Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Veshi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Serial killerat me të mëdhenj të historisë - BalkanWeb

Ndonjëherë, kufiri mes krimit dhe psikopatisë duket shumë i hollë: ja disa nga rastet që kanë hyrë në histori Mjekërrbluja – i vërt
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Heroina 22-vjeccedilare e tragetit te mbytur korean - Top Channel

Sa më shumë zbehen shpresat për të mbijetuar në tragetin e përmbysur koreano-jugor, aq më shumë zgjatet lista e akuzave për anëtarët e ekuipazhit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kur bijtë e shqipes fluturuan nga Amerika drejt Kosovës - IndeksiOnline

ā€‹Gjenerali i Ushtrisë Shqiptare, Asllan Bushati shqipton urdhërin “Gatitu” për ushtarët. Pastaj, udhëheqësi i batalionit “Atlantiku”, Hy
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Historia e 22-vjeçares, “heroina” e tragetit të mbytur - BalkanWeb

Ajo tashmë nuk jeton, por mund të merret si shembull nga shumë të rinj. Ndonëse lista e akuzave për anëtarët e ekuipazhit të Sewol-it në tragetin e p&
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Stop korrupsionit, gjyqtarėt kundėr qeverisė   - Gazeta Shqip

Konferenca Gjyqėsore Nė rezolutė i kėrkohet Ministrisė sė Drejtėsisė tė mos publikojė denoncime pa i verifikuar Korrupsioni
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 1 javė mė parė


»RIKTHEHET LUFTA KRIMINALIZUESE NDAJ SHTETIT - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 1 javė mė parė


»Diskriminimi, pedagogia Kosturipa punė sepse kritikoi "Artet" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANĖ - Universiteti i Arteve vazhdon "betejėn" me pedagogen, violinisten Ina Kosturi, e cila
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rikthehet lufta kriminalizuese ndaj shtetit - Top Channel

Aleksandër Cipa - Kultura e kriminalizimit të shtetit ka shpërthyer këto ditë si një “fytyrë me puçrra”. Është në
- Shtuar 1 javė mė parė


»ldquoDhemb per dhembrdquo me policine - Top Channel

31-vjeçari Alket Palushi doli para gjykatës nën akuzën e kundërshtim të forcave të policisë në gjendje të dehur. Gjykata e shpalli arrestimin e tij
- Shtuar 1 javė mė parė
»F1 Montezemolo Ta ngreme Ferrarin - Top Channel

Ambienti në Maranello nuk është aspak i mirë. Kriza e Ferrarit po provokon shumë spekulime dhe presidenti i markës duket se ka dëshirë t’i hedhë benz
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kujtime tė arta - Gazeta Shqip

Sot, ikona e muzikės shqiptare Vaēe Zela do tė mbushte 75 vjeē. Sė shpejti, shtėpia botuese Saras do tė botojė librin e mikeshės sė saj, Violeta Librazhdi-Kadzadej, E papėrsėritshmja Vaēe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tė gjithė “mite” dhe askush Promete! - Shekulli

Ilir Paja Duke shfletuar qeverisjen e Rilindjes, e cila duhet thėnė se nė vigjilje tė pėrvjetorit – pushtet tė saj ka nisur tė trajtet nė formėn e njė skulptur
- Shtuar 4 javė mė parė


»CHAT- pajisja që do të përkthejë gjuhën e delfinëve - BalkanWeb

Ndër kafshët më të zgjuara të oqeanit, padyshim janë delfinët. Kjo pasi, kohë më parë delfinët kanë qenë trajnuar në të kalua
- Shtuar 4 javė mė parė


»Se ēkemi hequr e dimė, se ēdo heqim nuk e dimė - Tirana Observer

Nga Abdyl Bakiu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Duke kėrkuar njė logjikė tė re politike - Tirana Observer

Nga Veledin Durmishi
- Shtuar 5 javė mė parė


»Veshi i mesëm dhe sëmundjete tjera që sjellin zhurmat - Shqiptarja.com

TIRANE - Zhurmat në vesh kanë një sërë shkaktarësh dhe për mjekët specialistë e rëndësishme është ndjekja e problemit, i cili kryesisht
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Cher kthen pas kohen - Top Channel

Një nga këngët e saj më të njohura titullohet “Të kthesh pas kohën” (Turn Back Time) dhe duket se Cher ka bërë pikërisht këtë gj
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1329 ->1329 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 veshi ->veshi 0 docs[0] -> docs[0] 1 1329 ->1329 0 hits[0] -> hits[0] 1 1666 ->1666

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos