Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Substancave Narkotike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Jaho: Imami tė dorėzojė provat etrafikut tė drogės, ose 5 vjet burg - Shqiptarja.com

TIRANE- Nė njė intervistė pėr gazetėn “Shqiptarja.com” konstitucionalisti Njazi Jaho flet pėr shkėmbimin e akuzave mes Imamit dhe Kodhelit, duke akuzuar ish-ministrin e Mbrojtjes se pėrse
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Në Kosovë kapet kolumbani me 2.6 kilogramë kokainë - IndeksiOnline

Dogana e Kosovës ka bërë me dije se në bashkëpunim me policinë e Kosovës kanë arritur të kapin një sasi të substancave narkotike në
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Në Kosovë kapet kolumbiani me 2.6 kilogramë kokainë - IndeksiOnline

Dogana e Kosovës ka bërë me dije se në bashkëpunim me policinë e Kosovës kanë arritur të kapin një sasi të substancave narkotike në
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ja se si tė shėroheni nga varėsia ndaj telefonit - Gazeta Shqip

Ēdo ditė e mė shumė, njerėzit po harrojnė tė shijojnė jetėn e tyre reale duke u pleksur me atė virtualen, e cila u ofrohet nga telefonat, apo ēdolloj tjetėr teknologjie e ngjashme. Sigurish
- Shtuar 1 javė mė parė


»Lazarati, Rama nė Rai1: Herėt pėrtė folur pėr legalizimin e kanabisit - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Emisioni i njohur Porta a Porta i gazetarit italian Bruno Vespa ka trajtuar mbrėmjen e djeshme problemin e drogės sė Lazaratit qė vėrshon drejt Italisė dhe Europės, kryesisht pėrmes kanalit t
- Shtuar 2 javė mė parė


»Zhbogar takoi drejtuesit e PD-së - IndeksiOnline

Kryesuesi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Samuel Zhbogar, ka takuar të martën kryetarin e Partisë së Drejtësisë dhe nëjherë
- Shtuar 2 javė mė parė


»Leonardo Di Caprio njėsoj si Toni Garn ! - Ora News

Aktori I njohur Leonardo Dicaprio mė nė fudn eshtė footgrafuardhe me tė dashurėn e tij gjermane Toni Garn. Prej nje kohe tė gjatė ata nuk janė parė sė bashku dhe ėshtė mėse e kuptueshme se shkaku k
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vizita në SHBA, Naço-Soiles: Asistencë dhe trajnime të përbashkëta - BalkanWeb

UASHINGTON- Ministri i Drejtësisë, z. Nasip Naço ka zhvilluar takime me përfaqësues të lartë të Administratës së Zbatimit Ligjor mbi Substancat Nark
- Shtuar 3 javė mė parė


»Hashash nga jashtė burgut pėr tė burgosurit - Gazeta Shqip

Durrės Hashash nga jashtė brenda burgut pėr tė izoluarit e drejtėsisė, arrestohet 20-vjeēari. Kohė pas kohe, autoritetet policore tė Institucionit tė Ekzekutimit tė Vendimeve Penale n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dhimbja fizike mund te shkaktoje depresion - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kosova me 20 mijë përdorues droge? - IndeksiOnline

 Aktualisht në Kosovë nuk ka të dhëna zyrtare e të sakta se sa është numri i përdoruesve të llojeve të ndryshme të drogave. Megjitha
- Shtuar 4 javė mė parė


»Arrestohen pesë persona, konfiskohen mbi 60 kilogramë drogë - IndeksiOnline

Hetuesit Policor të Drejtorisë për hetimin e Trafikimit me Narkotik pas sigurimit të informacioneve në rrugë operative, kanë arritur të sigurojnë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Policia e Shtetit asgjeson mbi 1500 kg lende narkotike VIDEO - News of Albania

Tirane 21 mars 2014 NOAal- Nje sasi lende narkotike prej mbi 1500 kilograme eshte asgjesuar nga Policia e Shtetitbr br Asgjesimi i lendes narkotike u be gjate paradites se sotme pasi kishte kaluar t
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Policia e Shtetit asgjeson mbi 1500 kg lende narkotike - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 21 mars 2014 NOAal- Nje sasi lende narkotike prej mbi 1500 kilograme eshte asgjesuar nga Policia e Shtetitbr br Asgjesimi i lendes narkotike u be gjate
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Një shtetas i Shqipërisë kapet me 25 kg drogë - IndeksiOnline

Sot, rreth orës 2:30 policia në Gjilan gjatë një operacioni ka arrestuar një person me dyshimin se ka kryer veprën penale “blerje, posedim, shpërndarje
- Shtuar 1 muaj mė parė


»4 vjet burg për Sulejman Topuzin - IndeksiOnline

Një trup gjykues i përbërë prej gjyqtarëve vendas dhe ndërkombëtarë të Gjykatës Themelore të Prishtinës e dënoi Sulejman Topuzi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»10 vjet burg për Arben Veselin - IndeksiOnline

Sot, një trup gjykues i përbërë nga gjyqtarë vendas dhe ndërkombëtarë në Gjykatën Themelore të Prishtinës e shpalli Arben Veselin fa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Trafiku i drogės, raport ngaVenezuela pėr vėllezėrit Murataj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Policia: Murataj, ende nė kėrkim ndėrkombėtar TIRANE- Se cilin person ka liruar Gjykata e Apelit Vlorė, duke sjellė dėshtim
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Krasniqit i vërtetohet dënimi prej 3 vjet e 6 muaj burg - IndeksiOnline

Një kolegj penal prej tre gjyqtarësh, i Departamentit të Krimeve të Rënda në Gjykatën e Apelit, i ka vërtetuar dënimin prej 3 vjet e 6 muaj burgim,
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 374 ->374 0 total_found -> total_found 1 374 ->374 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 substancave ->substancave 0 docs[0] -> docs[0] 1 1043 ->1043 0 hits[0] -> hits[0] 1 1318 ->1318 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 narkotike ->narkotike 0 docs[1] -> docs[1] 1 14322 ->14322 0 hits[1] -> hits[1] 1 32871 ->32871

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos