Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Stomatologji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Studentet e mjekesise protestojne per diplomat - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shuhet Pjetër Pepa, misionar i kombit - BalkanWeb

TIRANE - Pjetër Pepa ndërroi jetë. Ai shkoi i qetë në përjetësi, se e kishte përmbushur misionin e tij. Ndihemi tejet të lënduar që na iku kaq sh
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ndėrron jetė ish-ambasadori iShqipėrisė nė Vatikan, Pjetėr Pepa - Shqiptarja.com

SHKODĖR- Ndahet nga jeta Pjetėr Pepa, ish-ambasadori i Shqipėrisė nė Vatikan, gjithashtu 2 herė deputet nė Parlamentin e Shqipėrisė. Lajmin pėr humbjen e jetės sė 72-vjeēarit e kanė njoftuar vetė fėmi
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ndahet nga jeta Dr. Pjeter Pepa, PD: Humbėm njė personalitet tė shquar - Ora News

Ndahet nga jeta Dr. Pjeter Pepa. Mjeku i shquar la pas njė karrierė tė pasur mjekėsore, por edhe politike. Ai ishte njė nga themeluesit e Partisė Demokratike, ndėrsa ka qenė deputet i Kuvendit pėr
- Shtuar 5 javė mė parė


»Elvis Rroshi bėhet me vajzė, s’bėn dasmė me tė fejuarėn 25-vjeēare - BalkanWeb

TIRANE-Fejesa midis Kryetarit tė Bashkisė sė Kavajės, Elvis Rroshi dhe 25- vjeēares Irisa Guma ėshtė kurorėzuar me ardhjen nė jetė tė njė vajze. Ndryshe nga marrėdhėnia e tij e mėparshme me Griselda Z
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Pranvera e hidhur e Sandėr Prosit - Gazeta Shqip

Njė udhėtim nė galerinė e personazheve tė Sandėr Prosit nė 94-vjetorin e lindjes 
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Publikohen mesazhet e “Grupit kriminal” të UP-së! - IndeksiOnline

Rektorati i Universitetit të Prishtinës dhe as dekanatet ende nuk e kanë suspenduar asnjërin prej zyrtarëve të UP-së që dyshohen se janë përfshir&e
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Studentët e Mjekësisë: Duamreferendum që të kalojmë në UT - Shqiptarja.com

TIRANË - Studentët e Universitetit të Mjekësisë kanë organizuar sot një forum të hapur me qëllim referendumi për shkrirjen e universitetit të tyr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Maqedonia, trafik me diplomafalse në stomatologji drejt Italisë - Shqiptarja.com

SHKUP - Diploma false në stomatologji, të marra në Universitetin Shtetëror të Tetovës në Maqedoni, u shiten qytetarëve italianë për vlerën e 25 m
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Univesiteti i Tetovës, 25 mijë euro për një diplomë fallco - BalkanWeb

MAQEDONI-Mediat italiane sot janë përfshirë nga lajmi i falsifikimit të diplomave të Universitetit Shtetëror të Tetovës. Gazeta  “Repubblica” s
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Tė padiplomuarit pėr Infermieri paralajmėrohen me pushim nga puna - Gazeta Shqip

Infermierja: Kam 21 vjet punė. Tė na testojnė pėrballė tė sapodiplomuarve Shpresa Mezini
- Shtuar 6 muaj mė parė»Digjen në Itali, plani ‘b’, Shqipëria. Italianët radhë për një fakultet mjekësie në Tiranë - BalkanWeb

TIRANË- Të dështuar në pranimin për fakultet në Itali, qindra të rinj kaluan Adriatikun dhe konkurruan në fakultetet e Tiranës për Mjekësi, Stoma
- Shtuar 7 muaj mė parė


»"Rilindja" - parimi qëndrueshmërisë! - BalkanWeb

Në programin e socialdemokracisë, “qëndrueshmëria” vlerësohet si parimi i tretë kyç i politikave ekonomike. Analiza e këtij principi na shpie
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Hipnoterapia, si të rrisim performancën seksuale - BalkanWeb

TIRANE - Hipnoza është një metodë efikase kurimi, e cila po gjen përhapje në shumë fusha të mjekësisë. Përdorimi i saj ka filluar të pë
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Nuk akreditohen shkencat politike - IndeksiOnline

Agjencia e Kosovës për Akreditim (AKA) ka shpërndarë vendimet e akreditimit për të gjitha institucionet publike të arsimit të lartë dhe atij privat, t&e
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Favorizohet firma e koncesionit tė doganave - Gazeta Shqip

Ard KolaNdryshohet lista e makinerive tė importit pa TVSH, futen nė skemė edhe skanerėt me rreze x
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Terezi: Nente provimet e shtetit, qe do te jepen ne maj - Koha Jonë

Drejtori i Provimeve te Shtetit ne Agjencine Kombetare te Provimeve Niko Terezi, ben te ditur per gazeten se me 1 maj deri me 21 maj, do te nise sezoni i pare i provimeve te shtetit. Ne kete sezon esh
- Shtuar 1 vit mė parė


»Si te aplikojme per bursa studimi ne Hungari dhe Poloni - Koha Jonë

Ministria e Arsimit dhe Shkences ka publikuar disa sajte ku mund te aplikohet per bursa te ndryshme per te ndjekur studimet e larta jashte shtetit dhe konkretisht ne Hungari dhe Poloni. Ne baze te njo
- Shtuar 1 vit mė parė


»Harxhon naftë pa hesap e shpërblen drejtorët me paga shtesë - IndeksiOnline

  Nga: Fatos Shala Komuna e Rahovecit nuk e ka pasur problem të shpenzoj paranë publike ne luks. Udhëheqësit e kësaj komune brenda vitit 2011 nuk kan&e
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 256 ->256 0 total_found -> total_found 1 256 ->256 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 stomatologji ->stomatologji 0 docs[0] -> docs[0] 1 256 ->256 0 hits[0] -> hits[0] 1 287 ->287

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos