Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "QOKA"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pėrplasja nė Ora News, Naēo: KLD si repart ushtarak, Ēefa: Akuza politike - Ora News

Ministri i Drejtėsisė, Nasip Naēo dhe zėvėndėskryetari i KLD-sė, Elvis Ēefa u pėrballėn me njėri-tjetrin nė akuza tė ndėrsjellta pėr situatėn nė kėtė Kėshill nė studion e Ora News gjatė debatit mes
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Majko: Takimi me gjyqtarėt nė avion, do shikonin “Bayern”-in - BalkanWeb

TIRANE- Zgjedhja e Inspektorit tė Pėrgjithshėm tė ILDKPsė nuk do tė jetė mė kompetencė e Presidentit tė Republikės. Me propozimin e disa deputetėve socialistė, mazhoranca nė Komisionin parlamentar tė
- Shtuar 5 ditė mė parė»Komisioni i Ligjeve, debat pėr Presidentin dhe trafikun e drogės - Gazeta Shqip

PD: Po kėrkoni tė hiqni Nishanin, PS: Pse Presidenti nuk flet kur nėpėrkėmbėt ushtria FATJONA MEJDINI
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ushtria nė trafik droge, Majko, Nishanit: Pse sreagon, PD tė pėrdor si qokė - Ora News

Ka dy javė qė opozita ngre problemin e trafikut tė drogės nga baza ushtarake, pse nuk e ka mbledhur Kėshillin e Sigurimit. Ka mundėsi tė thėrrasė Kėshillin e sigurimit, ministren e Mbrojtjes
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Drogė nė FA, PD: Dolėt zbuluarFlisni pėr informacionin qė keni - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PS: Avion imagjinarė, dorėzoni provat nė Prokurori VIDEO Akuzat e PD, pėrgjigjet Kodheli:Zero fakte pėr trafik droge nė FA
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Naēo: KLD bėn qoka, me rastine Ina Ramės shkeli hapur ligjin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ish-kryeprokurorja padit Nishanin TIRANĖ – Ministri i Drejtėsisė Nasip Naēo shprehet se K
- Shtuar 1 javė mė parė


»Meta rrëfen ditëlindjen në Lalëz: Më kushtoi 3500 lekë për person - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i Kuvendit, Ilir Meta i ftuar dje në emisionin “Debati në Channel One” iu ka dhënë dje përgjigje akuzave të opozitës lidhur me organizimin e
- Shtuar 3 javė mė parė»PA VEND, NĖ VENDIN E QOKAVE - Gazeta Shqip

(nga Ledi Shamku Shkreli) Duhet me i shku pėr qokė!   I shkuam me qokė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Teatër Eksperimental apo Teatër i Komedisë? Kjo, nuk është çështja! - BalkanWeb

Erdhi edhe radha e Teatrit Kombëtar të Komedisë. Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro-Furxhi siç duket ka vënë në shënjestër edhe këtë inst
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Muzafer Korkuti: Biblioteka Kombëtare të rimarrë Pallatin e Kulturës - BalkanWeb

TIRANE - I themeluar në vitin 2008, me nismën e ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro Furrxhi, u mblodh dje, Këshilli Kombëtar i Librit. Anëtarë të tij jan
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ata kanė emėruar Fullanin! - Tema


- Shtuar 2 muaj mė parė


»Po me Pogradecin ē’pate zoti Rama? - Gazeta 55

25-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSShënime pasi Artan Shkëmbi u fsheh nga qytetarët që e rrethuan në godinën e bashkisëPo ndodhin gjëra të &cc
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Voce Zela - News of Albania

Transmetuar me 07022014 - 1845 Edison Ypi PUBLICITET Nga Edison Ypibr br Voce Zela nuk ka qene nuk eshte dhe kurre nuk do jete si kan
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Harito zbardh e-mail-et,Berisha: Tė vėrteta? Bravo - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministrja e Inovacionit, Milena Harito ka zbardhur dje nė Parlament e-mailet qė ish-kryeministri Sali Berisha u ka dėrguar punonjėsve tė administrats para zgjedhjeve tė 23 qershorit, duke u bė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Situata e rendit dhe SHISH, Ramanė Kuvend: Reforma ka nisur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Kuvendi rrėzon dekretet e Nishanit VIDEO Fjala e Kryeministrit Rama, sot nė Kuvend TIRANE - Debate tė forta nė Kuvend p
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Harito-Berishės:I bėre presion mee-mail administratės pėr votat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD LIVE TV/Punėsimi, debate nė Kuvend TIRANE -   Debati i nxehtė nė seancėn e sotme parlamentare nxorri nė sipėrfaqe atė qė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»LAJMI I MADH DHE LAJMI I VOGĖL - Gazeta Shqip

FATOS BAXHAKU
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Pėr vrasėsin Sali Berisha! - Tema


- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 136 ->136 0 total_found -> total_found 1 136 ->136 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qoka ->qoka 0 docs[0] -> docs[0] 1 136 ->136 0 hits[0] -> hits[0] 1 164 ->164

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos