Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Operimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bankat e Ukrainës tërhiqen nga Krimeja - BalkanWeb

UKRAINE – Zyrtarët në Krimea thonë se bankat, me seli në Ukrainë, pritet të ndalojnë operacionet e tyre në Krime brenda dy javësh. Zëven
- Shtuar 1 javė mė parė


»Adem Grbolar e quan Bekim Dulën “pseudokardiokirurgu” - IndeksiOnline

Kardiokirurgu Adem Grbolar në një letër drejtuar mediave ka treguar për historikun e kardiokirurgjisë në Kosovë. “Historiku I kardiokirurgji
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mjekët:Dy operacione në klinikë,tjerat privat me para shteti - IndeksiOnline

Në letrën e mjekëve Raif Cavolli dhe Adem Grobolari thuhet se materiali kardiokirurgjik vinte nga spitali privat, pasi ato mungonin në QKUK, ndërsa me standardet bot&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Për operime të rënda në zemër, kërkojnë shërim jashtë vendit - IndeksiOnline

Në mungesë të aparaturave për operimet e rënda në zemër, qytetarë të shumtë kërkojnë ndihmë në Ministrinë e Shën
- Shtuar 4 javė mė parė
»“Belle Air”, shansi ifundit pėr tė operuar - Shqiptarja.com

TIRANE- Autoritet shtetėrore vazhdojnė ende t’i japin mundėsi kompanisė ajrore “Belle Air” pėr tė qenė pėrsėri pjesė e tregut tė aviacionit civil, pasi kompania tė ketė pėrmbushur tė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»SHBA Kompanite te vezhgojne zonen e Kines - Top Channel

Linjat ajrore komerciale amerikane duhet të vëzhgojnë me kujdes kërkesën e Kinës për t’u informuar mbi çdo avion që futet në hapësirë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Belle Air, mister falimentii njė kompanie miliardere - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit 'Alitalia':Gati tė marrim destinacionet  Braēe:Belle Air piramidale paratė nė xhepat e agait tė madh TIRANE- Kompan
- Shtuar 5 muaj mė parė


»TIA: "Belle Air" pezulloi fluturimet nga vështirësitë financiare - BalkanWeb

TIRANE-Aeroporti i Tiranës reagoi për pezullimet e fluturimeve nga kompania “Belle Air”, duke sqaruar edhe arsyet që e çuan kompaninë në këtë vend
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Belle Air”, Meta: Iu dha mundësia të paguante detyrimet, Berisha: I bllokuat llogaritë fshehtas - BalkanWeb

TIRANE – Çështja e kompanisë ajrore “Belle Air” ka ngjallur debate edhe në seancën e Kuvendit, ku ish-kryeministri Berisha akuzoi qeverinë për bl
- Shtuar 5 muaj mė parė


»“Belle Air”, Meta: Iu dha mundėsia tė paguante detyrimet, Berisha: I bllokuat llogaritė fshehtas - BalkanWeb

TIRANE – Ēėshtja e kompanisė ajrore “Belle Air” ka ngjallur debate edhe nė seancėn e Kuvendit, ku ish-kryeministri Berisha akuzoi qeverinė pėr bllokimin e llogarive bankare tė kompan
- Shtuar 5 muaj mė parė


»TIA: Belle Air pezulloi fluturimet nga vështirsitë financiare - BalkanWeb

TIRANE-Aeroporti i Tiranës reagoi për pezullimet e fluturimeve nga kompania “Belle Air”, duke sqaruar edhe arsyet që e çuan kompaninë në këtë vend
- Shtuar 5 muaj mė parė»Thaçi: Kosova gjithmonë do të jetë vend i pavarur në Evropë - IndeksiOnline

Kosova gjithmonë do të jetë vend i pavarur në truallin e Evropës, me perspektivë të qartë integruese në familjen Euro-Atlantike, – theksoi kryemin
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Marreveshjet e reja Kosove-Serbi - Top Channel

Qeveria e Kosovës zbardh detajet e marrëveshjes për telekomunikacionin dhe energjinë. Sipas njoftimit bëhet e qartë se çështja e kodit ka siguruar predispozit
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Barroso BE mundesoi paktin Kosove-Serbi - Top Channel

Presidenti i Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso ka vlerësuar rolin e BE-së në afrimin e atyre që ai i cilësoi si “armiq të dikurshëm”.
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Teksti zyrtar i Marrëveshjes për Telekomunikacion dhe asaj për Energjinë - IndeksiOnline

Zyra për Komunikim Publik i Qeverisë së Kosovës ua shpërndau sot medieve në Prishtinë tekstin e përkthyer të marrëveshjeve të arritura t&eu
- Shtuar 8 muaj mė parė


»NATO - e angazhuar në Afganistan edhe pas 2014 - IndeksiOnline

Ministrat e Mbrojtjes të NATO-s kanë përfunduar takimet dyditore në Bruksel, në të cilat kanë diskutuar për operacionet e aleancës në Afganistan, p
- Shtuar 11 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 62 ->62 0 total_found -> total_found 1 62 ->62 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 operimet ->operimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 62 ->62 0 hits[0] -> hits[0] 1 68 ->68

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos