Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shteti Demokratik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kodheli: Asnjë ushtar dhe mjet i FA nuk është përfshirë në trafik droge - BalkanWeb

TIRANE - Ministrja e Mbrojtjes, - Mimi Kodheli, dek- laroi dje prerë se Forcat e Armatosura nuk janë përfshirë në trafik të lëndëve narkotike. E ftuar në e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Petrovic takon Metėn nė fokusintegrimi i pakicave nė Kosovė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANE- Zėvendėskryeministri i Kosovės Sllobodan Petrovic ndodhet nė njė vizitė pune nė Tiranė
- Shtuar 3 ditė mė parė»Taktika e Berishes nga tirania e shumices ne tiranine e pakices - Top Channel

Andrea Stefani - Më 23 qershor, tirania u përmbys, por nuk u zhduk. Tirania ka kaluar në opozitë, duke tentuar të shndërrohet nga tirani shumice në tirani të
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Bushati pret Petrovic Partneritet te ngushte per integrimin rajonal - News of Albania

Transmetuar me 21042014 - 1622 Gjate takimit Ditmir Bushati Slobodan Petrovic PUBLICITET Tirane 21 prill 2014 NOAal- Ne kuader te vizit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Liria e shtypit - Tema


- Shtuar 5 ditė mė parė


»Abramov: Marrėdhėniet mes dyvendeve janė ftohur prej Ukrainės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Arrihet pakti mes SHBA-sė e Rusisė TIRANE - Biznesi rus ėshtė mashtruar nė Shqipėri. Deklarata ės
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ambramov: Ushtarėt e Kievit mėkujtojnė tė Millosheviēit nė Kosovė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Arrihet pakti mes SHBA-sė e Rusisė TIRANE - Ushtarėt e Kievit nė lindje tė Ukrainės mė kujtojnė u
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Abramov: Ushtarėt e Kievit mėkujtojnė tė Millosheviēit nė Kosovė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Arrihet pakti mes SHBA-sė e Rusisė TIRANE - Ushtarėt e Kievit nė lindje tė Ukrainės mė kujtojnė u
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Debati: Premtimi i humbur i taksės progresive - Gazeta Shqip

Njė shekull mė parė, Shtetet e Bashkuara miratuan ligjin e parė tė taksimit progresiv mbi tė ardhurat, si njė marrėveshje e re shoqėrore mes shtetit dhe tė qeverisurve. Ligjvėnėsit e sotėm
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Reforma në arsimin e lartë, jo vetëm në modelin financiar - BalkanWeb

Me fillimin e këtij viti, shtypi dhe televizioni i kushtuan dhe po i kushtojnë një vëmendje të vazhdueshme nevojës për reforma në arsimin universitar. Në f
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tahiri me delegacionin shqiptar:Shqipëria ndihmë për integrimin - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Zëvendëskryeministrja e Republikës së Kosovës, Edita Tahiri, priti sot delegacionin e Komisionit për Politikë të Jashtme të Parlamentit t&
- Shtuar 1 javė mė parė»Zgjedhje presidenciale ne nje vend te ndare ne dy pjese - News of Albania

Transmetuar me 14042014 - 0807 Ne vendin e vogel te Ballkanit do te zgjidhen nje president dhe nje parlament i ri Si zgjedhesit ashtu
- Shtuar 2 javė mė parė


»PS: Opozita ka marrë në mbrojtje shpërdoruesit e detyrës, sulmon forcat e armatosura dhe të rendit - BalkanWeb

TIRANË-Partia Socialiste ka akuzuar opozitën se ka marrë në mbrojtje politike shpërdoruesit e detyrës dhe se çdo ditë sulmon forcat e rendit dhe forcat e arma
- Shtuar 2 javė mė parė


»PS kundershton PD Policia dhe ushtria jane te depolitizuara - News of Albania

Transmetuar me 13042014 - 1254 Besnik Bare sot para mediave Lajme te lidhuraSHIKONI VIDEON PUBLICITET Tirane 13 Prill 2014 NOAal - Part
- Shtuar 2 javė mė parė


»Baraj:Opozita sulmon forcate armatosura dhe tė rendit - Shqiptarja.com

TIRANĖ-Deputeti socialist, Besnik Baraj akuzoi opozitėn se ka marrė nė mbrojtje politike shpėrdoruesit e detyrės dhe po sulmon forcat e armatosura dhe ato tė rendit, ndėrsa theksoi se qėllimi kryesor
- Shtuar 2 javė mė parė


»PS: Opozita ka marrė nė mbrojtje shpėrdoruesit e detyrės, sulmon forcat e armatosura dhe tė rendit - BalkanWeb

TIRANĖ-Partia Socialiste ka akuzuar opozitėn se ka marrė nė mbrojtje politike shpėrdoruesit e detyrės dhe se ēdo ditė sulmon forcat e rendit dhe forcat e armatosura. Nė njė deklaratė pėr media
- Shtuar 2 javė mė parė


»A ėshtė Europa e denjė pėr Ukrainėn? - Tema


- Shtuar 2 javė mė parė


»Shpėrthen Nishani: Frenoni sulmin politik. Tahiri, dacibao kineze ndaj meje - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti i Republikės, Bujar Nishani me anė tė njė analize me titull “Mbi pėrgjegjėsitė” i bėn thirrje qeverisė tė ndalė urgjentisht shantazhimin e gjyqtarėve dhe sulmet politike
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3855 ->3855 0 time -> time 1 0.010 ->0.010 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shteti ->shteti 0 docs[0] -> docs[0] 1 52226 ->52226 0 hits[0] -> hits[0] 1 75846 ->75846 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 demokratik ->demokratik 0 docs[1] -> docs[1] 1 17984 ->17984 0 hits[1] -> hits[1] 1 23337 ->23337

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos