Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Valter"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mazzari: Fitore qė na dha qetėsi, tani nuk ndalemi - Ora News

Menjėherė pa fitores sė sotme kundėr Sampdorias trajneri i Interit, Valter Mazzari ėshtė shprehur mjfat i kėnaqur nga loja qe ekipi i tij zhvilloi. “Jam i lumtur pėr fitoren e arritur,
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Thohir kėrkon Mourinhon te Inter - Ora News

Presidenti i Interit, Erick Thohir ėshtė duke u munduar pėr tė sjellė nė pankinėn e skuadrės sė tij, trajnerin portugez tė Chelseat, Jose Mourinho, shkruajnė italiane tė enjten. Mourinho me Interin
- Shtuar 1 javė mė parė


»Militon braktis Interin - Ora News

Njė tjetėr hero i sezonit tė Tripletės do tė largohet nga Inter. Sipas mediave argjentinase, Diego Milito ėshtė shumė pranė transferimit nė Racing Club Avellaneda. Klubi nga Amerika e Jugut duket s
- Shtuar 1 javė mė parė»Analiza: Qyteti nė cep ka ēelėsat e tė ardhmes sė Ukrainės - Gazeta Shqip

Donetsku ėshtė pjesa mė e industrializuar e Ukrainės ku banorėt kanė dilemėn mes Moskės dhe Kievit, por shqetėsimi kryesor i tė gjithėve duket se ėshtė ēfarė ofrohet nga situata ekonomike
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rusia redukton trupat ne kufi - Top Channel

Rusia redukton praninë e trupave përgjatë kufirit me Ukrainën. Ministria ruse e Mbrojtjes deklaroi se një batalion këmbësorie, pas stërvitjes ushtarake u të
- Shtuar 3 javė mė parė


»Inter nuk mund as Livornon - Ora News

Inter nuk di tė fitojė. Zikaltrit barazuan nė trasfertė me Livornon me rezultatin 2:2 edhe pse ishin nė avantazh tė dyfishtė. Skuadra e trajnerit Valter Mazzarri po kalon njė formė tė dobėt duke mo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maxarri "driblon" Interin, nuk mendon tani rinovimin - BalkanWeb

Midis meje dhe presidentit Tohir gjithçka shkon në harmoni të plotë. Biseduam për shumë gjëra dhe idetë tona përputhen". Me këto fjalë e hapi t
- Shtuar 3 javė mė parė


»Interi pėrgatit merkaton per sezonin e ardhshem - Ora News

Eshte diskutuar gjate per merkaton ne takimin midis presidentin te Interi Erik Tohir dhe trajnerit Valter Mazarri, takim ku kane mar pjese dhe drejtori i pergjithshem Fasone dhe ai sportiv Pietro A
- Shtuar 4 javė mė parė


»Inter ka harruar si janė penalltitė - Ora News

Interi nuk ėshtė e vetmja. Zikaltrit nuk kanė asnjė penallti nė favor tė tyre deri mė tani gjatė kėtij sezoni nė Serie A. Skuadra e Mazarrit nė 30 javė kampionat ende se kanė shijuar se si ėshtė tė
- Shtuar 4 javė mė parė


»“Traditat tona”, ekspozitaMarubi 'shkon' në BE - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANË - Ekspozita Marubi “Reflektimi mbi traditat tona, reflektimi mbi vetveten”, është orga
- Shtuar 4 javė mė parė


»OSBE do te monitoroje ne Ukraine - Top Channel

Monitorues ndërkombëtare do të dërgohen në Ukrainë, pasi diplomatët rusë i rrëzuan kundërshtimet e tyre. Organizata për Sigurin
- Shtuar 5 javė mė parė


»Guarin rinovon me Interin deri në vitin 2017 - IndeksiOnline

Pas rinovimit të sulmuesit argjentinas Rodrigo Palasio vjen edhe ai i Fredy Guarin. Mesfushori kolumbian do të qëndrojë me Interin deri në vitin 2017, pas marrëve
- Shtuar 1 muaj mė parė
»Masakra në Itali, nëna e 3 vajzave: Do të binin në duart e mafies - BalkanWeb

ITALI- “Në Itali ka mafiozë. I vrava tri vajzat e mia që të mos përfundonin keq”. Edlira Çopa (Dobrushi), 37-vjeçarja që vrau tri vajzat e saj m
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjykata e Korçës jep vendimin për 19 gardianët e Burgut të Drenovës - BalkanWeb

TIRANE - Gjykata e Korçës dënoi me 19 vite dhe 6 muaj burg 19 gardianët e Burgut të Sigurisë së Lartë në Drenovë, të cilët akuzohen pë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjykata e Korēės jep vendimin pėr 19 gardianėt e Burgut tė Drenovės - BalkanWeb

TIRANE - Gjykata e Korēės vlerėson tė drejtė akuzėn e prokurorisė pėr 18 nga 19 gardianėt e burgut tė sigurisė sė lartė tė Drenovės, tė akuzuar se kanė shkelur skemėn sė sigurisė dhe rregullores, gjė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Korçë, dënohen me 8.2 vite burg19 gardianët e burgut të Drenovës - Shqiptarja.com

KORÇE- Gjykata e Faktit në qytetin e Korçës ka dënuar me 8.2 vite burg 19 gardianët, të cilët akuzohen për “Shpërdorim detyre” pa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»FIFA pranon: Shaqiri & Co. mund tė ndryshojnė kombėtare - Gazeta Shqip

Kosova Zviceranėt, tė shqetėsuar pėr eksodin e mundshėm tė yjeve tė tyre Formacioni - Gazeta Blick imagjinon njė rreshtim 4-3-3 tė Kosovės nėse lojtar
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1630 ->1630 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 valter ->valter 0 docs[0] -> docs[0] 1 1630 ->1630 0 hits[0] -> hits[0] 1 2079 ->2079

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos