Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sekreti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fund marrëzia, raporti, rritet me197% hetimi ndaj lojërave të fatit - Shqiptarja.com

TIRANË- Një nga shqetësimet që Kryeprokurori nxori dje gjatë raportimit në Komisionin e Ligjeve ishte fakti se në disa raste ishte nxjerrë sekreti i hetimi &cce
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Prokuroria, pajisje pėrgjimi me qira - Gazeta Shqip

Llalla: Asnjė zyrtar i lartė nuk ėshtė denoncuar nė Prokurori gjatė 2013-s Detaje Bashkėpunimi - Nė bashkėpunim me Min
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Lepuri gjigand, peshon 22 kilogramĆ« - News of Albania

Transmetuar më 22.04.2014 - 12:21 Sipas rekordit tĆ« Ginesit, Darius Ć«shtĆ« lepuri mĆ« i madh nĆ« botĆ« dhe peshon 22 kilogramĆ«. Ai Ć«shtĆ« i gjatĆ« 1
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Litium, njė metal qė lundron nė vaj dhe i jep energji sė ardhmes - Gazeta Shqip

Minerali mė i lehtė ėshtė ai qė mund tė kthehet nė faktorin vendimtar pėr fuqizimin e baterive dhe reduktimin e kėrkesės pėr energji fosile. Ai gjendet me shumicė nė disa vende tė mrekullue
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Sekreti per te fjetur me heret se zakonisht - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Charlie Chaplin, jeta e njė legjende - Tirana Observer

125 vite nga lindja figurės kult tė historisė sė kinemasė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Statusi, fushata lobuese nė Paris e Londėr. Lazimi: Mungesa e rezolutės me PE, ndikim negativ VIDEO - Ora News

Qeveria shqiptare po vijon fushatėn lobuese pėr statusin e vendit kandidat. Njė muaj para vendimit, kryeministri Rama pritet tė vizitojnė nė maj Francėn, njė ndėr vendet qė refuzoi statusin nė dhje
- Shtuar 1 javė mė parė


»Maldini Duhet fokus ndaj te rinjve - Top Channel

"Në kampionatet e tjera luajnë më fort!". Ky është opinioni i një kampioni, i cili ka fituar gjithçka në Itali, në Europë dhe në Bot&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Sekreti i Cher nė skenė, kėngėtarja 67 vjeēare vazhdon tė mahnisė fansat - Ora News

Pėr Cher duket sikur nuk ikėn koha. Tashmė 67 vjeē ajo vazhdon tė duket edhe mė e nxehtė nė skenė. Cher bashkė me aksesorėt e saj seksi performoi tė enjten e 10 prillit nė skenėn e TD Garden
- Shtuar 2 javė mė parė


»Deklaratė konfidencialiteti pėr tė dhėnat personale gjatė hetimit - Gazeta Shqip

Prokuroria Ky dokument ėshtė firmosur nga prokurorėt dhe parashikon sanksione pėr ta
- Shtuar 3 javė mė parė


»Llalla Prokuroret nuk ruajne te dhenat personale - Vizion Plus

brbrNxjerrja e te dhenave hetimore dhe bashke me to edhe e te dhenave pronale per hetimin vazhdon te mbetet nje problem per drejtesine Kjo eshte pranuar edhe nga kreu i akuzes Adriatik Llalla i cili k
- Shtuar 3 javė mė parė


»Llalla: Prokuroria, garant i mbrojtjessë të dhënave personale gjatë hetimit - Shqiptarja.com

TIRANE- Mbrojtja e të dhënave personale gjatë procesit hetimor ka qenë në fokus të një aktiviteti të organizuar nga Prokuroria e Përgjithshme. Në konf
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mbrojtja e tė dhėnave personale, Llalla: Kemi detyrim - BalkanWeb

TIRANĖ- Prokuroria Shqiptare dhe Projekti “IPA 2010” i Bashkimit Europian organizuan sot konferencėn rajonale “Mbi mbrojtjen e tė dhėnave personale gjatė hetimit penal”. Prokur
- Shtuar 3 javė mė parė


»Krasniqi kundërshton në Die Presse Nikoliqin - IndeksiOnline

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi ka reaguar sot në gazetën vjene Die Presse kundër intervistës së kryetarit të Serbisë Tomislav Nikoli
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha firmosi hapjen e tenderitprej 3.9 mld lekė pėr 220 kamera - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Kallėzimi, ēėshtja nė Prokurori pėr Burgajn dhe 2 zėvendėsit TIRANE- Tenderi prej 3.9 miliard l
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dosja pėr Burgajn hetim tenderit3.9 mld lekė pėr kamera sigurie - Shqiptarja.com

TIRANE- Saimir Tahiri dėrgon nė prokurori dosjen e tretė penale ndaj ish-drejtorit tė Policisė sė Shtetit Hysni Burgaj dhe zyrtarėve tė tjerė tė ministrisė dhe strukturės sė policisė. Bėhet fjalė pėr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kamerat e sigurisė, hetim tenderit3.9 mld lekė nė kohėn e Bashės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Saimir Tahiri dėrgon nė prokurori dosjen e tretė penale ndaj ish-drejtorit tė Polici
- Shtuar 3 javė mė parė



»“Me Jonën nuk kam asgjë” - IndeksiOnline

 Ndërkohë që banorët e tjerë këndojnë dhe bëjnë shaka me njëri-tjetrin në dhomën e gjumit, Arditi dhe Juliana janë në
- Shtuar 3 javė mė parė


»Parashikimi i gjyshes Vanga: Vladimiri do tĆ« jetĆ« sundimtar i botĆ«s - News of Albania

Transmetuar më 03.04.2014 - 22:01 Vangelia Pandeva Dimitrova, e njohur si Gjyshja Vanga, ishte njĆ« femĆ«r e pashkolluar, e verbĆ«r, e cila thuajse tĆ«
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1614 ->1614 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sekreti ->sekreti 0 docs[0] -> docs[0] 1 1614 ->1614 0 hits[0] -> hits[0] 1 1927 ->1927

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos