Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ora News"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shkodėr, 55 vjeēari ekzekutohet me snajper, po punonte tokėn - Ora News

Shkoder- Njė 55 vjeēar ėshtė ekzekutuar me armė zjarri mėngjesin e sotėm nė fshatin Vukatanė tė komunės Gur i Zi nė Shkodėr. (Ne foto: Vendi ku u ekzekutua 55 vjeēari)
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shkodėr, 55- vjeēari ekzekutohet me snajper, kur punonte tokėn - Ora News

Shkoder- Njė 55 vjeēar ėshtė ekzekutuar me snajper mėngjesin e sotėm nė fshatin Vukatanė tė komunės Gur i Zi nė Shkodėr. (Ne foto: Vendi ku u ekzekutua 55 vjeēari)
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kosovė, 80 vota pėr themelimin e Gjykatės speciale - Ora News

Kėrkohen 80 votat e deputetėtve tė Kuvendit tė Kosovės pėr miratimin dhe themelimin e Gjykatės speciale pėr krimet e luftės. Qėndrimet e partive politike janė zbutur paksa pas ndryshimit tė termino
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ILDKP, Halimi: Rama-Meta po e shndėrrojnė vendin nė ēiflig, pushtetet nė njė dorė - Ora News

Qeveria Rama-Meta po shkojnė drejt pėrqėndrimit nė njė dorė tė tė gjitha pushteteve dhe po e shndėrrojnė vendin nė njė ēiflig. Deklarata vjen nga ish-Ministri i Drejtėsisė, njėherėsh deputet dhe nė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndarja territoriale, Nurellari: Opozita po pėrdor bllokimin pėr pazare tė ngushta - Ora News

Opozita po pėrdor mundėsinė e bllokimit tė reformės adminstrativo-territoriale pėr ta bėrė pazar pėr interesa tė ngushta tė tyre. Sekretari Politik i PDIU, Adri Nurellari, nė intervistėn e mbrėmjes
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Pėrplasja nė Ora News, Naēo: KLD si repart ushtarak, Ēefa: Akuza politike - Ora News

Ministri i Drejtėsisė, Nasip Naēo dhe zėvėndėskryetari i KLD-sė, Elvis Ēefa u pėrballėn me njėri-tjetrin nė akuza tė ndėrsjellta pėr situatėn nė kėtė Kėshill nė studion e Ora News gjatė debatit mes
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PD, Kruja: Mazhoranca fsheh krimin - Ora News

Qeveria vazhon akoma tė fsheh krimin. Ka akuzuar nė kėtė mėnyrė deputeti i PD, Keltis Kruja, mazhorancėn nė intervistėn e mbrėmjes nė Ora News pėrballė gazetarit Drini Zeqo. Deputeti Kruja t
- Shtuar 5 ditė mė parė»Tiranė, tentoi tė hyjė me forcė nė kryeministri, lirohet i dehuri/ VIDEO - Ora News

Tiranė-  Njė 41 vjeēar ka tentuar tė hyjė me forcė nė godinėn e kryeministrisė rreth orė 13:00 tė mesditės sė sotme duke vėnė nė alarm Gardėn. Sipas policisė 41 vjeēari ka q
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Sinani, vėmėndje nga politika shqiptare - Ora News

Shqiptarėt nė Maqedoni kėrkojnė nga politika dhe media shqiptare qė tu kushtohet mė shumė vėmėndje. Ka shprehur nė kėtė mėnyrė kritikėn e tij Arsim Sinani, pjesė e Qėndrės sė Studimeve Ndėrkombėtar
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Po kthehej nga Gjermania, 39-vjeēari hidhet nga trageti 12 milje larg portit VIDEO - Ora News

Njė emigrant shqiptar i cili po kthehej nga Gjermania pėr tė festuar Pashkėt me familjen e tij nė Gjirokastrėr, ėshtė hedhur nga trageti nė det 12 milje larg portit tė Durrėsit. 39- vjeēari
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Durrės, njė person hidhet nga trageti, nis operacioni i shpėtimit nė det tė hapur - BalkanWeb

DURRĖS- Njė person ėshtė hedhur nė detin Adriatik teksa udhėtonte me tragetin e linjės Bari-Durrės. Lajmi konfirmohet nga kapiteneria e Durrėsit, sipas sė cilės mėsohet se udhėtari qė u hodh n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Durrės, babai i dy fėmijėve hidhet nga trageti, vazhdojnė kėrkimet nė det tė hapur - BalkanWeb

DURRĖS- Njė person ėshtė hedhur nė detin Adriatik teksa udhėtonte me tragetin e linjės Bari-Durrės. Lajmi konfirmohet nga kapiteneria e Durrėsit, sipas sė cilės mėsohet se udhėtari qė u hodh n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Durrės, babai i dy fėmijėve hidhet nga trageti, vazhdojnė kėrkimet - BalkanWeb

DURRĖS- Njė person ėshtė hedhur nė detin Adriatik teksa udhėtonte me tragetin e linjės Bari-Durrės. Lajmi konfirmohet nga kapiteneria e Durrėsit, sipas sė cilės mėsohet se udhėtari qė u hodh n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Intervista e fundit si Ambasador i BE: Si u bekua reforma zgjedhore - Ora News

Tani qė misioni i tij nė Shqipėri mbaroi mund tė zbulojė diēka mė shumė. Nė intervistėn e fundit si Ambasador i BE nė Tiranė, dhėnė gazetarit Patrik Sadikaj nė emsionin e tij Hard Disk nė Ora News,
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Durrės, emigranti hidhet nga trageti nė det/Video - Ora News

Njė emigrant shqiptar i cili po kthehej nga Gjermania pėr tė festuar Pashkėt me familjen e tij nė Gjirokastrėr, ėshtė hedhur nga trageti nė det 12 milje larg portit tė Durrėsit. 39- vjeēari
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Durrės, 39-vjeēari hidhet nga trageti, ndėrpriten kėrkimet, rifillojnė nesėr - BalkanWeb

DURRĖS- Njė person ėshtė hedhur nė detin Adriatik teksa udhėtonte me tragetin e linjės Bari-Durrės. Lajmi konfirmohet nga kapiteneria e Durrėsit, sipas sė cilės mėsohet se udhėtari qė u hodh nga trage
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Rekrutonte xhihadistė nė Siri, Fshatarėt: Si e njohim ne Gerti Pashjan VIDEO - Ora News

Arrestimi i 30 vjeēarit Gerti Pashja, i akuzuar si organizatori i rekrutimit tė shqiptarėve drejt Sirisė ėshtė shoqėruar me dilema dhe habi nga bashkėfshatarėt e tij nė fshatin Fatishtė tė Peqinit,
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Nėna e Gerti Pashjas: Djali im nuk ėshtė terrorist, drejtėsia tė hetojė - Ora News

Ike Pashja rreth tė 70-ve, ka udhėtuar qė herėt nga Peqini drejt Tiranės pėr takuar djalin e saj Gertin, i cili ndodhet nė burgun 313, i akuzuar si pritėsi i shqiptarėve nė Turqi, tė cilėt mė pas i
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Statusi, fushata lobuese nė Paris e Londėr. Lazimi: Mungesa e rezolutės me PE, ndikim negativ VIDEO - Ora News

Qeveria shqiptare po vijon fushatėn lobuese pėr statusin e vendit kandidat. Njė muaj para vendimit, kryeministri Rama pritet tė vizitojnė nė maj Francėn, njė ndėr vendet qė refuzoi statusin nė dhje
- Shtuar 7 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3479 ->3479 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ora ->ora 0 docs[0] -> docs[0] 1 38700 ->38700 0 hits[0] -> hits[0] 1 58506 ->58506 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 news ->news 0 docs[1] -> docs[1] 1 9047 ->9047 0 hits[1] -> hits[1] 1 11860 ->11860

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos