Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Presidenti Kosovar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nishani: I vetmi “borxh” që duhet t’i shlyej PD-së, zbatimi i detyrës - BalkanWeb

TIRANE-Kreu i shtetit, Bujar Nishani, bëri mbrëmë të ditur në "Debati në Channel One" të gazetarit, Roland Qafoku se nuk ka pasur dijeni për përfshirjen e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»FESTA JONĖ DHE E TYRE - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA
- Shtuar 3 ditė mė parė



»FESTA JONEuml DHE E TYRE - Top Channel

Monika Stafa - Kur i shihnim dikur me gishtat e ngritur lart në dy stacionet televizive të Beogradit, ndër përpjekjet e dëshpëruara për të shijuar ndopak muzik&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Tė mėdhenjtė e Europės ndjekin Mesin e Kosovės - Gazeta Shqip

Talenti Barcelona, PSG e Arsenali monitorojnė 15-vjeēarin Edon Zhegrova Zhegrova - Nė moshėn 11-vjeēare u shpall futboll
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pėrkujtohet eksodi, 100 tė moshuar nga Kosova vijnė nė Kukės nė kėmbė - Gazeta Shqip

Aktiviteti Ēfarė ndodhi dje gjatė organizimit zyrtar dhe nė rrugėt e shtėpitė e qytetit verior Sulejman Dida
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Eksodi, Rama falėnderon Majkon dhe Sali Berishėn pėr arritjet me Kosovėn - Gazeta Shqip

Aktiviteti nė Kukės Thaēi: Rama po realizon atė qė nuk ndodhi nė 15 vite
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Medalje e pamerituar pėr njė (ar)mik tė Kosovės - Shekulli

Arben Rrozhani Edi Ramėn nuk e duan nė Kosovė. Nė popull ėshtė thjesht njė komunist, njė “grek”, pra aleat i shkjaut dhe, normalisht, s’mund tė jetė mbrojtės i shqiptarėve tė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kukësi-Trepça 1-1, Gjici dhuronFanelle me nr 10 Ramës e Thaçit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTOLAJM/ Kryeministrat në "sulm" KUKES- Kukësi dhe Trepça 89 barazuan 1-1 mes ty
- Shtuar 4 ditė mė parė


»FOTOLAJM/ "Përforcohet" KukësiRama dhe Thaçi në sulmin e ekipit - Shqiptarja.com

KUKES - Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Twitter një foto ku pozon së bashku me Kryeministrin e Kosovës Hashim Thaçi duke mbajtur fanell&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»15 vjet nga kronika e mbijetesės dhe pėrkujtimi i dinjitetit kombėtar - Tirana Observer

(Kontributi i popullit tė Hasit nė pėrballimin e eksodit tė vitin 99) Nga Man Poga Popullsia vendase (Hasit) pėr vite me rradhė k
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Ministri Krasniqi takoi presidentin e Komitetit Olimpik Ndërkombëtar, Bach - IndeksiOnline

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi ka takuar sot në Turqi, në kuadër të Konventës së SportAccord, presidentin e Komitetit Olimpik N
- Shtuar 1 javė mė parė


»Propozon Memli, medalje "bossave" të FIFA-s - IndeksiOnline

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi ka bërë një propozim të cilin ia ka dërguar sot Presidentes së Republikës së Kosov&eum
- Shtuar 2 javė mė parė


»Konfirmon Kuçi: “EULEX Kosovë” nën juridiksionin e Kosovës - IndeksiOnline

Pasi që sot ka pasur sërish shkrime në mediat vendore mbi rolin dhe ripërkufizimin e Misionit të EULX në Kosovë, portali Publiku.net, iu ka rikthyer edhe nj&
- Shtuar 3 javė mė parė


»“Zog, pse ike?” Pushtimi i Shqipërisëdhe dinakëria e një mbreti - Shqiptarja.com

Rreth librit “Zog, pse ike” të Ylli Polovinës, në muajin dhjetor të vitit të shkuar revista e Ministrisë së Punëve të Jashtme e Hungarisë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pacolli kundërshton krahasimin e Krimesë me Kosovën - IndeksiOnline

Miliarderi Kosovar, zëvendëskryeministri i qeverisë, Behgjet Pacolli, shfaqet tepër kritik ndaj krahasimeve të presidentit të Rusisë, i cili bëri par
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ish-truproja Marjan Gryka: Si uvra Azemi kur denoncoi "naftën" - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-truproja e Azem Hajdarit e kryesues i shoqatës me të njejtin emër, Marjan Gryka, që nga ekzili politik i marrë vite më parë ku ndodhet familjarisht, n&eu
- Shtuar 5 javė mė parė


»Farsa e Krimesė dhe tragjedia e Kosovės - Tema


- Shtuar 5 javė mė parė


»Ish-truproja Marjan Gryka: Si uvra Azemi kur denoncoi "naftėn" - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-truproja e Azem Hajdarit e kryesues i shoqatės me tė njejtin emėr, Marjan Gryka, qė nga ekzili politik i marrė vite mė parė ku ndodhet familjarisht, nė intervistėn pėr gazetėn “Shqip
- Shtuar 5 javė mė parė


»UN i Noterëve do të vazhdon mbështetjen për noterinë e Kosovës - IndeksiOnline

Ministria e Drejtësisë në bashkëpunim me Odën e Noterëve të Kosovës, organizoi ceremoninë e anëtarësimit të kësaj Ode, në
- Shtuar 5 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3103 ->3103 0 time -> time 1 0.013 ->0.013 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 presidenti ->presidenti 0 docs[0] -> docs[0] 1 100555 ->100555 0 hits[0] -> hits[0] 1 198141 ->198141 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kosovar ->kosovar 0 docs[1] -> docs[1] 1 23233 ->23233 0 hits[1] -> hits[1] 1 36794 ->36794

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos