Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qipron"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nafta ccedilmimi me i larte ne Europe - Top Channel

Ndonëse kanë të ardhurat më të ulta në Europë, shqiptarët e paguajnë karburantin më shtrenjtë, jo vetëm se fqinjët e tyre, por edhe se
- Shtuar 1 javė mė parė


»Sllovakia qendrim te ri ndaj Kosoves - Top Channel

Presidenti i ri sllovak, Andrej Kiska pritet të ndryshojë qëndrimin politik të Sllovakisë në raport me Kosovën. Kështu shkruan në numrin e kësaj t&eum
- Shtuar 4 javė mė parė


»Komandot USA bllokojne anijen libiane - Top Channel

Komandot amerikanë kanë marrë nën kontroll një anije-çisternë që drejtohej nga rebelë libianë të armatosur, të cilët do të furni
- Shtuar 1 muaj mė parė


»(NDĖR)KOMBĖTARJA E KOSOVĖS* - Gazeta Shqip

FADIL LEPAJA
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Treni i zgjidhjes së çështjes së Qipros po lëviz - BalkanWeb

Vizitat dhe bisedimet e kryqëzuara të njëkohshme të një emisari diplomatik të Qipros greke në Ankara dhe të një emisari diplomatic të Qipros turke n&e
- Shtuar 2 muaj mė parė»Platini: Rama më tha që s'kam lekë për stadiumin - BalkanWeb

TIRANE-Me konferencën e djeshme për shtyp, mori jetë dhe startoi zyrtarisht Europiani i Francës 2016. Përgatitjet avancojnë me shpejtësi. Hedhja e shortit të el
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Presidenti i UEFA-s, Platini tregon: Rama mė tha qė s'kam lekė pėr stadiumin - BalkanWeb

TIRANE-Me konferencėn e djeshme pėr shtyp, mori jetė dhe startoi zyrtarisht Europiani i Francės 2016. Pėrgatitjet avancojnė me shpejtėsi. Hedhja e shortit tė eliminatoreve zhvillohet sot nė Nisė. Pres
- Shtuar 3 muaj mė parė


»UEFA, Platini tregon: Rama mė tha qė s'kam lekė pėr stadiumin - BalkanWeb

TIRANE-Me konferencėn e djeshme pėr shtyp, mori jetė dhe startoi zyrtarisht Europiani i Francės 2016. Pėrgatitjet avancojnė me shpejtėsi. Hedhja e shortit tė eliminatoreve zhvillohet sot nė Nisė. Pres
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Hidhet shorti i EURO 2016, Shqipėria me Portugalinė e Ronaldos, Serbinė e Armeninė - BalkanWeb

NICE-Sot nė mesditė u krye hedhja e shortit pėr fazėn eliminatore tė Kampionatit Europian 2016, qė do tė zhvillohet nė Francė.Ceremonia LIVE- Siē ėshtė parashikuar, ka nisur nė Pallatin e Kong
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Eurozona mes optimizmit dhe shifrave - Gazeta 55

15-02-2014 / Nga Ilirian Dahri SSSAASSPërfaqësuesit e lartë të Institucioneve europiane prej kohësh, krahas ideve dhe projekteve për të lënë pas
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Problemi i Qipros, marrëveshje për rifillimin e negociatave - BalkanWeb

Sekretari i përgjithshëm i OKB, Ban Ki-moon ka përshëndetur deklaratën e përbashkët dhe rifillimin e negociatave, me synim arritjen e një zgjidhjeje totale t&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rifillojnë negociatat për bashkimin e Qipros - IndeksiOnline

Pala greke dhe turke e Qipros kanë rënë dakord dje, nën kërkesën e OKB-së, për të rihapur diskutimet për ribashkimin e ishullit që ë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Njohjet e largėta pėrballė mosnjohjeve tė afėrta - Gazeta 55

03-02-2014 / Nga Qemal Sakajeva SSSAASSNjohjet dhe mosnjohjet e pavarësisë së Kosovës duket sikur nuk përbëjnë më lajm të veçantë qys
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gëzim dhe alarm - IndeksiOnline

Kur Arian Beqaj vishte i pari fanelën e Shqipërisë ndër shqiptarët e Kosovës, në vitin 1998, askush nuk mendoi se do të vinte një ditë kur fut
- Shtuar 4 muaj mė parė»Greqia merr presidencën e radhës të Bashkimit Evropian - BalkanWeb

ATHINË- Greqia merr sot presidencën gjashtëmujore të radhës të Bashkimit Evropian, me një buxhet modest dhe me pritje edhe më modeste nga vendi ballkanik.
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Antarësimi i Serbisë në BE, Këshilli i Evropës pret epilogun e takimit Thaçi – Daçiç - BalkanWeb

SERBI – Në qoftë se Marrëveshja e Brukselit zbatohet në tërësi, presim që Këshilli i Evropës në samtin e 20 dhjetorit të japë sinjalin
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Hyrja e Serbisė nė BE, KiE pret epilogun e takimit Thaēi–Daēiē - BalkanWeb

SERBI – Nė qoftė se Marrėveshja e Brukselit zbatohet nė tėrėsi, presim qė Kėshilli i Evropės nė samtin e 20 dhjetorit tė japė sinjalin startues pėr fillimin formal tė negociatave pėr anėtarėsim
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 982 ->982 0 total_found -> total_found 1 982 ->982 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qipron ->qipron 0 docs[0] -> docs[0] 1 982 ->982 0 hits[0] -> hits[0] 1 1303 ->1303

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos