Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Padia Civile"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Akuzoi nė portal gjyqtarenMataj, kėrkon dėmin financiar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Qeveria 5 rekomandime pėr luftimin e krimit nga prokuroria TIRANE - Nė kulmin e denoncimit tek pre
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kėrkoj 300 mijė lekė pėr 60 ditė qė qėndrova nė burg - Gazeta Shqip

Nexhat Mulaj: Pas arrestimit pėr vrasje, gruaja humbi fėmijėn, nėna pėsoi atak kardiak Nėna Pėr shkak tė padrejtėsisė nė akuzė, i biri
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mujës i shtohet edhe një padi penale - IndeksiOnline

Ramadan Muja 2Këshilltari i Bashkimit Demokratik(BD),Osman Hajdari, ka vendosur që të ulë në bankën e të akuzuarit edhe një herë kryetarin e Komun&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Digjet shtėpia, gjykata: CEZ me faj, tė paguajė 3.1 milionė lekė - BalkanWeb

TIRANE - Njė qytetar i Tiranės ka fituar betejėn ligjore me kompaninė e shpėrndarjes sė energjisė elektrike, tė cilėn e konsideronte pėrgjegjėse pėr djegien e shtėpisė sė tij. Gjykata e Tiranės, pėrme
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Digjet shtëpia, gjykata: CEZ me faj, të paguajë 3.1 milionë lekë - BalkanWeb

TIRANE - Një qytetar i Tiranës ka fituar betejën ligjore me kompaninë e shpërndarjes së energjisë elektrike, të cilën e konsideronte përgjegjëse
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Policia private ‘Oktapus’ paditpronarin e Klan Aleksandër Frangaj - Shqiptarja.com

TIRANE- Policia private “Oktapus” padit në gjykatën e Tiranës Aleksandër Frangaj, pronarin e televizionit Kombëtar “Klan” dhe “Media 6”. Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Policia private i kėrkon3.1 mln lekė Sandėr Frangat  - Shqiptarja.com

TIRANE- Policia private “Oktapus” padit nė gjykatėn e Tiranės Aleksandėr Frangaj, pronarin e televizionit Kombėtar “Klan” dhe “Media 6”.Shkak i kėsaj padie
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zajmina humb gjyqin me një shoqëri tregtare, pozoi nudo, s’respektoi kontratën - BalkanWeb

TIRANE - Zajmina Vasjari humb gjyqin me shoqërinë tregtare “Vajra Bimore”, imazhi i së cilës ka qenë pas shpalljes “Miss Shqipëria 2002”. Pas disa
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“Belle Air”, falimentiminë 22 janar jepet vendimi - Shqiptarja.com

TIRANE- “Në kushtet e mos pasjes fuqi për pagimin e borxhit,kompania ajrore “Belle Air” kërkon falimentimin me qëllim riorganizimin e saj, dhe mbledhjes më p
- Shtuar 4 muaj mė parė


»“Belle Air”, falimentimi në 22 janarjepet vendimi, Gjyqtari: Më duhet kohë - Shqiptarja.com

TIRANE- “Në kushtet e mos pasjes fuqi për pagimin e borxhit,kompania ajrore “Belle Air” kërkon falimentimin me qëllim riorganizimin e saj, dhe mbledhjes më p
- Shtuar 4 muaj mė parė


»TIA padit “Belle Air”kërkon 297 mijë euro - Shqiptarja.com

TIRANE- Në valën e padive civile që po përballet kompania ajrore “Belle Air”, një tjetër padi është rregjistruar kundër saj, në gjykat&eum
- Shtuar 4 muaj mė parė


»TIA padit "Belle Air", kėrkon297mijė € detyrime tė papaguara - Shqiptarja.com

TIRANE- Nė valėn e padive civile qė po pėrballet kompania ajrore “Belle Air”, njė tjetėr padi ėshtė rregjistruar kundėr saj, nė gjykatėn e Tiranės. Kėtė herė ėshtė shoqėria “Tirana I
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kurimi gabimisht me tumorpacientja padit dy mjekët - Shqiptarja.com

TIRANE- 25- vjeçarja S.Neço që mendohet se është mjekuar gabimisht për kancer nga mjekët e Onkologjikut në QSUT, Tiranë, i është drejtuar me
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Aldo Bumēi: Kemi njė luftėcivile kundėr opozitės - Shqiptarja.com

TIRANE- Aldo Bumēi deklaroi dje se mazhoranca po bėnė njė luftė civile ndaj opozitės. Nė njė intervistė tė dhėnė dje pėr radion “Alania News”, deputeti demokrat u bazua tek lėvizjet e fund
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Facebook paditet për falsifikim të “Pëlqimeve” - IndeksiOnline

Rrjetit më të madh social i është ngritur një padi për falsifikim të “Pëlqimeve” apo në anglisht “Likes.” A
- Shtuar 4 muaj mė parė


»“Facebook” paditet për falsifikim të “Pëlqimeve” - BalkanWeb

 KALIFORNI- Anthony Ditirro, një banor i pjesës veriore të Kalifornisë ka paditur “Facebook” në Gjykatën e Qarkut. Ditirro prentendon se “Facebook&
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Videoja erotike, Gjykata e Lartė nis tė shqyrtojė padinė e Inis Gjonit - Gazeta Shqip

Padia Regjisorja kėrkon nga Prokuroria e Krimeve tė Rėnda 200 mijė USD
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Hasani, padi ndaj Express - IndeksiOnline

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani, ka paralajmëruar padi civile ndaj portalit, gazeta Express. Hasani do të ngre padi gjatë javës n&
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Hasani, padi ndaj Express dhe RTK-së - IndeksiOnline

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani, ka paralajmëruar padi civile ndaj portalit, gazeta Express dhe Radiotelevizionit të Kosovës . Hasani d
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Padia e dytė ndaj Mziut, taksa 115mln qė bllokoi rrugėn e “Arbėrit” - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mziu: Jam i pafajshėm, pėrballem me ligjin TIRANE- Njėsia hetimore Task-Forcė ėshtė duke zhvilluar njė hetim paralel me atė
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 523 ->523 0 total_found -> total_found 1 523 ->523 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 padia ->padia 0 docs[0] -> docs[0] 1 2550 ->2550 0 hits[0] -> hits[0] 1 3456 ->3456 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 civile ->civile 0 docs[1] -> docs[1] 1 35748 ->35748 0 hits[1] -> hits[1] 1 55813 ->55813

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos