Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Tuneli Kalimashit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Reshjet e dendura tė borės problemenė zonat e thella nė veri e juglindje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rrugėt problematike nga bora TIRANE- Reshje tė dendura tė borės  kanė shkaktuar probleme nė veri dhe juglindje tė vendit, s
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Aksident në aksin rrugor Kukës-Kolsh, 3 të vdekur - BalkanWeb

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Kukës-Kolsh, në fshatin Shën-Mëri. Automjeti është përplasur me bordurën ndarëse të rrug&eum
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aksident nė Kukės-Kolsh, kamionēina humb kontrollin, vdesin 3 pjestarė tė njė familje - BalkanWeb

TIRANE-Njė aksident tragjik ka ndodhur gjatė mesnatės nė aksin rrugor Kukės-Kolsh, nė fshatin Shėn-Mėri. Automjeti ėshtė pėrplasur me bordurėn ndarėse tė rrugės dhe ėshtė pėrmbysur. Si pasojė e pėrpla
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Aksident ne Rrugen e Kombit 3 viktima - Top Channel

Një aksident i rëndë ndodhi në orët e vona të mbrëmjës, pak përpara mesnates në Rrugen e Kombit, në segmentin Kolsh–Kukës, ku humb&eum
- Shtuar 6 muaj mė parė»Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, 3 viktima - IndeksiOnline

Një aksident i rëndë ndodhi në orët e vona të së shtunës, pak përpara mesnatës në Rrugën e Kombit, në segmentin Kolsh–Kukë
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Tete vjet ndryshim Nga Prof. Dr. Sali Berisha - Koha Jonë

Kjo eshte mbledhja e fundit e ketij kabineti, pas dy mazhorancash. Mbledhja e 425 ne tete vite, ne te cilat jane miratuar 7255 ligje dhe vendime, nga keto 5960 vendime, 1292 ligje, 47 akte nor
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Gabimet e Sali Berishės - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»Fjalė patriotike pėr Kosovėn, akses ekonomik pėr Fazlliēin* - Shekulli

Lavdim Hamidi -E quajtėn kryeministėr tė tė gjithė shqiptarėve, duke i dhėnė epitetin mė tė lartė tė politikanit shqiptar nė rajon. Madje thuhej shpesh, ndoshta edhe me tė drejtė, se po tė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Meta nė "360 gradė": 100% e pamundur aleanca me Berishėn pas zgjedhjeve - BalkanWeb

TIRANĖ-Kreu i LSI, Ilir Meta tek Artur Zheji nė emisionin “360 Gradė” tė enjten nė mbrėmje ka folur mbi temėn “Sfidat e Ilir Metės". Kreu i LSI theksoi se procesi zjedhor nė Ku
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Meta: 100% e pamundur aleanca me Berishėn pas zgjedhjeve - BalkanWeb

TIRANĖ-Kreu i LSI, Ilir Meta tek Artur Zheji nė emisionin “360 Gradė” tė enjten nė mbrėmje ka folur mbi temėn “Sfidat e Ilir Metės". Kreu i LSI theksoi se procesi zjedhor nė Ku
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Qytetarėt e Shqipėrisė mė 23 qershor duhet tė votojnė pėr Ajzenhauerin e tyre, dr. Sali Berishėn - Gazeta 55

21-06-2013 / Nga Harry Bajraktari Në zgjedhjet e 23 qershorit, këtë të diele, historia e suksesit të Shqipërisë do të konfirmohet. Votuesit shqiptar
- Shtuar 11 muaj mė parė»Bashkė do tė ecim drejt integrimit nė BE - Gazeta 55

16-06-2013 / Gazeta 55 Në Krumë, Berisha fton socialistët t’i bashkohen platformës së zhvillimit Pas mitingut madhështor në Bajram Curr
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Berisha le pas “tokė tė djegur”flasin Meta,  Malaj dhe Cani - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Alarmi: Pa lekė pėr rroga e pensione TIRANE - Pas zgjedhjeve, vendi do tė ndodhet nė njė vėshtirėsi tė madhe ekonomik pavarėsisht nga fakti se kush koalicion do t
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Fjala e Kryeministrit Berisha nė Has, Kukės   - Keshilli i Ministrave

Të dashur kuksiane dhe hasjanë, mirënjohjen më të thellë për pritjen tuaj të zjarrtë
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Meta: Berisha ka marrė ‘tatėpjetėn’ rrėnon ekonominė, Noka do tė prishė zgjedhjet - BalkanWeb

TIRANĖ- Kreu i LSI-sė, Ilir Meta gjatė prezantimit tė kandidatėve pėr deputet nė qarkun e Tiranės akuzoi kryeministrin e vendit Sali Berisha se ka shkatėrruar ekonominė e vendit pėr qėllime afatshkurt
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Berisha, qytetarėve: Bashkohuni me PD-nė dhe alternativėn e saj tė zhvillimit, Rama do tė shkelmojė gjithēka keni realizuar - Gazeta 55

15-06-2013 / Gazeta 55 PD, miting madhështor në Tropojë Kryeministri: Modeli im bazohet tek familja, vlerat e shenjta dhe e ardhmja Akuza kreut të PS/Edi
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Koncesionet, Berisha: PS betejė ‘Don Kishoteske”, pronat u kthehen shqiptarėve pas kontratės - BalkanWeb

FAN- Kryeministri Sali Berisha pėruroi sot fillimin e punimeve pėr Hidrocentralin nė Fan tė Mirditės. Shefi i qeverisė deklaroi se investimi prej 164 milionė eurosh do tė punėsojė 950 punonjės shqipta
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Kryeministri Berisha inauguron fillimin e punimeve pėr ndėrtimin e 5 HEC-ve nė kaskadėn e lumit Fan, investim me vlerė 146 milionė euro   - Keshilli i Ministrave

-"Ky investim kontribuon në mënyrë thelbësore në projektin – Shqipëria, vend lider në rajon
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 560 ->560 0 total_found -> total_found 1 560 ->560 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 tuneli ->tuneli 0 docs[0] -> docs[0] 1 2479 ->2479 0 hits[0] -> hits[0] 1 4668 ->4668 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kalimashit ->kalimashit 0 docs[1] -> docs[1] 1 1280 ->1280 0 hits[1] -> hits[1] 1 2095 ->2095

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos