Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shoh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Majko Lufta ime per Kosoven - Top Channel

Pandeli Majko ishte vetëm 30 vjeç kur si kryeministër i Shqipërisë iu desh të menaxhonte një nga situatat më të vështira që përballej Shqi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»I dërguari i OKB: Eksodi ’99, bujaria juaj më la përshtypje - BalkanWeb

TIRANE-I dërguari special i OKB- së në Shqipëri për zgjidhjen e situatës së vështirë të krijuar në vitet '90 nga eksodi i shqiptarëve drejt
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sofia Vergara Kam te pasme te mrekullueshme - Top Channel

Sofia Vergara është e njohur për format e saj fizike të mrekullueshme e për këtë arsye u përzgjodh nga revista ‘Women’s Health’ për koper
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shokėt e qelisė sė Ilia Karelit: Gardiani na e nxinte jetėn, mund ta kishim vrarė edhe ne - Ora News

Gardiani qė Ilia Kareli vrau mė 27 mars 2014 nė burgun e Malandrinos i kishte nxirė jetėn jo vetėm atij por edhe tė burgosurve tė tjerė shqiptarė dhe jo vetėm. Dy prej miqve tė Karelit, Kast
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shoku i qelisė sė Ilia Karelit: Gardianin mund ta kisha vrarė edhe unė, na nxiu jetėn - BalkanWeb

TIRANE-I riu nga fshati i Delvinės tregon se ka dalė nga burgu vetėm 2 javė para se bashkatdhetari i tij tė qėllonte pėr vdekje gardianin Jorgo Cironi. “Gardiani grek e meritonte. Edhe unė mund
- Shtuar 2 ditė mė parė


»De Biazi: Berisha më duhet, kosovaret të sillen si Lorik Cana - BalkanWeb

TIRANE-Xhani De Biazi ndihet i bezdisur nga fakti që herë pas herë në Kombëtaren shqiptare “lind” një çështje kosovarësh. Duke marrë shk
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shokėt e qelisė sė Ilia Karelit: Gardiani na e nxinte jetėn, mund ta kishim vrarė edhe ne VIDEO - Ora News

Gardiani qė Ilia Kareli vrau mė 27 mars 2014 nė burgun e Malandrinos i kishte nxirė jetėn jo vetėm atij por edhe tė burgosurve tė tjerė shqiptarė dhe jo vetėm. Dy prej miqve tė Karelit, Kast
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Llalla: Po verifikojmė, deputetėt tė sjellin faktet SHISH: Ushtria trafik droge nė kohėn e Imamit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Veriu paralajmëron EULEX-in - IndeksiOnline

“As EULEX-i, dhe as KFOR-i, s’kanë ç’të bëjnë këtu. Unë i konsideroj ata si okupatorë, dhe do të isha i lumtur ta shoh ushtrin&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Majko: “Lufta ime” për Kosovën - IndeksiOnline

Pandeli Majko ishte vetëm 30 vjeç kur si kryeministër i Shqipërisë iu desh të menaxhonte një nga situatat më të vështira që përbal
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kaltrina e lumtur me shtatzëninë - IndeksiOnline

 Ndonëse po jeton ëndrrën e secilës vajzë duke kaluar nëpër ditët e para të shtatzënisë, këngëtarja Kaltrina Selimi, nuk i
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mesazhe lamtumire nga nxėnėsit e ngecur nė anijen e mbytur nė Korenė e Jugut - Gazeta Shqip

Mami, mund tė mos jem nė gjendje tė ta them personalish. Tė dua,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Dilema: Gjermanėt ngurrojnė tė pėrballen me Rusinė - Gazeta Shqip

Ish-kancelarė dhe shumė figura tė rėndėsishme biznesi nė Gjermani po kėrkojnė vijimin e biznesit si zakonisht me Rusinė. Pėr ta, Moska ėshtė tepėr e rėndėsishme pėr tu shqetėsuar, njė l
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sofia Vergara: Kam të pasme të mrekullueshme - IndeksiOnline

Sofia Vergara është e njohur për format e saj fizike të mrekullueshme e për këtë arsye u përzgjodh nga revista ‘Women’s Health’ pë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Trafiku i drogės, Nishani: Po mbledh informacione, drejtėsi tė varur nga ligji, jo nga politika - Ora News

Presidenti i Republikės nuk ka pasur asnjė informacion mbi pėrdorimin e infrastrukturės ushtarke pėr trafik droge deri nė momentin e denoncimit nė parlament nga ish-Ministri i Mbrojtjes Arben Imami
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Akuzat e opozitės, Celibashi: Nuk ka fakte. Strazimiri: Kemi prova tė paligjshmėrisė - BalkanWeb

TIRANĖ-Debati politik i ditėve tė fundit dhe akuzat e opozitės ndaj qeverisė ishin fokusi i emisionit “Studio e Hapur” tė gazetares Eni Vasili. Qeveria ėshtė e akuzuar por nuk ndihen nėn a
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hashash opozitar - BalkanWeb

Nuk dihet pse për çështje që quhen të “inteligjencës”, PD nxori më “inteligjentin” e saj dhe meqenëse bëhej fjalë për l
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Martino Nese luajme mire do te fitojme - News of Albania

Ilaci me i mire per trishtimin eshte te jesh ne humor Gerardo Martino e di shume mire se fitorja ne finalen e Kupes se Mbretit perballe Realit te Madridit mund te jete ajo cka i nevojitet skuadres se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Xhufi: Si do i 'ndryshojmë' tekstet e Historisë, përçmim për kuislingët - BalkanWeb

TIRANE - Periudha të tëra historike, si antikiteti dhe mesjeta shqiptare, janë shkruar nga njerëz me formim dhe aftësi të kufizuara. Shqipëria e Jugut është
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Klajda Gjosha: Reforma nė drejtėsi, urgjenca mė e madhe qė ka vendi - Tirana Observer

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, nė njė intervistė pėr Vizion plus flet pėr procesin e marrjes sė statutit kandidat, punėn qė po bėn Shqipėria pėr tė bindur vendet skeptike, rolin e opozitės,
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 20924 ->20924 0 time -> time 1 0.033 ->0.033 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shoh ->shoh 0 docs[0] -> docs[0] 1 20924 ->20924 0 hits[0] -> hits[0] 1 26152 ->26152

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos