Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qytetar Nderi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gruaja e gjyqtarit: E futėn nė grackė, nuk mori ryshfet, nė burg rrezikon jetėn - BalkanWeb

KORCE - Bashkėshorti im ra nė 'grackė', pasi nuk ėshtė e vėrtetė se ka marrė ryshfet. Shteti po pėrpiqet tė luftojė korrupsionin duke bėrė shembull dhe 'kryqėzuar' njė njeri tė nderuar nė Pogradec". K
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Poezia e gjyqtarit Pojanaku pas hekurave tė burgut nė Drenovė - BalkanWeb

KORCE-Njė poezi pas hekurave nga burgu nga gjyqtari i akuzuar pėr korrupsion, Dhimitėr Pojanaku. Nga dhoma e paraburgimit nė burgun e Drenovės, gjyqtari qė njihet dhe si poet i qytetit tė Pogradecit d
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gjyqtari i Pogradecit Leket sjane ryshfet por qiraja e ambientit te avokates - Shekulli

SSSAbrASS brbrDhimiter Pojanaku gjyqtari-poet qe u arrestua per mitmarrje nga prokuroria e Korces ka mohuar te jete i perfshire ne korrupsion Ai ne sallen e gjyqit i ka thene kolegut te tij gjykates
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kodheli: Ushtria nuk ėshtė e pėrfshirė nė asnjė lloj trafiku - Ora News

TIRANE – Forcat e Armatosura tė Shqipėrisė nuk janė tė implikuara nė asnjė lloj trafiku. Kėshtu deklaroi Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli gjatė intervistės nė emisionin &#
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gjyqi ndaj gjyqtarit nė Korēė, Pojanaku: Paratė i mora, por jo si ryshfet - BalkanWeb

KORCĖ- Ėshtė zhvilluar sot gjyqi ndaj gjyqtarin Dhimitėr Pojanaku nė Korēė, pas arrestimit tė tij pėr marrje ryshfeti. Prokurori i ēėshtjes ka deklaruar nė sallėn e gjyqit se gjyqtari u kap pa
- Shtuar 5 ditė mė parė


»'Arrest me burg' gjyqtarit Pojanaku: Paratė i mora, por jo si ryshfet - BalkanWeb

KORCĖ- Ėshtė zhvilluar sot gjyqi ndaj gjyqtarit tė gjykatės sė Pogradecit, Dhimitėr Pojanaku mbi tė cilin rėndon akuza e korrupsionit pasiv. Gjykata e Korēės pasi mor nė shqyrtim faktet dha masėn arre
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Tahiri: Gjyqtarėt liruan vrasės, pėrdhunues, mashtrues dhe trafikantė - Gazeta Shqip

Lėvizni KLD-nė - Ėshtė nė dorėn tuaj, pėr tė vėnė nė lėvizje KLD-nė, me qėllim shqyrtimin e zbatimit tė ligjit dhe standardet e dhėnies sė drejtėsisė
- Shtuar 6 ditė mė parė»Haradinaj shpallet ”QytetarNderi” i Bashkisë së Krujës - Shqiptarja.com

Në Tiranë u shënua 800-vjetori i Principatës së Arbërit, shtetit të parë shqiptar gjatë mesjetës.Me këtë rast u organizua një K
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Haradinaj pro gjykatės speciale dhe EULEX, pėrjashton aleancėn me Thaēin nė zgjedhje VIDEO - Ora News

Kryetari i Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės, Ramush Haradinaj, pėrkrah themelimin e gjykatės speciale pėr krimet e pretenduara tė luftės nė Kosovė. Duke deklaruar votėn pro tė deputetėve tė
- Shtuar 7 ditė mė parė»Pogradec, 25 mijė lekė pėr njėēėshtje, vihet nė pranga gjyqtari - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD POGRADEC - Arrestohet nė flagrancė njė gjyqtar i Gjykatės sė Korēės, pasi po merrte 25 mijė lek
- Shtuar 1 javė mė parė»Pėrkujtohet eksodi, 100 tė moshuar nga Kosova vijnė nė Kukės nė kėmbė - Gazeta Shqip

Aktiviteti Ēfarė ndodhi dje gjatė organizimit zyrtar dhe nė rrugėt e shtėpitė e qytetit verior Sulejman Dida
- Shtuar 1 javė mė parė


»KLD mblidhet jashtė rradhe pėr gjyqtarin Pojanaku, pritet tė japė leje pėr hetimin - Ora News

Pas njohjes pėr masėn e urdhėr-arrestit nga Prokuroria e Korēės, Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ėshtė mbledhur pasditen e sotme nė njė mbledhje jashtė rradhe pėr tė diskutuar me qėllim dhėnien e lej
- Shtuar 1 javė mė parė


»Arrestimi i gjykatėsit Dhimitėr Pojanaku nė Pogradec, mblidhet KLD - BalkanWeb

TIRANE- Mblidhet Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė pėr shqyrtimin e rastit pėr arrestimin e gjykatėsit Dhimitėr Pojanaku. Pritet qė KLD tė diskutojė mbi kėrkesėn pėr autorizim sa i takon kapjes nė flagran
- Shtuar 1 javė mė parė


»KLD i heq imunitetin gjyqtarit Dhimitėr Pojanaku, i hap rrugė hetimit nga Prokuroria - Ora News

Kėshilli i Drejtėsisė i hap rrugė Prokurorisė pėr hetim tė gjyqtarit, Dhimitėr Pojanaku, duke i hequr imunitetin. Pasditen e sotme Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė nė njė mbledhje tė jashtėzakonshme v
- Shtuar 1 javė mė parė


»Arrestimi i gjykatėsit Pojanaku nė Pogradec, KLD e pezullon nga detyra - BalkanWeb

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka dhėnė miratimin pėr arrestimin e gjykatėsit Dhimitėr Pojanaku, duke e pezulluar pėrkohėsisht nga detyra. Kėrkesa pėr miratim ishte bėrė nga Prokurori i Pėrgjit
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjergj Leka: Tropojanët duan të më bëjnë “Qytetar Nderi” - BalkanWeb

TIRANE - Përjetimi i një sëmundjeje të vështirë por me fund të lumtur, bëri që kantautori i njohur Gjergj Leka të krijojë një këngë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kukėsi, kryeqendra shqiptare mė 16 prill - Gazeta Shqip

Qeveria e Shqipėrisė dhe ajo e Kosovės, mbledhje tė pėrbashkėt pėr tė pėrkujtuar eksodin Sulejman Dida
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1950 ->1950 0 time -> time 1 0.009 ->0.009 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qytetar ->qytetar 0 docs[0] -> docs[0] 1 113646 ->113646 0 hits[0] -> hits[0] 1 229344 ->229344 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nderi ->nderi 0 docs[1] -> docs[1] 1 5695 ->5695 0 hits[1] -> hits[1] 1 8348 ->8348

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos