Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Parimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pse duhet “ringjallur” Frashėrinjė komunė-simbol pėr kombin‏ - Shqiptarja.com

Sot nė emisionin "Tete a Tete" nė A1 Report kisha ftuar z. Gjergj Frashėri, arkeolog dhe restaurator, pinjoll i Frashėrllijve historikė dhe njėkohėsisht i biri i historianit Kristo Frashėrit, ku komen
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vullneti politik pėr drejtėsi - Tema


- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gjergji Papa: Do analizojmë si “u joshën” votuesit nga PS-LSI - BalkanWeb

Kreu i demokratëve të Korçës, deputeti Gjergji Papa mirë-pret udhëzimin e firmosur nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, që sipas tij garanton një proces zgjed
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Teknika e vjetėr e manipulimit tė zgjedhjeve - Gazeta Shqip

Gerrimander Shqipėria po diskuton ndryshimin e hartės sė ndarjes administrative tė vendit, njė reformė e domosdoshme, por qė lidhet ngushtė edhe me fatin e zgjedhjeve tė ardhshme p
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjykata Speciale e Kosoves - Top Channel

Krijimi i Gjykatës Speciale në Kosovë, e cila do të hetojë krimet e supozuara të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është kryefjalë e di
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjykata Supreme e Kosoves - Top Channel

Krijimi i Gjykatës Speciale në Kosovë, e cila do të hetojë krimet e supozuara të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është kryefjalë e di
- Shtuar 1 javė mė parė»Rikthimi nė shtėpi i Ermonelės - Tirana Observer

Sopranoja shqiptare me famė ndėrkombėtare u rikthye sėrish nė skenėn shqiptare pas gati 7 vjetėsh
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rikthimi ne shtepi i Ermoneles - Top Channel

Kishte kohë që, në një eveniment artistik në Tiranë, nuk shfaqej “krizë” për bileta. Së fundi, edhe në rrjetet sociale kishte shumë n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rasti Kareli, Kėshilli i Europės dhe Amnisty International kėrkojnė drejtėsi - Gazeta Shqip

Solidarizohet edhe Ombusmani grek: Ngjarja ishte tragjike Fatjona Mejdini
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lustracioni apo antikorrupsioni - Top Channel

Artur LAZEBEU - Përgjigjja është: të dyja! Të dyja dosjet duhen hapur, pasi në qëllimin final bashkohen për nga produkti – mirëqeverisja si e drejt&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lustracioni apo antikorrupsioni? - Gazeta Shqip

Artur Lazebeu Pėrgjigjja ėshtė: tė dyja! Tė dyja dosjet duhen hapur, pasi nė qėllimin final bashkohen pėr nga produkti – mirėqeverisja si e drejtė e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lotaria Kombėtare, sjell konferencėn"Lojėra me Pėrgjegjshmėri" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Lotaria Kombėtare, pjesė e grupit Austrian Lotteries, nėn kujdesin e Shoqatės Europi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shkarkimi i Xhukes PD i drejtohet Kushtetueses - Top Channel

Partia Demokratike ka vijuar “betejën” ligjore për çështjen “Xhuka”. Demokratët kanë ankimuar sot në Gjykatën Kushtetuese shkarkimin
- Shtuar 4 javė mė parė»PD ankimon nė Kushtetuese shkarkimin e Zana Xhukės - Gazeta Shqip

Padia: U shkel parimi i ligjshmėrisė dhe procedurat parlamentare
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ikonomi: Spitalet private nëgarë për të blerë paketat - Shqiptarja.com

TIRANE- Partneriteti privat publik në shëndetësi është një nga nismat më të fundit të qeverisë, çka përbën një risi në refo
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dekadencë kulturore - BalkanWeb

Kulti i shprehjes harbute në parlament po bëhet një zhargon i përditshëm dhe nuk i shqetëson aspak përdoruesit që qëndrojnë në majë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ikonomi: Spitalet private nėgarė pėr tė blerė paketat - Shqiptarja.com

TIRANE- Partneriteti privat publik nė shėndetėsi ėshtė njė nga nismat mė tė fundit tė qeverisė, ēka pėrbėn njė risi nė reformat e ndėrmarra sa fundmi. Ky partneritet do tė bėjė tė mundur qė njė pjesė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dekretohet amnistia dhe lirimi i ambasadorit - Gazeta Shqip

Presidenti  Presidenti i Republikės, Bujar Nishani, dekretoi shpalljen e ligjit Pėr dhėnie amnistie dhe Ndryshimet nė Kodin e Procedurės Penale. Amnistia pėr tė burgosurit ė
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3691 ->3691 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 parimi ->parimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3691 ->3691 0 hits[0] -> hits[0] 1 4630 ->4630

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos