Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shanseve"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tundimi i Jaltės - Tema


- Shtuar 3 javė mė parė


»Januzaj me flamurin e Belgjikës, kënaqen belgët! - IndeksiOnline

Adnan Januzaj si duket e mbanë me krenarinë më të madhe flamurin belg. Një foto e tij e publikuar në mediat belge mund të ndikoi në zvogëlimin e sh
- Shtuar 4 javė mė parė


»Arsyeja qe pakeson shanset per te ngelur shtatzene - News of Albania

Transmetuar me 25032014 - 2141 Stresi duket se eshte nder armiqte kryesore qe dyfishon rrezikun e sterilitetit te femrat shte ky rrzultati i nje studimi ameri
- Shtuar 5 javė mė parė


»Në kërkim të një gjenerate ambicioze - BalkanWeb

U deshën tri ditë të gjata në Pallatin e Kongreseve për të përfunduar konkursin e mbi 10 mijë aplikantëve për Shkollën e Policisë. Nj&eu
- Shtuar 5 javė mė parė


»Mbi konfliktin maxhorancë-President - BalkanWeb

Këto gjashtë muaj kemi venë re, herë hapur e herë me diplomaci, herë më fort e herë më lehtë, një kundërvënie të dukshme edhe nga
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Europa, historia dhe rruga jonė - Shekulli

Giorgio Napolitano/President i Italisė  Mundėsia pėr tė vizituar Shqipėrinė dhe pėr tė marrė fjalėn sot nė kėtė kuvend - falė ftesės sė Presidentit Nishani dhe Kryetarit Meta
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Lumė barazimesh, fiton vetėm Kukėsi - Gazeta Shqip

Vetėm verilindorėt marrin tri pikėt, nuk ka fitues nė sfidat e tjera Ermal Kuka 
- Shtuar 2 muaj mė parė»Sula: Qėllimi, vende pune cilėsore dhe mundėsi pėr formim profesional - Gazeta Shqip

Zv.ministrja e Mirėqenies  Shpresa Mezini
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Champions Mancini vs Mourinho - Top Channel

Galatasaray-Chelsea pritet të jetë ndeshja më interesante e mbrëmjes në Ligën e Kampioneve. Kjo për faktin se në “Turk Telekom Arena” do të p&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Profesionet që shkatërrojnë martesat, cojnë në divorc - BalkanWeb

TIRANË-Janë disa profesione që bëhen vërtet shkak për divorce. Kështu pohon një studim më i fundit britanik, sipas të cilit mjekët janë m&eu
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kush mashtron per vota nuk mund ti gezohet pushtetit - News of Albania

Transmetuar me 20022014 - 1754 Lulzim Basha PUBLICITET Nga Lulzim Bashabr br Zonja dhe zoterinj te dashur miq motra dhe vellezer bash
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Lulzim Basha: Ndaj mashtrimit ka vetėm njė zgjidhje: sheshi, marshimi, protesta popullore - Gazeta 55

21-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSProtestë madhështore e opozitës përpara KryeministrisëSSSAASS SSSAASS“Vërshim i jashtëzakonshëm n&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Si u shkel urdhri pėr mbrojtjen e fėmijėve nė situata emergjente - Gazeta Shqip

Dokumenti Ministria e Brendshme dhe ajo e Punės nėnshkruan nė gusht 2012. Policia dhe Shėrbimet Sociale nuk e zbatuan Rastet tė denoncoheshin nė prokurori. F
- Shtuar 3 muaj mė parė»Reforma, kryeministri Rama: Arsimitė ndahet nga llogoret e politikės - Shqiptarja.com

TIRANĖ – Arsimi duhet qė tė ndahet nga llogoret e politikės, qė tė bėhet me cilėsi ndėrkombėtare dhe i konkurrueshėm. Deklarata ėshtė bėrė nga kryeministri Edi Rama, cili ka marrė pjesė nė tryez
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mirėqeverisje, reforma, liri ekonomike - Shekulli

SSSAASS Prof. dr Anastas Angjeli/deputet i PS-sė   Liria ekonomike ėshtė ēelėsi i shanseve tė mėdha, ajo ėshtė njė drejtues i fuqishėm drejt rritjes dhe prosperitetit, pė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ksera: Kredinė e mora sipas ligjit, sulmi se jam minoritar - BalkanWeb

TIRANE-Sigurisht qė kam pėr fituar njė kredi tė zbutur dhe aktualisht jam duke paguar kėstet e kėsaj kredie. Megjithatė, nuk e kuptoj shkeljen qė unė kam bėrė, nė njė kohė qė e kam pėrfituar kėtė kred
- Shtuar 3 muaj mė parė»Braēe: U trajtua me kredi tė butė dheish-ministri Ksera, ja lista me emrat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Gjermeni nė Kuvend: Dosjet janė me shkelje TIRANE - Deputeti i PS-sė, Erjon Braēe ka publikuar listėn me emra tė zyrtarėve
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2330 ->2330 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shanseve ->shanseve 0 docs[0] -> docs[0] 1 2330 ->2330 0 hits[0] -> hits[0] 1 3003 ->3003

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos