Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Termetit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lekundje termeti ne Tirane Durres Shkoder dhe Lezhe - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kili goditet nga termetet - Top Channel

Një ditë pas tërmetit 8,2 ballësh që shkaktoi 6 të vdekur e detyroi presidenten Michele Bachelet të ndërpriste vizitën në zonat e goditura pë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Serish termet ne Kili - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Termeti 82 balle trondit Kilin - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Termeti ne Kili 5 te vdekur dhjetera te plagosur - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Termet 6 balle ne shtetin grek lekundjet ndihen dhe ne jug te Shqiperise - News of Albania

Transmetuar me 26012014 - 1645 Foto ilustruese PUBLICITET br br Greqi 26 janar 2014 NOAal- Ne shtetin fqinj Greqi jane ndjere gjate o
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Brenda dy oreve nente termete ne rajonin e Durresit - ABC News

Me te frikesuarit ishin djemte. Ata dhe braktisen te paret godinen e shkolles. Pas tyre vajzat. Njeri pas tjetrit, ne shume shkolla nxenesit lane mesimin. Fillimisht ne ato nente vjecaret dhe me pas
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Dy lekundje termeti ne Krete - News of Albania

Transmetuar me 31122013 - 1325 PUBLICITET Dy lekundje termeti jane regjistruar mengjesin e sotem ne nje distance te afert nga brigjet
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Itali abuzim me ndihmen e termetit - Top Channel

Tetë persona do të përballen me drejtësinë në Itali, me dyshimin se abuzuan me ndihmën shtetërore, akorduar të prekurve nga tërmeti i rajonit të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Proteste pas nje termeti - Top Channel

Pas nje lekundje termeti te magnitudes 4 tre kilometra ne lindje te qytetit te Fierit, banoret e zones naftembajtese te Marrinzes dolen ne proteste dhe bllokuan rrugen nacionale.
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Edhe një tërmet i lehtë në Vushtrri - IndeksiOnline

Rreth orës 22:14 përsëri është dëgjuar për lëkundje të lehtë të tokës, me 2 shkallë të Rihterit. Epiqendra ka qen&eum
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Lëkundje tërmeti në Kosovë, epiqendra në Serbi - IndeksiOnline

Para pak minutash një tërmet i vogël ka goditur disa qendra të Kosovës. Raportohet se epiqendra e termetit ka qenë në shtetin e Serbisë. Sizmografë
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Rindertimet ne zonen e Aquilas pas termetit - ABC News

Shpenzime të fryra, materiale të skaduara dhe infiltrime mafioze. Otalia rerzikon të paguajë një cmim të kripur për mënyrën se si ka menaxhuar ndërtim
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Reforma amerikane e emigracionit - Top Channel

Marrëveshja mbi tavanin e borxhit dhe rihapjen e Qeverisë federale, u cilësua një fitore e Barak Obames. Nen presionin e paaftesise se shlyerjes se detyrimeve
- Shtuar 7 muaj mė parė»Shifra dramatike pas termetit ne Pakistan - ABC News

Më shumë se 385 të vdekur, 450 të plagosur, dhe 300 mijë të pastrehë, si dhe një numër të madh të zhdukurish. Këto janë shifrat
- Shtuar 7 muaj mė parė»Termet ne Kine mbi 70 viktima - Vizion Plus

Termet ne Kine mbi 70 viktima E shtune 20 Prill 2013 1131 Termet ne Kine mbi 70 viktimaMbi 70 persona kane mbetur te vdekur dhe mbi 600 te tjere te plagosur pas termetit me magnitude 7 balle qe go
- Shtuar 1 vit mė parė


»Termeti ne Iran rritet numri i viktimave - ABC News

Rritet numri i viktimave nga termeti qe goditi Iranin, duke shkuar ne 37, ndersa numri i te plagosurve eshte 850. Te dhenat behen me dije nga mediat iraniane, ndonese informacionet prej andej jane te
- Shtuar 1 vit mė parė


»Iran 80 lekundje te tjera termeti - Top Channel

Mbi 80 lëkundje të tjera sizmike goditen jug-perendimin e Iranit, pas tërmetit prej 6.1 ballësh të shkallës Rihter, qe vrau 37 persona dhe plagosi 850 te tjere. Pas-g
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 439 ->439 0 total_found -> total_found 1 439 ->439 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 termetit ->termetit 0 docs[0] -> docs[0] 1 439 ->439 0 hits[0] -> hits[0] 1 644 ->644

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos