Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sali Berisha Zoti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kuvend, Berisha: Ju fshihni nga 60 mln euro nėn jastėk, Ruēi: ILDKP po lėviz, ti ke frikė - BalkanWeb

TIRANE-Mazhoranca dhe opozita janė pėrplasur sot nė Parlament lidhur me vendimet e miratuara ditė mė parė nė Komisionin e Ligjeve pėr heqjen e kompetencės sė Presidentit pėr tė propozuar kryetarin e I
- Shtuar 1 ditė mė parė


»ILDKP, debate nė Kuvend PS-PD pėr kompetencat e Presidentit - BalkanWeb

TIRANE-Mazhoranca dhe opozita janė pėrplasur sot nė Parlament lidhur me vendimet e miratuara ditė mė parė nė Komisionin e Ligjeve pėr heqjen e kompetencės sė Presidentit pėr tė propozuar kryetarin e I
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Argita Malltezi reagon per akuzat e Ansar Gati te provoj gjithe te ardhurat e mia - News of Albania

Transmetuar me 24042014 - 1959 Argita Malltezi PUBLICITET Tirane 24 prill 2014 NOAal- Vajza e ish-Kryeministrit Sali Berisha ka reagua
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Argita Malltezi per akuzat e Ansar Gati te provoj gjithe te ardhurat e mia - News of Albania

Transmetuar me 24042014 - 1959 Argita Malltezi PUBLICITET Tirane 24 prill 2014 NOAal- Vajza e ish-Kryeministrit Sali Berisha ka reagua
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Braçe: Basha do protestat, që tëmbulojë pasurinë 720 mijë USD - Shqiptarja.com

TIRANË - Kërcënimet e kreut opozitar Lulzim Basha për protesta mbarëpopullore, deputeti socialist Erion Braçe i ka konsideruar si thirrje paniku për të fshehu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ligji 7501: Roli i dy krerėve tė PD dhe PS pėr kalimin e draftit pa votim final - Gazeta Shqip

Dossier  Nano: Tė ngrihen kartonėt njėherėsh. Berisha: Tė duartrokitet votimi i ligjit Procesi nisi me votim nominal, por
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ligji 7501- Bufi: PD, jo qėndrime politike. Baleta: Nuk votoj pėr shitjen e tokės - Gazeta Shqip

Dossier Seanca, Ruēi kėrkon zbatimin e rregullores mbėshtet amendamentin e Dautllarit Kėrkesa e bėrė nga deputeti i PD-sė, Rexhep Uka pėr r
- Shtuar 6 ditė mė parė


»PS-PD pranojnė dėshtimin me deklaratėn e PE-sė - Gazeta Shqip

Balla: Berisha e bllokoi. Basha, njė lule qė sdo ēelė kurrė FATJONA MEJDINI
- Shtuar 7 ditė mė parė


»LIGJI 7501: Debatet nė seancė, toka tė jetė pronė e shtetit - Gazeta Shqip

Zbardhet procesverbali i seancės maratonė nė korrik tė vitit 1991
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rezoluta me BE, Balla: Ta themi troç, Berisha urdhëroi opozitën të mos kishte marrëveshje - BalkanWeb

TIRANË-Nënkryetari i Grupit Parlamentar të PS, njëherësh bashkëkryetar i Komitetit të Stabilizim Asociimit Shqipëri-BE, Taulant Balla sqaroi sot përmes nj&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rezoluta e PE-sė, Balla: Berisha pengoi firmosjen - Ora News

Deputeti socialist Taulant Balla fajėsoi sot ish-kryeministrin Berisha si bllokuesin e njė deklarate tė pėrbashkėt mes PS-PD dhe Parlamentit Europian. Sipas tij PD ishte afėr firmosjes por u
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rezoluta me BE, Balla: Ta themi troē, Berisha urdhėroi opozitėn tė mos kishte marrėveshje - BalkanWeb

TIRANĖ-Nėnkryetari i Grupit Parlamentar tė PS, njėherėsh bashkėkryetar i Komitetit tė Stabilizim Asociimit Shqipėri-BE, Taulant Balla sqaroi sot pėrmes njė deklaratė arsyet sipas tij tė mosarritjes sė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Balla Deklaraten e deshtoi Berisha - Top Channel

Taulant Balla, si bashkëkryetar i Komitetit Parlamentar të Stabilizim Asociimit Shqipëri-Bashkimi Europian, nëpërmjet një deklarate nga kryesia e Kuvendit akuzoi opozit&e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rezoluta me BE, Balla: Berisha s’ilejoi deputetėt e PD tė firmosnin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bumēi: Rama-Meta s’patėn interes TIRANE- Mosarritja e njė deklaratė tė pėrbashkėt mazhorancė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Akuzat zbresin ne Kuvend - Top Channel

Akuzat e opozitës për përdorimin e infrastrukturës së ushtrise për trafikun e drogës pushtuan edhe seancën e sotme në parlament. Ish-kryeministri Berisha t
- Shtuar 1 javė mė parė


»Medalje e pamerituar pėr njė (ar)mik tė Kosovės - Shekulli

Arben Rrozhani Edi Ramėn nuk e duan nė Kosovė. Nė popull ėshtė thjesht njė komunist, njė “grek”, pra aleat i shkjaut dhe, normalisht, s’mund tė jetė mbrojtės i shqiptarėve tė
- Shtuar 1 javė mė parė


»'FA-droga', Kodheli: S’ka prova. Berisha: Avioni fluturoi. Rama: Ishin mushkonjat - BalkanWeb

TIRANE-Seanca e Kuvendit ka nisur sot me akuza dhe batuta pėr akuzat e opozitės ndaj Forcave tė Armatosura qė sipas tyre janė pėrfshirė nė trafik droge. Diskutim pas diskutimit ku kryefjala ishin, dro
- Shtuar 1 javė mė parė


»Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Llalla: Po verifikojmė, deputetėt tė sjellin faktet SHISH: Ushtria trafik droge nė kohėn e Imamit
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha: Lalla tė hetojė Ramėn pėr kartelin e drogės - Gazeta Shqip

Ish-kryeministri
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha: Plasi droga! Ēfarė fshihet pas heshtjes sė Mimit? - Ora News

Ēfarė fshihet pas heshjtes sė Ministres sė Mbrojtjes Mimi Kodheli pėr pėrfshirjen e Forcave tė Armatosura nė trafikun e drogės? Kėtė pyetje shtron ish-kryeministri, Sali Berisha, nė faqen e tij zyr
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 8463 ->8463 0 time -> time 1 0.016 ->0.016 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sali ->sali 0 docs[0] -> docs[0] 1 67638 ->67638 0 hits[0] -> hits[0] 1 111886 ->111886 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 120811 ->120811 0 hits[1] -> hits[1] 1 390708 ->390708 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zoti ->zoti 0 docs[2] -> docs[2] 1 51565 ->51565 0 hits[2] -> hits[2] 1 93555 ->93555

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos