Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Perktheu Aleksander Furxhi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Libri - Shekulli

Vallerio Pellizzari Bodrumi i Ali Babait Keto mbi shenime mbi Irakun tregojne luften vetem per aq sa kane pare syte e nje njeriu aq sa kane degjuar veshet e tij. Ky njeri eshte
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.018 ->0.018 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 perktheu ->perktheu 0 docs[0] -> docs[0] 1 127 ->127 0 hits[0] -> hits[0] 1 159 ->159 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 aleksander ->aleksander 0 docs[1] -> docs[1] 1 3511 ->3511 0 hits[1] -> hits[1] 1 4364 ->4364 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 furxhi ->furxhi 0 docs[2] -> docs[2] 1 230 ->230 0 hits[2] -> hits[2] 1 295 ->295

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos