Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sondazh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sytë e meshkujve më tërheqësit, pas tyre femrat preferojnë fundshpinën - BalkanWeb

TIRANË- Sytë janë pjesa më tërheqëse për femrat tek meshkujt. Kështu rezultoi sondazhi i temave Soft në agjencinë e lajmeve online, BalkanWeb. Në
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Sondazhi Thaccedili i preferuari i kosovareve - Top Channel

Kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi është kandidati më i preferuar nga kosovarët për kryeministër, tregon një sondazh i realizuar nga e gazeta “Exp
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sondazhi: Gjyqtari do kryente korrupsion dhe sikur tė kishte pagėn e Presidentit - BalkanWeb

TIRANĖ-Sado e lartė tė jetė paga e gjyqtarit, korrupsioni nė sistemin gjyqėsor nuk do tė ulej. Kėshtu rezultoi sondazhi nė agjencinė e lajmeve online, BalkanWeb, me temėn “Presidenti Nishani pro
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Jo gjoksi, fundshpina i tėrheq mė tepėr meshkujt tek femrat - BalkanWeb

TIRANĖ-Femra, mos lakmoni tė reklamoni dekoltenė. Gjoksi qenka pjesa e tretė mė tėrheqėse nė sytė e meshkujve tek femrat, sepse mė seksi sot pėr sot u duket fundshpina. Njė fundshpinė si Jennifer Lope
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Itali, ulje me 3% e mbështetjes për kryeministrin Matteo Renzi - BalkanWeb

ROME- Një sondazh, rezultatet e të cilit u publikuan sot, tregon se mbështetja e italianëve për kryeministrin Matteo Renzi ka pësuar rënie me tre për qind duke
- Shtuar 6 ditė mė parė»Sondazhi ne Debat - per votimet - Vizion Plus

brbrNese rishkojme sot ne votime koalicioni i majte do te merrte 55 te votave dhe koalicioni i djathte 35 Ky eshte rezultati i sondazhit qe moderatori Eduard Zaloshnja ka realizuar me 1200 votues pje
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vrasja e Karelit, sondazhi: Shtysë për një kauzë kundër racizmit grek ndaj shqiptarëve - BalkanWeb

TIRANË-Vrasja e shqiptarit Kudret Kumes (Ilia Kareli) nga gardianët grekë është një shtysë për të ngritur një kauzë kundër racizmit grek nda
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vrasja e Karelit, sondazhi: Shtysė pėr njė kauzė kundėr racizmit grek ndaj shqiptarėve - BalkanWeb

TIRANĖ-Vrasja e shqiptarit Kudret Kumes (Ilia Kareli) nga gardianėt grekė ėshtė njė shtysė pėr tė ngritur njė kauzė kundėr racizmit grek ndaj shqiptarėve. Kėshtu votuan mbi 73% e votuesve nė sondazhin
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Hervin Çuli: Duhet bërënjë dramë për Enver Hoxhën - Shqiptarja.com

TIRANE- Ka përfunduar dje në mesditë në Tiranë takimi mbarëkombëtar për dramaturgjinë shqipe. Krijimi i Forumit të Dramaturgëve Shqiptarë, K
- Shtuar 1 javė mė parė


»PDK e para, LDK e dyta dhe VV e treta - IndeksiOnline

Kandidati i PDK-së për kryeministër Hashim Thaçi, po ia sheh hairin angazhimit me fushatë intensive dhe krejt ndryshe nga fushatat e deritanishme në Kosovë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tifozët e Realit: Pinto, lojtari i ndeshjes në El Clasico - BalkanWeb

Jose Pinto, ka dalë në krye të sondazhit, si lojtari i ndeshjes në El Clasicon. Sondazhi që është zhvilluar mbrëmë nga Televizioni kombëtar spanjoll,
- Shtuar 1 javė mė parė


»Spanjė / Ēuditėrisht Pinto kryesues i votave pėr Njeriun e ndeshjes - Ora News

Gjatė transmetimit tė finales sė djeshme tė Kupės sė Mbretit mes Barcelonės dhe Real Madridit televizioni shtetėror spanjoll “TVE” hapi njė sondazh pėr teleshikuesit pėr tė pėrzgjedhur
- Shtuar 1 javė mė parė


»Limajt e Krasniqit u ‘dhemb’ 2.7 %, thonë se janë më lartë! - IndeksiOnline

Krerët e Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj dhe Jakup Krasniqi, duket se ua ka mbushur dikush mendjen se në zgjedhjet parlamentare që pritet të mbahen do t&eum
- Shtuar 1 javė mė parė»Apple planifikon te rrise cmimin e iPhone - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ben Blushi: Shqiptarėt rrezikohen seriozisht nga islami politik - Tirana Observer

Do tė jetė shumė keq pėr ne nėse prekemi nga fenomeni i Turqisė sė Erdoganit. Rreziku i krijimit tė njė lėvizje islamike, nė Shqipėri dhe Kosovė, ėshtė shumė i madh. Islami
- Shtuar 1 javė mė parė


»Sondazhi ‘Shefen do e dëshironit?’: Femër! - BalkanWeb

TIRANË-Urime femrave, janë më të dëshiruarat për shefe. Ky është rezultati i sondazhit më të fundit në BalkanWeb. Në temën e sondazhit
- Shtuar 1 javė mė parė»Zvicėr / Goli i Hykės pėrzgjidhet mė i bukuri i javės - Ora News

Goli i shėnuar nė fundjave nga Jahmir Hyka pėrballe St.Gallen nė superligėn “Helevene” ėshtė zgjedhur edhe goli mė i bukur. Nė njė sondazh tė pėrjavshėm pėr uebsajtin zviceran 20
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2747 ->2747 0 time -> time 1 0.018 ->0.018 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sondazh ->sondazh 0 docs[0] -> docs[0] 1 2747 ->2747 0 hits[0] -> hits[0] 1 3645 ->3645

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos