Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Reporter"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Koreja e Jugut, ekuipazhi i tragetit të mbytur rrëfen ngjarjen - BalkanWeb

KOREJA E JUGUT- Katër anëtarë të arrestuar të ekuipazhit të anijes së fundosur në Korenë Jugore, janë paraqitur sot para kamerave të mediave, der
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Leonardo DiCaprio në rolin e Steve Jobsit - BalkanWeb

Siç kishte raportuar “The Hollywood Reporter”, Leonardo DiCaprio mund të jetë i përzgjedhuri për rolin e Steve Jobsit në filmin e ri për jetën e b
- Shtuar 1 ditė mė parė


»TĖ MBETET NJERIU! VDEKTĖ POLITIKA! - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Japonia baze te re ushtarake ne Senkaku - Top Channel

Japonia ka nisur punën për ndërtimin e një stacioni ushtarak për vëzhgimin pranë një varg ishujsh, që janë në qendër të mosmarrëve
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Shqipëria në llogore luftrash,ja imazhet nga 1912 deri në 1922 - Shqiptarja.com

Universiteti “ILLYRIA”- Albumi “Kujtesë (Memoire) Shqipëria në Llogore Luftrash” përgatitur nga Valter Gjoni, paraqet  përmes fotografisë
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gazetaria, profesioni mė i bukur - Shekulli

SSSAASS Gabriel Garcia Marquez Kur pyeta njė herė nė njė universitet tė Kolumbisė se ēfarė provimesh aftėsie apo tė karakterit profesional iu nėnshtrohen personat qė dėsh
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez fitues i cmimit Nobel - News of Albania

Transmetuar me 17042014 - 2300 Ka nderruar jete sot ne moshen 87 vjecare shkrimtari me fame boterore Gabriel Garcia Marquezbr br Shkrimtari i mire njohur M
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ja cilët janë profesionet më tëmira dhe më të këqija për 2014 - Shqiptarja.com

Një kërkim i fundit i bërë nga 'CareerCast' tregon se profesionet më të mira i përkasin kategorive të shkencës, teknologjisë, inxhinieritë
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Meksikė, ndėrron jetė nė spitalshkrimtari Gabriel Garcia Markez - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Jetėshkrimi i Gabriel Garcia Markez 4 prill/ Shkrimtari i madh shtrohet nė spital #RIP April 17, 2014
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Rikthimi i Mrs Doubtfire - Top Channel

20 vjet pas suksesit të filmit ‘Mrs. Doubtfire’, studioja Fox 2000 ka vendosur që të përgatisë vazhdimin e tij ku protagonist do të jetë sërish akto
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Federer lindja e femijes perpara ldquoRoland Garrosrdquo - Top Channel

Roger Federer pritet të vendosë si objektiv primar të qenit pranë gruas së tij gjatë lindjes së fëmijës së tij të tretë, përpara kompet
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez, fitues i ēmimit “Nobel” - BalkanWeb

Ka ndėrruar jetė sot shkrimtari me famė botėrore, Gabriel Garcia Marquez. Autori i shumė librave dhe fitues i ēmimit “Nobel”, u nda nga jeta nė moshėn 87-vjeēare nga pneumonia, sėmundje qė
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ukraine ushtria hyn ne qender te Kramatorskit - Top Channel

Trupat ushtarakë ukrainas, të dërguar për të rimarrë vendndodhjet e pushtuara nga milicia pro-ruse gjatë ditëve të fundit, ka mundur të futet në
- Shtuar 1 javė mė parė


»Andrea Pirlo: Nata nė tė cilėn Guardiola u pėrpoq tė mė transferonte te Barēa - Tirana Observer

Mesfushori italiani zbulon njė prapaskenė midis tij dhe Pep Guardiolės
- Shtuar 1 javė mė parė


»OKB Siria rrezikohet nga thatesira - Top Channel

Kombet e Bashkuara kanë paralajmëruar se thatësira në Siri mund të çojë në një rekord tepër të ulët të korrjes së grurit, duke v
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rihanna nuk ėshtė shtatzėnė FOTO - Ora News

Kėngėtarja e njohur Rihanna mė nė fund ka vėrtetuar se nuk ėshtė duke pritur fėmijėn e askujt. Pak mė parė u pėrfol se ajo do tė bėhet nėnė , por Rihanna I ka bindur tė gjithė se kjo nuk ėshtė e vė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Majlinda Bregu bllokon traun e QSUT-së, nuk do të paguajë parkingun - BalkanWeb

TIRANE-Lajmi i publikuar te gazeta “Panorama” mbi blerjen e një makine shumë luksoze dhe të shtrenjtë, tip “Jaguar”, bëri xhiron e mediave dhe rrjeteve
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vritet fotoreporterja gjermane, kolegia plagoset - Gazeta Shqip

Gazetaret u qėlluan nga njė oficer policie, patėn raportuar nga shumė konflikte nė dekadat e fundit
- Shtuar 3 javė mė parė


»Presidenti Eisenhower dhe jashtėtokėsorėt: I kam takuar tre herė - Tirana Observer

6 pika mė tė nxehta tė uljes sė UFO-ve nė tė gjithė planetin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Putini, tani beqari më i fuqishëm i botës - IndeksiOnline

 Pothuajse pas një viti nga njoftimi i ndarjes, në një skenë në pallatin e madh të Kremlinit, presidenti rus Vladimir Putin dhe gruaja e tij, Lyudmila, kan&e
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1965 ->1965 0 time -> time 1 0.016 ->0.016 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 reporter ->reporter 0 docs[0] -> docs[0] 1 1965 ->1965 0 hits[0] -> hits[0] 1 2794 ->2794

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos