Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Parlament Kodi Zgjedhor"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Beteja Basha-Topalli dhe deformimi i diskursit politik - Tirana Observer

Nga Luan Kurti
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndarja e re e Shqipėrisė, gati nė korrik - Gazeta Shqip

Zhvillimet Thirrja - Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, deklaroi se dy drejtuesit e partive kryesore duhet tė takohen pėr reformėn Letra - Kryeministri R
- Shtuar 4 javė mė parė»Ref.Territoriale, Fino:Durimi kakufi. Marsi, afati i fundit pėr PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO- Intervista /Dule: Rama e Basha tė takohen Rama letėr Bashės: Bisedojmė sy mė sy TIRANE- Bashkėkryetari i Komisionit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i kabinetit Rama - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i Rames - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rama pranon kerkesen e Bashes - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Debate per Xhuken opozita braktis seancen PS Po mbroni paligjshmerine - News of Albania

Transmetuar me 27022014 - 0928 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 shkurt 2014 NOAal-Ne seancen e sotme parlamentare opozita ka shfryt
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kreu i delegacionit tė KE nė Tiranė, Ettore Sequi: “Mazhoranca tė marrė nė konsideratė mendimet e opozitės” - Gazeta 55

04-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSBrukseli: Jo reformë territoriale të njëanshme, bashkëpunim me opozitën Thelbësore për të ardhmen e vendit e cil
- Shtuar 3 muaj mė parė


»E djathta, ende nė skaletėn e R. Alisė - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė


»Brukseli: Jo reformė territoriale tė njėanshme, bashkėpunim me opozitėn - Gazeta 55

04-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSKreu i delegacionit të KE në Tiranë, Ettore Sequi: “Mazhoranca të marrë në konsideratë mendimet e opozitës”
- Shtuar 3 muaj mė parė


»'Mandatet', PD largohet nga Kuvendi, Berisha: Krim si me Azemin. Rama: Politikė e vjetėr - BalkanWeb

TIRANE-Kuvendi i Shqipėrisė nisi seancėn e sotme me debat pėr cėshtjen e heqjes dore nga mandati i deputetit pėr deputeten e Lezhės dhe dy grave tė tjera deputete. Deputetja e PD-sė, Mesila Do
- Shtuar 3 muaj mė parė


»'Mandatet', PD largohet nga Kuvendi: Krim si me Azemin. Rama: Politikė e vjetėr - BalkanWeb

TIRANE-Cėshtja e lėnies sė mandateve tė dy grave deputete ėshtė komentuar nga e djathta si presion ndaj gjinisė femėrore sot nė punimet e seancės sė parlamentit. Debati nisi nga gra deputete tė PD si
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kodheli,Berishės:Jetėn e babait takam borxh, por CV ime s'ka vrasje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO- Replika sot nė Kuvend TIRANE- Replika tė ashpra mes ish kryeministrit Berisha dhe ministres sė Mbrojtjes Mimi Kodhel
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama: Hajduti thotė kapenihajdutin, s'ka projekt "Radika" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Tė gjitha shkrimet pėr reformėn territoriale PS-PD pa konsensus pėr reformėn teritoriale Lexo me shume KODHELI BERISHES: JETEN E BABAIT TA KAM BORXH, POR CV-JA IME S&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama: Hajdutët thërrasin, kapni hajdutët - IndeksiOnline

Opozita ka hedhur akuza të rënda ndaj qeverisë në lidhje me dorëheqjen e deputeteve në qarkun e Lezhës. Seanca plenare e Kuvendit ka nisur sot me debate t&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»8 parti marrin 190 mln lekėpėr 2014, PS mė shumė - Shqiptarja.com

TIRANE- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpėrndarė dje fondin prej 190 milion lekėsh pėr partitė poltike pėr vitin 2014. Janė tetė parti politike qė sipas relacionit tė vendimit tė KQZ pėrfitojnė nj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Maqedoni, arrihet marrėveshja pėr Kodin Zgjedhor, PDSH kundėr - Ora News

Partitė mė tė mėdha politike me pėrjashtim PDSH-sė sot arritėn marrėveshje pėr ndryshimet nė Kodin Zgjedhor. Rreth marrėveshjes pėr Kodin zgjedhor janė pajtuar dy partitė e koalicionit qeverisės VM
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PD, Poni: Procesi nė Parlament, jo nė zyrat e Ramės - Gazeta Shqip

Reforma territoriale Edhe pse opozita ėshtė e vetėdijshme pėr numrat e saj nė Parlament, eksperti pėr Ēėshtjet Vendore nė Partinė Demokratike Ferdinand Poni, nė njė prononcim pėr medi
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Reforma territoriale, PD: Procesi jo nė zyrėn e Ramės, por nė Kuvend, LSI: Gjithpėrfshirje - BalkanWeb

TIRANĖ-Opozita propozon qė procesi i reformės administrative territoriale tė jetė bipartizan dhe dhe reforma tė hartohet nga Kuvendi, jo nga zyrat qeveritare. Pėr kėshilltarin, ekspertin pėr cėshtjet
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1210 ->1210 0 time -> time 1 0.032 ->0.032 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 parlament ->parlament 0 docs[0] -> docs[0] 1 34451 ->34451 0 hits[0] -> hits[0] 1 52839 ->52839 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kodi ->kodi 0 docs[1] -> docs[1] 1 16382 ->16382 0 hits[1] -> hits[1] 1 22638 ->22638 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zgjedhor ->zgjedhor 0 docs[2] -> docs[2] 1 37282 ->37282 0 hits[2] -> hits[2] 1 84169 ->84169

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos