Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Premtimit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjobat politike, falen 4069 masanga 1 marsi deri 31 gusht 2013 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANĖ - Qeveria ėshtė e vendosur t’i pėrmbahet premtimit tė saj elektoral duke falur 406
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Te ndalohen edhe me dhune protestat - News of Albania

Transmetuar me 14042014 - 0814 Nga Gani Qarribr br Torturimi i paradoditshem dhe masakrimi deri ne vdekje i Kudret Kumes Ilia Karelit ne qelite e burgut gr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Legalizimi falas, Rama nė zonėn e ish-kėnetės: Sot do japim tituj pronėsie jo dokumenta false - Ora News

Kryeministri Edi Rama garantoi legalizim falas dhe pėrmbyllje tė kėtij procesi nė ēdo cep tė Shqipėrisė. Nė njė bashkėbisedim me banorėt e Ish-Kėnetės nė Durrės, kryeministri  theksoi se do t`i jep
- Shtuar 2 javė mė parė


»Izraeli sulmon zonat terroriste ne Gaza - Top Channel

Avionët ushtarakë të Izraelit kanë goditur 5 objektiva në Gaza, mbrëmjen e së shtunës, në shenjë “hakmarrje” ndaj asaj që zëdh&e
- Shtuar 2 javė mė parė»Berisha kritikon ashpër Muhaxherin - IndeksiOnline

Nuk është realizuar as minimumi i premtimeve kolosale gjatë fushatës zgjedhore të LDK-së në Pejë dhe kryetarit të saj, Gazmend Muhaxheri. Kësh
- Shtuar 3 javė mė parė


»Strategjia e munguar pėr energjinė - Tema


- Shtuar 3 javė mė parė


»Berisha: Rama u nis pėr tek fototeka Marubi, por zbulon Plavė e Guci - Ora News

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon tė vėrė nė qėndėr tė akuzave paraardhėsine tij se po shet punėn e qeverisė demokratike si sukses tė tij. Rasti mė i fundit i referohet fototekės Marubi dhe pre
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shehu Rama mashtroi qytetaret per legalizimet - News of Albania

Transmetuar me 29032014 - 1343 Deputeti i PR Ylli Shehu PUBLICITET Tirane 29 mars 2014 NOAal-Deputeti i Partise Republikane Ylli Shehu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Llashtica nuk e harron natën e granatimeve - IndeksiOnline

Më 27 mars janë mbushur 15 vite kur grasatohet fshati Llashticë. Ndonëse nga ky fshat pati dhjetarë të vrarë, të plagosur e të dhunuar, asnjë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Skema pėr legalizimin e banesave, Rama: Ēėshtja merr fund tani - Gazeta Shqip

Premtimi - Legalizime falas ka qenė divizė elektorale e socialistėve gjatė fushatės zgjedhore pėr zgjedhjet e pėrgjithshme tė qershorit tė shkuar Sulmi -
- Shtuar 4 javė mė parė


»Paketa e kontrollit mjekėsor, Beqaj: Personat 40-65 vjeē njė herė nė vit kontroll falas - BalkanWeb

TIRANE-Njė herė nė vit kush ėshtė 40-65 vjeē do tė ketė mundėsi tė kryejė kontrollin bazė falas nė tė gjitha qendrat shėndetėsore tė vendit. Ky projekt i cili u prezantua nga Ministri i Shėndetėsisė u
- Shtuar 4 javė mė parė


»Bahtiri e Rakiq diskutojnë për heqjen e barrikadës - IndeksiOnline

Çështja e heqjes së barrikadës mbi lumin Ibër do të jetë temë e takimit që do të zhvillohet nesër ndërmjet kryetarit të komun
- Shtuar 4 javė mė parė


»Legalizimi falas - Top Channel

Kryeministri Edi Rama deklaroi të mërkurën pasdite se maxhoranca qeverisëse bën realitet një prej premtive të saja kryesore gjatë fushatës elektorale: lega
- Shtuar 4 javė mė parė


»Administrata e UP-së s’e ndalë grevën - IndeksiOnline

Kanë vazhduar grevën të gjithë punëtorët administrativë të njësive akademike të Universitetit të Prishtinës, edhe pas premtimit e us
- Shtuar 4 javė mė parė


»Marrėveshja BE-Kiev, nėn hijen e Kremlinit - Ora News

Ukraina ka nėnshkruar njė marrėveshje pėr forcimin e bashkėpunimit politik me Bashkimin Evropian, duke shtyrė pėr mė vonė njė traktat tregtar me grupin me 28 anėtarė. Marrėveshja realizohet ndėrkoh
- Shtuar 5 javė mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i kabinetit Rama - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i Rames - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rama pranon kerkesen e Bashes - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»PD: Rama sjellje cinike me tė pėrndjekurit, mashtrime e demagogji - Ora News

Deputetja e Partisė Demokratike, Albana Vokshi, me anė tė njė deklarate pėr mediat ka denoncuar retorikėn boshe tė qeverisė, sipas PD-sėn nė lidhje me ish- tė pėrndjekurit politikė. Rama ėsh
- Shtuar 5 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1526 ->1526 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 premtimit ->premtimit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1526 ->1526 0 hits[0] -> hits[0] 1 1603 ->1603

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos