Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ohri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Patriotė apo tradhėtarė?! - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Patriotė   apo tradhėtarė?! Kjo pyetje po artikulohet shpesh  nė opinionin publik shqiptar  nė lidhje me kategorinė e personave qė nė mėnyra tė ndryshme, nė emėr tė antikomunizmit, u pozicionu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Shqiptari nga Ohri vrau 3 policė nė Turqi, mediat: Studioi nė Medresenė, Tiranė - BalkanWeb

TURQI-Vijojnė hetimet pėr vrasjet nė Turqi ku u pėrfolėn nga mediat turke si autorė 3 persona shqiptarė. Tashmė 3 terroristėt shqiptarė qė kryen njė akt tė tillė nė Turqi nuk kanė vetėm iniciale, por
- Shtuar 4 javė mė parė»Terroristi qė ka studiuar nė Medrese, 18 vjeēari nga Ohri vrau 3 policė nė Turqi - Ora News

Tashmė 3 terroristėt shqiptarė qė kryen njė akt tė tillė nė Turqi nuk kanė vetėm iniciale por identitet tė plotė. Ata janė Muhamed Zekiri, 18 vjeē nga Ohri, Bunjamin Imeri nga fshati Gėrēec
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ja kush janë xhihadistët shqiptarë që vranë ushtarë turq - IndeksiOnline

Muhamed Zekiri, 18 vjeç nga Ohri dhe Bunjamin Imeri nga fshati Gërçec i Shkupit janë dy autorët e sulmit të vrasjes bashkë me shtetasin e Kosovës, Q
- Shtuar 4 javė mė parė


»Fushata ne Maqedoni nis direkt me akuza - Vizion Plus

brbrNe nje kohe kur kryetari i Bashkimit Demokratik per Integrim Ali Ahmeti i ka bere thirrje shqiptareve te mos votojne nje president te njeanshem homologu i tij ne PDSH Menduh Thaci nga airi i Shkup
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nis fushata zgjedhore nė Maqedoni, SHBA nxit zgjedhje tė lira - BalkanWeb

MAQEDONI - Ish-zėvendės ndihmės sekretari amerikan i shtetit Philip Reeker pėrsėriti inkurajimin e SHBA-sė qė zgjedhjet nė prill nė Maqedoni tė jenė tė qeta, tė lira dhe tė drejta. Zgjedhjet e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Maqedoni, sot nis fushata pėr zgjedhjet presidenciale - Ora News

Nis sot zyrtarisht fushata elektorale pėr zgjedhjet presidenciale nė Maqedoni. Gjorgje Ivanov nga VMRO-DPMNE, Stevo Pendarovski nga LSDM, Iljaz Halimi nga PDSH dhe Zoran Popovski nga GROM ja
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nis sot fushata per zgjedhjet presidenciale - News of Albania

Transmetuar me 24032014 - 0917 foto ilustruese PUBLICITET Maqedoni 24 mars 2014 NOAal- Kater kandidatet per president Gjorgje Ivanov St
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nis fushata Presidenciale nė Maqedoni, 4 kandidatė nė garė, mes tyre shqiptari Iljaz Halimi - Ora News

Nis sot zyrtarisht fushata elektorale pėr zgjedhjet presidenciale nė Maqedoni. Gjorgje Ivanov nga VMRO-DPMNE, Stevo Pendarovski nga LSDM, Iljaz Halimi nga PDSH dhe Zoran Popovski nga GROM ja
- Shtuar 4 javė mė parė


»Maqedoni, nesėr nis fushata pėr zgjedhjet presidenciale - Ora News

Ndonėse fushata elektorale pėr zgjedhjet presidenciale nė Maqedoni nis zyrtarisht nesėr, partitė politike dhe kandidatėt e tyre nuk kanė bėrė tė ditur ende axhendat e tyre. Gjorgje Ivanov ng
- Shtuar 5 javė mė parė


»Nis fushata zgjedhore në Maqedoni, Reeker: SHBA inkurajon zgjedhje të lira - BalkanWeb

MAQEDONI-Ish- zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit Philip Reeker përsëriti inkurajimin e SHBA-së që zgjedhjet në prill në Maqedoni të jen&eum
- Shtuar 5 javė mė parė


»Maqedoni, të hënën nis fushata për zgjedhjet presidenciale - IndeksiOnline

Në shtabet zgjedhore të partive politike po bëhen përgatitjet e fundit para fillimit zyrtar të fushatës për zgjedhjet presidenciale. Fushata zyrtarisht
- Shtuar 5 javė mė parė


»Pianodrom, Aventura e vetme e Peēit - Gazeta Shqip

Edicioni i parė i festivalit ndėrkombėtar Pianodrom solli nė Tiranė artistė tė njohur nga e gjithė bota. Kompozitori Aleksandėr Peēi, drejtues i kėtij eventi, tregon katėr muajt jo t
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Karanajov: "Birra Korça" të jetë pjesë e tregut maqedonas - BalkanWeb

KORCE- Ambasadori i Maqedonisë në Shqipëri, Stojan Karanajov ka zhvilluar një takim kortezie me kryebashkiakun e Korçës, Sotiraq Filo. Takimi është zhvilluar
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Karanajov: "Birra Korēa" tė jetė pjesė e tregut maqedonas - BalkanWeb

KORCE- Ambasadori i Maqedonisė nė Shqipėri, Stojan Karanajov ka zhvilluar njė takim kortezie me kryebashkiakun e Korēės, Sotiraq Filo. Takimi ėshtė zhvilluar mesditėn e sė premtes nė ambientet e bashk
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ilir Beqaj: Investimet40 mln euro për QSUT - Shqiptarja.com

TIRANE- Investimet në godinat e spitaleve brenda Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” pritet të fillojnë që nga ky vit. Ministri i shëndet&e
- Shtuar 2 muaj mė parė»Mjeket: Pacientet na vijnë nga privati në gradë të fundit - BalkanWeb

TIRANË-Operohen tek privati e me pas nëse operacioni përfundon keq dërgohen në Spitalin Nënë Tereza për të ndërruar jetë. Denoncimi trondit&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Radika, Rama: Shumė zhurmė, nuk lejojmė prekjen e interesit tonė - Gazeta Shqip

Protestat - Dy ditė mė parė, shoqėria civile zhvilloi njė protestė kundėr devijimit tė lumit Radika, pėr ndėrtimin e
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 325 ->325 0 total_found -> total_found 1 325 ->325 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ohri ->ohri 0 docs[0] -> docs[0] 1 325 ->325 0 hits[0] -> hits[0] 1 461 ->461

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos