Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Universiteti Politeknik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Reforma në arsimin e lartë, jo vetëm në modelin financiar - BalkanWeb

Me fillimin e këtij viti, shtypi dhe televizioni i kushtuan dhe po i kushtojnë një vëmendje të vazhdueshme nevojës për reforma në arsimin universitar. Në f
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Posta Shqiptare ul tarifat pėr studentėt e Politeknikut - Gazeta Shqip

Marrėveshja Studentėt e Universitetit Politeknik do tė paguajnė vetėm 50% tė tarifave pėr shėrbimet qė ofron Posta Shqiptare. Ndėrsa privilegje tė tjera, si pjesėmarrje nė trajnime pr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Matura, kuotat nė universitetesipas tregut tė punės - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministria e Arsimit po e rimendon mėnyrėn e hyrjes sė tė rinjve nė universitete. Pavarėsisht se edhe kėtė vit do tė zbatohet matura shtetėrore, ajo do tė pėsojė disa ndryshime tė rėndėsishme.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Matura Shtetėrore, kuotat nėuniversitete sipas tregut tė punės - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministria e Arsimit po e rimendon mėnyrėn e hyrjes sė tė rinjve nė universitete. Pavarėsisht se edhe kėtė vit do tė zbatohet matura shtetėrore, ajo do tė pėsojė disa ndryshime tė rėndėsishme.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rankimi Botëror: Universitetiprivat kalon Universitetin e Tiranës - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja renditja e Universiteteve Universitetet shqiptare vazhdojnë të jenë shumë larg cilësisë q&
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Rankimi Botėror: Universitetiprivat kalon Universitetin e Tiranės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja renditja e Universiteteve Universitetet shqiptare vazhdojnė tė jenė shumė larg cilėsisė qė ata premtojnė. Web ranking, a
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Projekti/ Bari dhe Durrėsimenaxhojnė ekologjinė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Plan veprimi i pėrbashkėt TIRANE- Porti i Durrėsit dhe i Barit janė pėrfshirė nė njė projekt pilot pėr manaxhimin e sisteme
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Aroma e trupit mund të përdoret si mjet identifikimi - BalkanWeb

MADRID- Fytyra, gjurmët e gishtave, skanimi i syrit së shpejti do të mbeten mbrapa me shpikjen më të re që do të përdoret si mjet identifikimi: aroma e trupit.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Alarm mjedisor Armet kimike siriane do te fundosen te fqinjet e Shqiperise - News of Albania

Transmetuar me 19012014 - 2305 PUBLICITET Qendra Kombetare e Kerkimit Shkencor te Athines dhe Universiteti Politeknik i Kretes Armet k
- Shtuar 3 muaj mė parė»Kandidatët për Këshillin Drejtues të RTSH-së, ja lista - BalkanWeb

TIRANË- Është bërë publike lista me emrat e 64 kandidatëve për Këshillin e ri Drejtues të Radiotelevizionit Shqiptar.Lista ju shpërnda sot Deputet&eum
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kandidatėt pėr Kėshillin Drejtues tė RTSH-sė, ja lista - BalkanWeb

TIRANĖ- Ėshtė bėrė publike lista me emrat e 64 kandidatėve pėr Kėshillin e ri Drejtues tė Radiotelevizionit Shqiptar.Lista ju shpėrnda sot Deputetėve tė komisionit parlamentar tė Medias. Siē shihet ng
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Jo armėve kimike, protesta nėTiranė, Elbasan, Korēė, Lushnje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/ Protestat kundėr armėve kimike nė Tiranė Eksperti amerikan: Vendimi tė premten/ VIDEO Basha nė PPE, akuza qeverisė pėr armėt kimike Berisha: Rama transparencė n
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kur Tirana e shtėpive prejqerpiēi po aristokratizohej - Shqiptarja.com

TIRANE- Fasadat e ndėrtesave tė bėra nga arkitektėt italianė mbeten ende simbol unik i qendrės sė kryeqytetit shqiptar, Tiranės. Cilat ishin disa nga arsyet qė arkitektura italiane ka gjetur zbatim nė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»PĖRSE KEMI MBETUR LARG BOTĖS NĖ KĖRKIMIN SHKENCOR? - Gazeta Shqip

NIKO POJANI
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Mjekësia, universitet apo fakultet? - BalkanWeb

TIRANE-Shkëputja e Fakultetit të Mjekësisë dhe të Infermierisë nga Universiteti i Tiranës dhe ngritja e një universiteti mjekësor më vete ka ngjallur
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Mjekėsia, universitet apo fakultet? - BalkanWeb

TIRANE-Shkėputja e Fakultetit tė Mjekėsisė dhe tė Infermierisė nga Universiteti i Tiranės dhe ngritja e njė universiteti mjekėsor mė vete ka ngjallur debate. Ky shqetėsim u ngrit edhe gjatė takimit tė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Emėrimet, vajzat e PS-sėmenaxhojnė paratė e shtetit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Spiropali: Do disiplinoj Doganėn Shehaj tek Tatimet Spiropali te doganat, Ēela te Posta Tė gjitha lėvizjet e qeverise Rama
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kule: Akreditimi te behet nga eksperte te huaj Sonila Isaku - Koha Jonë

Reagimi i drejtuesve te Universiteteve ne vend ka qene i menjehershem pas publikimit te lajmit se akreditimi i universiteteve do te jete nje proces i cili do te nise nga e para. Me konkretisht, ata ka
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Universitetet, MASHrikthen akreditimet - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Pesėmbėdhjetė universitetet publike nė vend dhe 44 private do t’i nėnshtrohen nga e para procesit tė akreditimit. Mėsohet se ministrja e re e Arsimit, Lindita Nikolla, do tė nisė sėrish
- Shtuar 7 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 651 ->651 0 total_found -> total_found 1 651 ->651 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 universiteti ->universiteti 0 docs[0] -> docs[0] 1 8957 ->8957 0 hits[0] -> hits[0] 1 16425 ->16425 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 politeknik ->politeknik 0 docs[1] -> docs[1] 1 1231 ->1231 0 hits[1] -> hits[1] 1 2144 ->2144

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos