Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Serbet Jo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nje vit pas marreveshjes se Brukselit - Vizion Plus

brbrNje dite me pare u shenua pervjetori i pare i nenshkrimit te marreveshjes se Brukselit mes Prishtines dhe Beogradit per normalizimin e marredhenieve dypaleshe Nje vit pas firmosjes se paktit mes d
- Shtuar 1 ditė mė parė»EULEX i padeshiruar nga serbet e veriut - News of Albania

Transmetuar me 16042014 - 2054 foto ilustruese Kosove 17 prill 2014 NOAal- Komuna e Mitrovices se Veriut Leposaviqit Zubin Potokut dhe
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Gjykata ne Paris rrezon akuzat per Bob Dylan - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»15 vjet eksodi kosovar - Vizion Plus

brbrFidaim Dida nje sozi e Adem Jasharit eshte nje prej vellezerve qe ka strehuar ne kete shtepi shqiptaret e pertej kufirit gjate kohes se luftes Ai ka qene i lidhur qe heret me Kosoven per shkak te
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Trajkoviçit nuk i intereson Ushtria e Kosovës - IndeksiOnline

Parlamenti i Kosovës mund të mblidhet javën e ardhshme për të diskutuar ndryshimet kushtetuese që lidhen me Forcën e Armatosur të Kosovës.
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Hena e Shqiperise Ben Blushi Gabimi qe mund te bejne Shqiperia me Kosoven - News of Albania

Transmetuar me 07042014 - 0014 Ben Blushi Ne qofte se Shqiperia me Kosoven mund te bejne nje gabim ne te ardhmen eshte gara nacionalis
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pesė lopė pėr njė nuse - Tema


- Shtuar 3 javė mė parė


»Rrëfimi për vrasjet që tronditën Pejën - IndeksiOnline

Familja Elshani për herë të parë ka treguar për media se si ka lindur dhe po vazhdon konflikti me familjen Kelmendi, që të dyja nga Dukagjini. Një nga a
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lufta ishte e lavdishme por jo gjithaq - News of Albania

Transmetuar me 30032014 - 1753 Sa me thelle qe e sharronte terfurkin ne narezak e sa me shume qe grumbullonte shishe te thata te birres rreth konservave aq m
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tahiri: Çështja e pronave në Mitrovicën Veriore nuk diskutohet në Bruksel - IndeksiOnline

Shumë prona të shqiptarëve në veri të Mitrovicës vazhdojnë të mbahen të uzurpuara nga serbët e atjeshëm. Banorët që janë t
- Shtuar 4 javė mė parė


»The Christian Science Monitor Krimea smund te krahasohet me Kosoven - News of Albania

Transmetuar me 18032014 - 2146 E perditshmja e Bostonit The Christian Science Monitor ne nje analize krahasuese midis Kosoves dhe Kri
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zgjedhjet e parakohshme ne Serbi forcim pozitash per populistet ne pushtet - News of Albania

Transmetuar me 16032014 - 0809 PUBLICITET Serbet shkojne sot ne zgjedhje te parakohshme qe pritet te forcojne pozitat e populisteve ne
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lojtarët kuqezinj: Serbia na motivon edhe më shumë - BalkanWeb

Shorti i eliminatoreve të "Euro 2016" është ndjekur me interes të madh edhe nga futbollistët kuqezi, që do të jenë protagonistë në fushën e blert
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Presidencialet nė Maqedoni, Ivanov rikandidon pėr mandat tė dytė - Ora News

Presidenti aktual Gjorge Ivanov sot konfirmoi se do tė kandidohet edhe pėr njė mandat tė ri. Duke pasur parasysh gjitha sfidat dhe perspektivat me tė cilėt u pėrballėm, me pėrkushtim dhe qas
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Hidhet shorti per Euro 2016 Shqiperia perballe Portugalise - Vizion Plus

brbrShorti per europianin e futbollit France 2016 rezervon perballje ferri per Shqiperine Pas hedhjes se goglave ne Nise te Frances sot ne mesdite Shqiperia ra ne grupin I se bashku me Portugaline e K
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Serbet nisin fushaten ne Kosove - Top Channel

Me këngë nacionaliste, ku bëhej thirrje për “përgatitje për beteja”, mesditën e së mërkurës në Mitrovicën e veriut u zhvillua&nb
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Haradinaj Te dalin pergjegjesite per situaten ne Universitetin e Prishtines - News of Albania

Transmetuar me 11022014 - 0213 Ramush Haradinaj kryetari i Partise Aleanca per Ardhmerine e Kosoves Me grupin e te ftuarv
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zgjedhjet serbet nisin fushaten ne Kosove - Top Channel

Me këngë nacionaliste, ku bëhej thirrje për “përgatitje për beteja”, mesditën e së mërkurës në Mitrovicën e veriut u zhvillua&nb
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pse u krijua katedra e albanologjisė nė Beograd nė vitin 1905? - Gazeta 55

11-02-2014 / Nga Fahri Xharra SSSAASSPërkundër asaj që studiuesi i shquar francez, Alen Dyselj ka thënë: “Historia na mëson se lidhur me Kosovën, ser
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2289 ->2289 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 serbet ->serbet 0 docs[0] -> docs[0] 1 2289 ->2289 0 hits[0] -> hits[0] 1 3819 ->3819

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos