Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shtabi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zbulohet identiteti i shqiptarit që keqtrajtohej nga “Tigrat e Arkanit” - IndeksiOnline

Është zbuluar identiteti i shqiptarët që para pak ditësh e përditshmja boshnjake “Oslobodenje” publikoi fotografitë ku shihet duke u keqtrajtuar
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Votat e Korēės, amnistia pushon hetimet - Gazeta Shqip

Prokuroria: U pyetėn 110 persona, por akuza parashikonte dėnimin deri nė dy vite burg  Sokol Ēobo
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Reshjet e shiut, frikë në Vushtrripër përmbytje të reja nga lumejtë - Shqiptarja.com

VUSHTRRI - Reshjet e pandërprera të shiut në territorin e komunës së Vushtrrisë kanë rritur në masë të madhe nivelin e ujit të lumenjve dhe p&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Llapi vërshon Prelluzhën - IndeksiOnline

 Pas reshjeve të shumta të shiut që kanë ndodhur dje në Komunën e Vushtrrisë, sot me vërshime të ujit janë duke u përballur disa zon
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Gjendja në fshatrat e Vushtrrisë dukshëm më e mirë - IndeksiOnline

Shtabi i gatishmërisë emergjente komunale në Vushtrri në vazhdimësi është duke e mbikëqyrur gjendjen nga vërshimet. Sot në orët e më
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kodheli vizitė nė Batalionine Forcave Speciale nė Zall-Herr - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANĖ- Ministria e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, shoqėruar nga shefi i Shtabit tė Pėrgjithshėm, g
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Të luash me NATO-n - BalkanWeb

Po mbushet java që kur ishministri i Mbrojtjes, Arben Imami artikuloi në foltoren e Parlamentit një akuzë mjaft të rëndë, që përfshinte. Forcat e Armatosur
- Shtuar 1 javė mė parė


»Familja nga maqedonia apel Ramės: Mė strehoni, tė iki nga dhuna raciste VIDEO - Ora News

Familja e Faik Zeqirit nga Radishani i Maqedonisė i kėrkon ndihmė kryeministrit shqiptar Edi Rama qė tė shpėrngulet nga vendi ku jeton pėr shkak tė dhunės qė ushtrohet herė pas here ndaj familjes s
- Shtuar 1 javė mė parė


»Dėbora mbulon jugun dhe veriunprobleme me energjinė elektrike - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO Edhe pse ka disa ditė qė ka kaluar dita e Verės, nė disa qytete tė Shqipėrisė kanė nisur pėr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Maqedoni, huliganët dhunojnë familjen shqiptare - BalkanWeb

MAQEDONI - Incident me një familje shqiptare në Maqedoni natën e votimeve në 13 prill. Sipas mediave në Shkup, huliganët maqedonas kanë dhunuar brutalisht një f
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rikthehet bora nė pranverė,reshjenė jug e veri, disa zona pa energji - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO Edhe pse ka disa ditė qė ka kaluar dita e Verės, nė disa qytete tė Shqipėrisė kanė ni
- Shtuar 1 javė mė parė


»Maqedoni, huliganët dhunojnëbrutalisht familjen shqiptare - Shqiptarja.com

Incident me një familje shqiptare në Maqedoni natën e votimeve në 13 prill. Sipas mediave në Shkup, huliganët maqedonas kanë dhunuar brutalisht një familje shqi
- Shtuar 1 javė mė parė


»PRESIDENTI I REPUBLIKĖS DHE SIGURIA KOMBĖTARE - Gazeta Shqip

PIRO LUTAJ Debati i kohėve tė fundit mes Presidentit tė Republikės, z. Bujar Nishani, nė cilėsinė e Komandantit tė Pėrgjithshėm tė Forcave tė Armatosura dhe Ministrisė sė Mbrojtjes, d
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sulmohet misioni Eagle 8 ne Afganistan flet Ministria e Mbrojtjes shqiptare - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Tirane 10 prill 2014 NOAal- Sulmohet nje autokolone e misioni Eagle 8 ne Afganistan Ministria e Mbrojtjes informon se Shtabi i Pergjithshem i Forcave te Ar
- Shtuar 3 javė mė parė»Ukraina u ofron amnisti pro-ruseve - Top Channel

Presidenti në detyrë i Ukrainës, Oleksandr Turchynov, po premton amnisti për demonstruesit pro-rusë, nëse ata heqin dorë nga armët dhe largohen nga godinat qeve
- Shtuar 3 javė mė parė
»Ku jane instaluar trupat ruse - Top Channel

Ukraina ka akuzuar Rusinë për organizimin e trazirave në territorin e saj, akuzë të cilën Moska vazhdimisht e mohon. Nga ana tjetër, NATO deklaron se të pakt&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Incidenti nė Afganistan, Ministria e Mbrojtjes: Asnjė i lėnduar shqiptar - BalkanWeb

TIRANE- Sa i takon ngjarjes sė ndodhur nė Afganistan, ku u pėrfol se kishin mbetur tė lėnduar ushtar shqiptar, pjesė e misionit me misionin Eagle 8, ka reaguar me njė deklaratė drejtuar mediave Minist
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2886 ->2886 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shtabi ->shtabi 0 docs[0] -> docs[0] 1 2886 ->2886 0 hits[0] -> hits[0] 1 4116 ->4116

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos