ->vrasja 0 docs[0] -> docs[0] 1 13661 ->13661 0 hits[0] -> hits[0] 1 19086 ->19086

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos