Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Riciklim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shoqeria kuturu - News of Albania

Transmetuar me 31032014 - 0842 Nga Aleksander ipabr br A mund te kete nje reagim qytetar per ti kerkuar politikes se dy kaheve ne Parlamentin e vendit se k
- Shtuar 4 javė mė parė


»SHOQĖRIA KUTURU - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 4 javė mė parė


»Një ftesë zonjës Kodheli, jo vetëm për pastrimin e vendit - BalkanWeb

Ministrja e Mbrojtjes na u drejtua publikisht, të gjithëve, përmes një letre të hapur, duke na u lutur që të bëhemi pjesë e një aksioni per pastrimin
- Shtuar 2 muaj mė parė
»Riciklohen fletët evotimit, më shumë fitime - Shqiptarja.com

TIRANE- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi dje mënyrën e asgjesimit të fletëve të votimit duke i ricikluar ato. Kjo mënyrë asgjesimi është hera e par&e
- Shtuar 3 muaj mė parė
»KQZ: Asgjësimi i fletëve të votimit, me riciklim - BalkanWeb

TIRANE-Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi me 4 vota pro asgjësimin e fletëve të votimit të zgjedhjeve të qershorit përmes riciklimit. Pas diskutimesh u vler&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»KQZ: Asgjėsimi i fletėve tė votimit, me riciklim. Kushton mė pak - BalkanWeb

TIRANE-Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi me 4 vota pro asgjėsimin e fletėve tė votimit tė zgjedhjeve tė qershorit pėrmes riciklimit. Pas diskutimesh u vlerėsua se riciklimi ėshtė mėnyra m
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Emergjenca mjedisore, Zv ministrja: Mbetjet nė landfilld ose koncesion pėr impiante riciklimi - Ora News

Aksioni pėr mbledhjen e mbetjeve ka nisur. Nga Shkodra nė Konispol, forcat e ushtrisė janė nė terren pėr mbledhjen dhe grumbullimin e mbetjeve, sepse situata ėshtė vlerėsuar nga Ministria e Mjedisi
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Top-Story lufta e gazit - Top Channel

Prej disa ditësh vazhdon jehona e lajmeve në lidhje me aktivitetin e të ashtuquajturës “Bandë të Tritolit”, e drejtuar nga Julian Sinanaj, që ka zbuluar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Menaxhimi i mbetjeve, brenda vitit jepet me koncesion - Gazeta Shqip

Nėnkryetari i Bashkisė, Bozdo: Ndarje qė nė burim, ripėrdorim, riciklim
- Shtuar 3 muaj mė parė


»PD: Mos e përfshini Ezanin në ligjin e zhurmës - IndeksiOnline

 Partia e Drejtësisë konsideron se thirrja e Ezanit paraqet pjesë esenciale të identitetit kolektiv të myslimanëve të Kosovës. Në kë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»The wolf of Wall Street prapaskenat e nje filmi - ABC News

 “Ujku i Uoll Strit”, filmi me protagonist Leonardo di Kaprion, ka korrur sukses të jashtëzakonshëm në Francë, ndërkohë që në fund të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»The Wolf of Wallstreet prapaskenat e nje filmi - ABC News

Filmi më i fundit i regisorit Martin Skorceze dhe me protagonist Leo di Kaprio i cili u vlerësua dhe me Golden Globe për rolin e tij të protagonistit në “Ujku I Uollstri
- Shtuar 4 muaj mė parė»Zgjedhjet brenda PD-sė, procesi me delegatė nga Tirana - Gazeta Shqip

Basha sjell nė parti bashkėpunėtorėt e Berishės nė Parlament dhe administratė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PD propozon ligj pėr shėndetėsi e legalizim falas, Rama mohon premtimet - Gazeta 55

28-12-2013 / Gazeta 55 Grupi parlamentar i opozitës ka paraqitur në parlament 39 amendamente, shumica e të cilave janë formalizim i propozimeve paraelektorale të E
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PD 39 amendamente per buxhetin e paketen fiskale Basha I japim mundesi Rames te mbaje premtimet - ABC News

Me paraqitjen  e 39 amandamenteve per buxhetin dhe paketen fiskale PD i jep mundesi Edi Rames te mbaje premtimet. Kreu i PD Lulzim Basha paraqiti amendametet e demokrateve dhe tha se ekspertet ka
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 391 ->391 0 total_found -> total_found 1 391 ->391 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 riciklim ->riciklim 0 docs[0] -> docs[0] 1 391 ->391 0 hits[0] -> hits[0] 1 473 ->473

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos