Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Programi Elektoral"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Paketa e kontrollit mjekėsor, Beqaj: Personat 40-65 vjeē njė herė nė vit kontroll falas - BalkanWeb

TIRANE-Njė herė nė vit kush ėshtė 40-65 vjeē do tė ketė mundėsi tė kryejė kontrollin bazė falas nė tė gjitha qendrat shėndetėsore tė vendit. Ky projekt i cili u prezantua nga Ministri i Shėndetėsisė u
- Shtuar 4 javė mė parė


»SHĖNIME TĖ PĖRSĖRITURA RRETH PRIVATIZIMIT TOTAL - Gazeta Shqip

ZEF PREĒI
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kriza e Italisė pas “incidentit” antifeminist tė Grillos - Shekulli

SSSAASS Dr. Kesiana Lekbello "Fjalėt e Beppe Grillo-s janė nxitje dhe dhunė me bazė gjinore ". Me kėto fjalė Laura Boldrini, Presidentja e Parlamentit italian, i pėrgjigj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»BIR SELMAN I NĖNĖS! FATURA AFORFE RIKTHIMI - Gazeta Shqip

LEONARD BODURI
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tė rilindim sė bashku - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama: Legalizimet falas, brenda 4 viteve do t’i japim fund kėsaj drame tė madhe - BalkanWeb

TIRANE - Kryeministri Edi Rama, i ftuar nė emisionin “Opinion” tė gazetarit Blendi Fevziu, flet pėr 100 ditėt e para tė punės sė qeverisė sė tij, duke argumentuar aksionet e policisė sė sh
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kalon nė parim buxheti 2014Rama: Lajmė borxhet, rilindim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO- Rama: Berisha kumarxhi,Berisha:Vizitohu Basha: Ky Buxhet i errėsirės/ Rrėzohet hetimi i PD Kodheli: 3 mln $ i'u dhanė shtesė SHIU-t /VIDEO Ēfarė parashikon bux
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Analiza/Kur dhėnien e “shuplakės” e zėvendėson me marrjen e dajakut, ka ardhur koha tė mendosh pėr daljen nga skena - Gazeta 55

22-12-2013 / Nga Alban Drita Kryeministri i vendit, në mes të dhjetorit në qiell të hapur, me shall firmato, u shpjegon qytetarëve të këtij vendi ç
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rama: Trashėguam katrahurėky buxhet na nxjerr nga asfiksia - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Rama pėr buxhetin Basha:S'reflektoi shqetėsimet mbarėpopullore TIRANE- Partia Socialiste ka mbledhur grupin parl
- Shtuar 4 muaj mė parė»Buxheti dhe FMN - BalkanWeb

Të gjithë shqiptarët janë në pritje të evenimentit të projektbuxhetit të parë të socialistëve, pasi ky eveniment i sjellë me një fi loz
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Buxheti faktik, 8 orė debat nė Kuvend, Cani: 2B ēoi borxhin 73%. Bode: Shkoni nė Prokurori - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi miratoi me votė unanime (109 vota), projektligjin "Pėr miratimin e buxhetit faktik tė shtetit tė vitit 2012". Pas njė debati maratonė prej gati tetė orėsh deputetėt miratuan draftin qė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Miratohet buxheti faktik, Cani: 2B ēoi borxhin 73%. Bode: Shkoni nė Prokurori - BalkanWeb

TIRANĖ- Kuvendi miratoi me votė unanime (109 vota), projektligjin "Pėr miratimin e buxhetit faktik tė shtetit tė vitit 2012". Pas njė debati maratonė prej gati tetė orėsh deputetėt miratuan draftin qė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Nënkuptimi i një mitingu blu - BalkanWeb

Ditën e hënë është paralajmëruar një protestë blu nga ana e kryetarit të PD-së, z.Lulzim Basha, për një çështje të rën
- Shtuar 6 muaj mė parė


»FRD mbledh Kryesinė, Topi: Mbėshtesim atė parti qė pranon pjesė nga programi ynė - Gazeta Shqip

Ish-presidenti harton strategjinė e re tė partisė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Raporti i OSBE pėr Shqipėrinė: Qeveria e re program ambicioz, por edhe sfida tė mėdha - Gazeta Shqip

Kreu i Prezencės sė OSBE-sė nė Shqipėri, Florian Raunig, paraqiti sot nė Kėshillin e Pėrhershėm tė OSBE-sė nė Vjenė, raportin pėr gjendjen nė Shqipėri dhe veprimtarinė e Prezencės, pėr periudhėn sh
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kandidati ynė, mė i aftė dhe transparent, tjetri me mendime tė vjetra - Koha Jonë

Kreu i PD, Lulzim Basha, fushatė pėr bashkinė e Korēės Rriten temperaturat nė fushatėn elektorale pėr zgjedhjet vendore tė Korēės. Kryetari i Partisė Demokratike, Lulzim Basha, i shoqėruar nga
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Basha: Korēa paralajmėron tė ardhmen e qytetarisė shqiptare, kandidati ynė ėshtė shprehja e qytetarisė - Gazeta 55

27-10-2013 / Gazeta 55 Kreu i PD, në Korçë, në mbështetje të kandidatit Sotiraq Statobërdha Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Bas
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zgjedhjet për Korçën, Basha: Kandidati ynë më i aftë, më transparent - BalkanWeb

TIRANE-Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i shoqëruar nga deputetët Ridvan Bode dhe Edmond Spaho kanë zhvilluar sot një takim elektoral me qytetarët e Kor&ccedi
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 947 ->947 0 total_found -> total_found 1 947 ->947 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 programi ->programi 0 docs[0] -> docs[0] 1 15049 ->15049 0 hits[0] -> hits[0] 1 22063 ->22063 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 elektoral ->elektoral 0 docs[1] -> docs[1] 1 16563 ->16563 0 hits[1] -> hits[1] 1 23697 ->23697

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos