Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qarkut Gjirokast"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Didi nė mes tė Lazaratit: Stop kultivimit tė drogės, do tė sekuestrojmė pasuritė - Gazeta Shqip

Fushata Kryepolici shprehet se nuk ka prova pėr avionė me drogė Dasho Aliko pret Artan Didin dhe ekspertėt e ICITAP: Amerikanėt erdhėn mė nė fund n
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Durrės, kapen 40 kg kanabisnė makinėn me fund tė dyfishtė - Shqiptarja.com

DURRES - Policia ka arrestuar mbrėmjen e sotme nė Portin e Durrėsit, njė qytetar qė po transportonte me makinėn e tij drejt Italisė, 40 kg kanabis. Fisnik Hoxha ngiste makinėn "Fiat" me targa "AA 100
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gjirokastër, tuneli i Luftës sëFtohtë do të kthehet në muze - Shqiptarja.com

GJIROKASTËR- Gjirokastra ka një sërë tunelesh nëntokësorë apo poshtë rrënjëve të kodrave apo dhe maleve që shtrihen në perëndim ap
- Shtuar 7 ditė mė parė»Shkolla e Policisë, gati testi fizik - BalkanWeb

TIRANE - Testi fizik për të gjithë aplikantët për Shkollën e Policisë do të nisë pas dy ditësh. Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shkolla e Policisė, gati testi fizik - BalkanWeb

TIRANE - Testi fizik pėr tė gjithė aplikantėt pėr Shkollėn e Policisė do tė nisė pas dy ditėsh. Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit sqaron se faza e parė e testit fizik do tė zhvillohet nė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shkolla e Policisė,publikohen datate testimit fizik pėr 2958 aplikantėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Aplikantėt qė do ti nėnshtrohen testit TIRANE - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė pėrmes njė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shkolla e Policisė, ja datat etestimit fizik pėr 2958 aplikantėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Aplikantėt qė do tė testohen TIRANE - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė pėrmes njė njoftimi
- Shtuar 3 javė mė parė


»Zyrtarėt me nxėnėsit e Lazaratit: Me paratė e drogės krijoni biznese - Gazeta Shqip

Takimi Kreu i komunės: Kėshilloni prindėrit tė lėnė hashashin dhe tė mos lėnė paratė nė kazino Ne nuk pyes
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushatė kundėr kanabisit, takim me gjimnazistėt nė Lazarat - BalkanWeb

GJIROKASTER- Nė Lazarat ėshtė zhvilluar sot njė takim me gjimnazistė, nė kuadėr tė fushatės kundėr kanabisit. Takimi ėshtė zhvilluar nė gjimnazin “Muhamet Gjollesha”, ku pėrfaqėsuesit
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kėrkohej nga Gjermania, arrestohet nė Gjirokastėr kreu i njė grupi kriminal - Ora News

Arrestohet njė person i shumėkėrkuar pėr llogari tė drejtėsisė gjermane. Strukturat e drejtorise se Policisė sė qarkut tė Gjirokastrės nėn drejtimin e strukturave tė Departamentit pėr Krimin e Orga
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kërkohej nga Gjermania, arrestohet në Gjirokastër kreu i një grupi kriminal - BalkanWeb

GJIROKASTER-Një person i shumëkërkuar është vënë sot në pranga për llogari të drejtësisë gjermane. Strukturat e drejtorise se Policisë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Reforma territoriale dhe minoritetet - Shekulli

SSSAASS Panajot Barka/publicist   Reforma administrative qė pritet tė zbatohet sė afėrmi nė vend, ėshtė mė e thellė dhe mė e ndryshme nga ato qė janė kryer nė vend qė nga
- Shtuar 5 javė mė parė


»Gjirokastėr, Didi: Pėr LazaratinPolicia ka gati njė plan veprimi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO Fjala e plotė e Drejtorit tė Policisė sė Shtetit Artan Didi, nė Gjirokastėr TIRANĖ - Ministria e Brendshme dhe Polici
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Konkursi pėr Shkollė e Policisėja 390 emrat e fituesve tė parė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Emrat e 390 fituesve tė parė PD: Policia po kthehet nė Polici tė PS Fėmijėt e policėve tė vrarė hyjnė pa konkurs TIRANĖ
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Konkursi pėr Shkollė e Policisė, ja625 emrat e fituesve tė konkursit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/235 fituesit e dt.19 mars PDF/390 fituesit e dt.18 mars PD: Policia po kthehet nė Polici tė PS Fėmijėt e policėve tė vrarė hyjnė pa konkurs
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Kokaina” e kapur në kufi del trahana - BalkanWeb

GJIROKASTER - Del trahana pakoja e deklaruar si 1 kilogram kokainë. Ka dështuar operacioni i zhvilluar mëngjesin e djeshëm në pikën kufitare të Kakavijës, kur u
- Shtuar 1 muaj mė parė»Droga vėrshon lumė nė vend, sekuestrohen mijėra kg hashash - Gazeta Shqip

Operacionet Nė Durrės kapet mbi 1 ton kanabis, kapen 170 kg nė Vlorė dhe nė Gjirokastėr hashash e armė
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2119 ->2119 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qarkut ->qarkut 0 docs[0] -> docs[0] 1 24178 ->24178 0 hits[0] -> hits[0] 1 39337 ->39337 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjirokast ->gjirokast 0 docs[1] -> docs[1] 1 12085 ->12085 0 hits[1] -> hits[1] 1 21681 ->21681

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos