Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Socialistet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sondazhet Socialistet ne France force e trete - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Socialistet e Beratit Deputetet na kane braktisur - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Viktor Orban fiton zgjedhjet - Top Channel

Kryeministri i Hungarisw, Viktor Orban fitoi një mandat të dytë, pas zgjedhjeve parlamentare te se dieles. Partia e tij e qendres se djathte Fidesz mori 45% të votave, pas nume
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Sherbim me cilesor per qytetarin - Vizion Plus

brbrE konsideruar nga vete socialistet si qeveria e sherbesave ekzekutivi i drejtuar nga Rama nisi sot projektin per trajnimin e punonjesve qe kane lidhje direket me qytetarin Me qellim per te permire
- Shtuar 2 javė mė parė»France opozita fiton ne zgjedhjet lokale - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Qeveria franceze jep doreheqjen - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shtyrja e nepunesit civil - Vizion Plus

brbrMazhoranca dhe opozita ruajne te njejtat llogore ne lidhje me ndryshimet ne ligjin per nepunesin civil Nenkryetari i Komisionit te Ligjeve Oerd Bylykbashi sqaron se nuk behet fjale per nje shtyrje
- Shtuar 3 javė mė parė


»France te djathtet triumfojne ne zgjedhjet lokale - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»France socialistet humbin zgjedhjet lokale - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Perfundon procesi zgjedhor ne Serbi Vucic fiton shumicen - News of Albania

Transmetuar me 16032014 - 2257 Beograd 16 mars 2014 PUBLICITET br br Rezultatet paraprakebr br Partia SNS e Aleksander Vucicit ka f
- Shtuar 1 muaj mė parė»Zgjedhjet e parakohshme ne Serbi forcim pozitash per populistet ne pushtet - News of Albania

Transmetuar me 16032014 - 0809 PUBLICITET Serbet shkojne sot ne zgjedhje te parakohshme qe pritet te forcojne pozitat e populisteve ne
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Serbi sot zgjedhjet e parakohshme parlamentare - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»SpahiuRama po sulmon politikisht institucionet kushtetuese - News of Albania

Transmetuar me 14032014 - 1159 Kreshnik Spahiu PUBLICITET Tirane 14 mars 2014 NOAal- Aleanca KuqeZi ka kritikuar qeverine lidhur me rap
- Shtuar 1 muaj mė parė


»AK Spahiu Rama po sulmon politikisht institucionet kushtetuese - News of Albania

Transmetuar me 14032014 - 1159 Kreshnik Spahiu PUBLICITET Tirane 14 mars 2014 NOAal- Aleanca KuqeZi ka kritikuar qeverine lidhur me rap
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Majko Prishmerite per Edi Ramen kane qene jashtezakonisht te larta - News of Albania

Transmetuar me 07032014 - 0143 Pandeli Majko Ish kryeministri Pandeli Majko ne nje interviste mbi zhvillimet e fundit ne vend flet per
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Komisioni i Ligjeve miraton me konsensus amnistine - Vizion Plus

brbrMaxhoranca dhe opozita miratojne me konsensus ne komisionin e Ligjeve projektligjin per amnistine Socialistet dhe demokratet kane gjetur gjuhen e perbashket per te zgjeruar rrethin e te denuarve q
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Topalli Faji per humbjen nuk eshte i Berishes por i Qeverise se tij - News of Albania

Transmetuar me 04032014 - 1243 Ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli thote se ne zgjedhjet e 23 qershorit ndodhi dicka pa sens eshte shperblyer nje pjese
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Si sduhet te jete ligji per dosjet - News of Albania

Transmetuar me 23022014 - 2008 Nga Mero Bazebr br Shqiperia po shkon drejt plotesimit te nje prej detyrimeve te saj historike per hartimin e nje ligji seri
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4103 ->4103 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 socialistet ->socialistet 0 docs[0] -> docs[0] 1 4103 ->4103 0 hits[0] -> hits[0] 1 5682 ->5682

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos