Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Tajsoni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tiranë, dëshmitë rrëqethëse të 3 prostitutave: Tutorët na thyen dhëmbët me shkop - BalkanWeb

TIRANE- Zbulohen dëshmitë rrëqethëse të tri vajzave të shfrytëzuara mizorisht si prostituta në Tiranë. Nën kërcënimet e vazhdueshme psikolog
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tiranė, dėshmitė rrėqethėse tė 3 prostitutave: Tutorėt na thyen dhėmbėt me shkop - BalkanWeb

TIRANE- Zbulohen dėshmitė rrėqethėse tė tri vajzave tė shfrytėzuara mizorisht si prostituta nė Tiranė. Nėn kėrcėnimet e vazhdueshme psikologjike dhe dhunėn fizike, deri nė thyerje dhėmbėsh me shkop be
- Shtuar 4 muaj mė parė»Dënohen me burg për prostitucionadministratorët e tallavasë - Shqiptarja.com

TIRANE- Tre persona administrator të tallavasë “Blu Eyes” janë dënuar me 18.8 vite burg për shkak se kanë shfrytëzuar si prostituta, shoqëruar kjo m
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Majk Tajsoni shqiptar, i kėput veshinme dhėmbė bashkėfshatarit - Shqiptarja.com

ELBASAN- Ju kujtohet ndeshja e famshme e 28 qershorit te vitit 1997 ku nė njė ndeshje boksi mes dy kampioneve, Majk Tajson nė pamundėsi pėr tė mundur kundėrshtarin e tij  Holifild,  i kap me protezat
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nuri Seferi shpallet Kampion Evrope - Panorama


- Shtuar 3 vite mė parė


»Nuri Seferi: Ėndėrroj tė shpallem kampion bote nė Tiranė - Ora News

Nuri Seferi mbrojti për herë të tretë titullin kampion Europe në peshën Krujzer në versionin WBO. Tajsoni shqiptar mposhti në Gostivar Belgun Toni Ingelrest
- Shtuar 3 vite mė parė


»Nuri Seferi ne ring kunder Holifilld - Gazeta Shqip

Hipoteza Pasi ka fituar titullin e kampionit te Europes ne versionin WBO ne peshen cruiser dueli i ardhshem i Nuri Seferit mund te jete kunder nje emri te madh te boksit boteror. Me 30 dhjetor Taj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kujdes, Tajsoni i hekurt kafshon nė vesh! - Albania Sport

Majk Tajson (43 vjeē) mbetet njė tjetėr figurė emblematike e boksit profesionist tė peshave tė rėnda, duke qenė kampioni mė i ri nė moshė qė ka fituar titujt nė versionin WBC, WBA dhe IBF. Ai fito
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gjetan Keta, Majk Tajsoni i ri triumfon nė dy raunde - Gazeta Shqip

Boks Promotori Ahmet Wner, bashkėpunėtori i “Don King”, vlerėsime maksimale pėr 26-vjeēarin Gjetan Keta kalon testin mė tė rėndėsishėm nė karrierėn e tij tė re si boksier profesionist.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tiranė, nė gjyq “Tajsoni”shqiptar - Panorama

 TIRANE – Prokuroria e Tiranės çon pėr gjykim 38-vjeçarin qė kafshoi me dhėmbė nė vesh shokun e tij, duke i shkaktuar plagė tė rėnda. Burime zyrtare tė Gjykatės sė Kry
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tajson: Mė vjen turp nga gabimet qė kam bėrė - Gazeta Shqip

"Jam njė djalė i mirė, por duhet tė jeni tė kujdesshėm qė tė mos mė provokoni". Kėto janė fjalėt e Majk Tajsonit, nė njė intervistė tė dhėnė pėr "Guardian", vetėm njė javė para shfaqjes sė filmit-doku
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nuri Seferi, debutim me licencėn shqiptare - Top Channel

“Tajsoni shqiptar” do tė rikthehet nė ring mė 25 prill. Nė Kirçberg tė Zvicrės, Nuri Seferi do tė debutojė me licencėn e profesionistit tė Federatės Shqiptare tė Boksit.
- Shtuar 6 vite mė parė


»"Tajsoni" i Alliasit i kafshon veshin njė tė riu - Metropol

27/05/2005  TIRANĖ- I kafshon veshin banorit tė lagjes, pas grindjes pėr kushėrirėn. Ngjarja ka ndodhur nė orėt e mesditės tė dy ditėve mė parė, nė lagjen e Alliasit nė kryeqytet, kur 25-vj
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nuri Seferi premton fitore pėr festėn e Pavarėsisė - Gazeta Shqip

Nuri Seferi do tė zhvillojė duelin e tij tė parė nė tokėn shqiptare, qė pėr rastėsi zhvillohet nė festėn e Pavarėsisė. Mė 28 Nėntor, "Tajsoni shqiptar" do tė ndeshet me turkun Muhamed Ali Durmaz. Pas
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nuri Seferi premton fitore - Top Channel

Nuri Seferi do tė zhvillojė duelin e tij tė parė nė tokėn shqiptare, qė pėr rastėsi zhvillohet nė festėn e Pavarėsisė. Mė 28 Nėntor, “Tajsoni shqiptar” do tė ndeshet me turkun Muhamed Ali
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nuri Seferi mė 4 korrik pėrballė Herbie Hide - Albania Sport

"Tajsoni shqiptar" Nuri Seferi do tė tentojė tė bėjė tė vetin titullin "WBC International" pėr peshėn kruizer. Kampioni aktual i botės nė versionin GBU do tė pėrballet me ish-kampionin e botės nė kat
- Shtuar 6 vite mė parė


»Befason Tajsoni: Dua te ndihmoj Gaiskonin - Koha Jonë

Majk Tajson vrapon ne ndihme te Pol Gaiskonit: thene keshtu mund te duket nje shaka, por e tille nuk eshte. Ish-kampioni i botes i peshave te renda, ka dale vullnetar qe te ndihmoje Gaiskonin per te k
- Shtuar 7 vite mė parė


»Nuri Seferi me trajner tė ri - Albania Sport

"Tajsoni shqiptar" Nuri Seferi ėshtė duke u pėrgaditur pėr luftėn e 3 majit ku do tė mbrojė titullin GBU dhe dėshiron qė tė shkėlqejė nė ring. Seferi njofton se para disa ditėsh ka vendosur tė punojė
- Shtuar 7 vite mė parė


»Nuri Seferi fitoi titullin botėror GBU - Albania Sport

Nuri Seferi ka shėnuar fitoren e radhės nė boksin profesionist pėr tė dėshmuar edhe njė herė se ėshtė njė ndėr shqiptarėt mė tė suksesshėm tė ringut profesionist. Me fitoren e shėnuar tė shtunėn nė mb
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 28 ->28 0 total_found -> total_found 1 28 ->28 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 tajsoni ->tajsoni 0 docs[0] -> docs[0] 1 28 ->28 0 hits[0] -> hits[0] 1 40 ->40

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos