Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Spitali Psikiatrik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Deshmia per rrahjen e Ilia Karelit - Vizion Plus

brbrZbardhen detaje te reja lidhur me vdekjen e shqiptarit Ilia Kareli ne nje burg grek ne veri te Greqise Deshmi te reja bejne me dije se shefi i gardianeve te burgut te Nigritas at ku mendohet se es
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ish-godina e Kimisė kthehet nė Spital Psikiatrik - Gazeta Shqip

Tė sėmurėt mendorė, tė dėnuar pėr vepra penale, jo mė nė burgje 
- Shtuar 3 javė mė parė»Ndėrtimi i spitalit psikiatrik,Beqja: Do t`i kthejmė dinjitetin personave nė nevojė - Ora News

Ish-Regjimenti i Kimisė, nė Shtish-Tufinė nė Tiranė do tė kthehet nė njė spital tė psikiatrisė ligjore dhe nė njė qendėr kurative pėr tė sėmurėt me probleme tė kolonės vertebrale.  Kjo nė sajė tė n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Do ndërtohet spital i Psikiatrisë Ligjore në Shish-Tufinë, Totozani: Fitore! - BalkanWeb

TIRANË- Një spital i psikiatrisë ligjore dhe i një qendre kurative për të sëmurët me probleme të kolonës vertebrale do të ndërtohet së
- Shtuar 3 javė mė parė»Ish-kimikja spital psikiatrik, fundproblemit pėr tė sėmurėt e dėnuar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ja plani i qeverisė pėr tė sėmurėt e dėnuar SHTISH-TUFINE - Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqa
- Shtuar 3 javė mė parė


»Spitali i ri psikiatrik nė Tiranė, do trajtohen personat qė janė dėnuar nga drejtėsia - Ora News

Mbipopullimi i paraburgimeve dhe i burgjeve me persona qė kanė probleme tė shėndetit mendor, e ka detyruar qeverinė tė ngrejė njė spital mė vete pėr trajtimin e kėtij kontigjenti. Kjo godinė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shtish-Tufinë, reparti ish-kimikes dobëhet spital Psikiatrik me fondet e BE - Shqiptarja.com

TIRANË - Ambientet e ish-regjimentit kimik në Shish-Tufinë, shumë shpejt do të kthehen në spital psikiatrik. Aktualisht, këto mjedise tejet të amortizuara sh&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shish-Tufinė, reparti ish-kimikesdo tė kthehet nė spital Psikiatrik - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANĖ - Ambientet e ish-regjimentit kimik nė Shish-Tufinė, shumė shpejt do tė kthehen nė spita
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vrau burrin e dogji shtėpinė, i biri: Psikiatria ta rimarrė, nėna do mė vrasė - BalkanWeb

BULQIZE-“Nėna rrezikon tė mė vrasė”. Ėshtė kjo thirrja pėr ndihmė e njė 22-vjeēari nga Bulqiza. Jeton Elezi shprehet se ndihet i rrezikuar nga nėna e tij, e cila vuan nga ērregullime mendo
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ministria e Shëndetësisë merr ne administrim ish-regjimentin e kimisë, do kthehet në spital psikiatrik - BalkanWeb

TIRANE - Ministria e Shëndetësisë merr në administrim ish-regjimentin e kimisë”, me vendndodhje në Shtish-Tufinë, për ta kthyer atë në një
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ish-regjimentin e Kimisë i kalonMSH, do kthehet në spital psikiatrik - Shqiptarja.com

TIRANË - Ministria e Shëndetësisë do të marrë në administrim "ish-regjimentin e Kimisë”, me vendndodhje në Shtish-Tufinë, për ta kthye
- Shtuar 4 javė mė parė


»Itali, u jepet lamtumira e fundit tri vajzave shqiptare - IndeksiOnline

Këto kanë qenë orët e fundit në Lecco të tri vajzave shqiptare, të cilat u qëlluan për vdekje me thikë nga nëna e tyre.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Sandër Ashta, Humanisti, qëu kthye në legjendë... - Shqiptarja.com

Gjatë vizitave në atdhe befasohem nga ndryshimet e mëdha. Ndër ditët e qëndrimit, sidomos kur dielli shndritë rrugicat shekullore, por edhe fasadat e pallateve moder
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Spitali Psikiatrik, duhetreformë totale - Shqiptarja.com

TIRANE- Siptali psikiatrik “Sadik Dinçi” në Elbasan ka filluar t’i rikthehet normalitetit me anë të një reforme totale në infrastrukturë dhe n&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Jeta brenda një dhome - IndeksiOnline

 Krejt pasuria e tij është brenda kësaj dhome. Në një qoshe e bën gjumin, në qoshen tjetër pjek bukën. Vend është gjetur edhe pë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Draft-raporti i Avokatit të Popullit: Helikopterët sanitarë pa pajisje, Ushtaraku pa pistë - BalkanWeb

TIRANE-Spitalit Universitar të Traumës (ish-Spitali Ushtarak) i mungon heliodromi për uljen e helikopterëve të Ministrisë së Mbrojtjes, ndërsa helikopterët
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Tri mendje në ankand” kthehetme dy çmime nga Presheva - Shqiptarja.com

TIRANE- “Tri mendje në ankand” vlerësohet me dy çmime në festivalin e Preshevës, “Ditët e komedisë shqiptare”. Të shtunën, dat&eu
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 262 ->262 0 total_found -> total_found 1 262 ->262 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 spitali ->spitali 0 docs[0] -> docs[0] 1 7045 ->7045 0 hits[0] -> hits[0] 1 10389 ->10389 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 psikiatrik ->psikiatrik 0 docs[1] -> docs[1] 1 1008 ->1008 0 hits[1] -> hits[1] 1 1482 ->1482

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos