Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sali Berisha Sot"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pėrkujtohet eksodi, 100 tė moshuar nga Kosova vijnė nė Kukės nė kėmbė - Gazeta Shqip

Aktiviteti Ēfarė ndodhi dje gjatė organizimit zyrtar dhe nė rrugėt e shtėpitė e qytetit verior Sulejman Dida
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Eksodi, Rama falėnderon Majkon dhe Sali Berishėn pėr arritjet me Kosovėn - Gazeta Shqip

Aktiviteti nė Kukės Thaēi: Rama po realizon atė qė nuk ndodhi nė 15 vite
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Akuzat ndaj FA, Kodheli: S’keni prova. S’kam kohė pėr shpifje pa bereqet - BalkanWeb

TIRANE-Kuvendi nisi sot seancėn plenare ku pritet shqyrtimi i disa pr/ligjeve si, ai “Pėr regjistrimin, klasifikimin, mėnyrėn e pėrdorimit dhe kontrollin e mjeteve lundruese me motor me tonazh n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»'FA-droga', Kodheli: S’ka prova. Berisha: Avioni fluturoi. Rama: Ishin mushkonjat - BalkanWeb

TIRANE-Seanca e Kuvendit ka nisur sot me akuza dhe batuta pėr akuzat e opozitės ndaj Forcave tė Armatosura qė sipas tyre janė pėrfshirė nė trafik droge. Diskutim pas diskutimit ku kryefjala ishin, dro
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Llalla: Po verifikojmė, deputetėt tė sjellin faktet SHISH: Ushtria trafik droge nė kohėn e Imamit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»15-vjetori i eksodit, Berisha:Data e ngadhënjimit mbi barbaritë - Shqiptarja.com

TIRANË- Edhe ish-kryeministri Sali Berisha ka shprehur disa fjalë për këtë datë, “më të dhimbshme të historisë, por njëkohësisht dhe n
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Llalla sfidon PD Trafik droge nga ushtria Kush akuzon te sjelle fakte - News of Albania

Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla PUBLICITET Tirane 17 prill 2014 NOAal- Kryeprokurori Adriatik Llalla ka reaguar sot pas akuzave te bera nga deputetet e opozites se ushtria s
- Shtuar 2 ditė mė parė»Visho Ajazi i kėrkon dėmshpėrblimmikut tė Bahri Shaqirit - Shqiptarja.com

TIRANE- Njė dėm financiar i shkaktuar nė buxhetin e Shėrbimit Informativ Shtetėror, duket se do bėjė “kurban” ish-zv.drejtorin e kėtij shėrbimi shtetasin Fatmir Kepi, njėherėsh dhe ish-pėr
- Shtuar 3 ditė mė parė»Pėrplasja pėr ushtrinė - Gazeta Shqip

Takimi i thirrur pėr 5-vjetorin e anėtarėsimit nė NATO nuk i ka shmangur replikat dhe pse disi tė zbutura midis Kodhelit dhe Bashės, ku si arbitėr kishin ambasadorin Arvizu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Autori i faktuar i vrasjeve dhe vetėvrasjeve - Tema


- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD-ja e re midis Bashės dhe Berishės - Tema


- Shtuar 3 ditė mė parė


»Komandot u përdorën si roje përEvropianin e Peshëngritjes - Shqiptarja.com

TIRANE- Pjesëtarë të Forcave Speciale të Ushtrisë Shqiptare janë përdorur si trupëroja, por edhe për detyra të tjera gjatë Kampionatit Evropian t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Berisha: Rama ka frikë që tëdëshmojë Mimi Kodheli - Shqiptarja.com

TIRANË – Deputeti demokrat Sali Berisha i ka vazhduar edhe sot, akuzat kundër Ministrisë së Mbrojtjes drejtuar nga Kodheli për transport dhe trafikim droge. 
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Eksodi 99, Berisha: Shqiptarėt i vunė fre projektit ogurzi tė Beogradit pėr spastrim - Ora News

Ndėrsa mungoi nė ceremoninė pėrkujtimore tė eksodit tė kosovarėve organizuar nga dy qeveritė e shteteve shqiptare nė Kukės, ish-kryeministri Sali Berisha nė faqen e tij nė fb ka pėrkujtuar kėtė dat
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Eksodi ’99, Berisha: Shqiptarët i vunë fre projektit ogurzi të Beogradit për spastrim - BalkanWeb

TIRANE-Nuk ndodhej në ceremoninë përkujtimore të eksodit të kosovarëve organizuar nga dy qeveritë e shteteve shqiptare në Kukës, por shkruan në Facebo
- Shtuar 3 ditė mė parė»SHBA, Arvizu: Tė rishikohet Strategjia e Mbrojtjes, ska arsye bindėse pėr vonesa - Ora News

SHBA thotė se rishikimi Strategjisė sė Mbrojtjes duhet tė zbatohet sa mė shpejt qė tė jetė e mundur, pasi nuk ka arsye bindėse pėr vonesa. Nė konferencėn e organizuar sot me temė Shqipėria 5
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ushtria replika Kodheli-Basha - Top Channel

Një aktivitet në kuader të pesëvjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO ka qenë të mërkurën arenë e debatit të
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 27167 ->27167 0 time -> time 1 0.119 ->0.119 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sali ->sali 0 docs[0] -> docs[0] 1 67568 ->67568 0 hits[0] -> hits[0] 1 111779 ->111779 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 120663 ->120663 0 hits[1] -> hits[1] 1 390366 ->390366 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 sot ->sot 0 docs[2] -> docs[2] 1 258993 ->258993 0 hits[2] -> hits[2] 1 440626 ->440626

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos