Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Norvegjia"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gati çmontimi i armëve kimike të Sirisë - BalkanWeb

Një anije e SHBA-ve është pajisur për të çmontuar me siguri arsenalin e armëve vdekjeprurëse të Sirisë, që vëzhguesit ndërkombët
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vogelushja nga Norvegjia mahnit me zerin e saj VIDEO - News of Albania

Transmetuar me 14042014 - 0824 Angelia Jordan PUBLICITET Teksa kendoi kengenBang Bangte Nancy Sinatras 8-vjecarja Angelia Jordan preku
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Oferta e Kievit nuk qeteson situaten - Top Channel

Oferta e kryeministrit të përkohshëm të Ukrainës, Arseniy Yatsenyuk për t’i dhënë më shumë autonomi rajoneve lindore dhe jugore të vendit,
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zelanda e Re, vendi mĆ« i mirĆ« pĆ«r tĆ« jetuar - News of Albania

Transmetuar më 07.04.2014 - 09:00 Zelanda e Re Ć«shtĆ« vendi mĆ« i avancuar social nĆ« botĆ« nga 132 vende tĆ« pĆ«rfshira nĆ« organizatĆ«n kĆ«rkimore So
- Shtuar 2 javė mė parė»Gary Kasparov ne Top Story - Top Channel

Arena e Top Story është një arenë politike, por në takimin e kësaj të enjteje, përballë gazetarit Sokol Balla ishte një i ftuar shumëdimensional,
- Shtuar 3 javė mė parė
»Kush është shefi i ri i NATO-s? - IndeksiOnline

NATO-ja ka emëruar ish-kryeministrin e Norvegjisë, Jens Stoltenberg, për kreun e saj të ardhshëm civil. Ai do të marrë përsipër detyrat nga 1 tetor
- Shtuar 4 javė mė parė»Pranga 'bosėve shqiptarė' 1 mln € nga trafiku i kokainės e marjuanės - Shqiptarja.com

FIRENCE- Policia italiane nė Firenze ka mundur tė shkatėrroj njė grup kriminal tė trafikut ndėrkombėtar tė drogave, tė drejtuar nga shqiptarė si dhe ka sekuestruar njė sasi droge prej 11 kg kokainė, 1
- Shtuar 4 javė mė parė


»Matmuja me “One Night's Anger” dotë përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong - Shqiptarja.com

KAPENHAGEN- Prej një jave është publikuar në faqen zyrtare të Festivalit Europian të Këngës, që do të mbahet në Kopenhagen të Danimarkë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Cili eshte vendi ku nje femer mund te beje karriere - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 javė mė parė


»Artan Fuga: Leksionet on-line pėrstudentėt risia nė universitet - Shqiptarja.com

TIRANE- Mungesėn e sallave pėr zhvillimin e leksioneve dhe pamundėsitė financiare dhe infrastrukturore tė studentėve pėr ndjekjen e studimeve, nė Departamentin e Gazetarisė nė Tiranė e kanė zgjidhur n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Artan Fuga: Risia nė universitetleksionet on-line pėr studentėt - Shqiptarja.com

TIRANE- Mungesėn e sallave pėr zhvillimin e leksioneve dhe pamundėsitė financiare dhe infrastrukturore tė studentėve pėr ndjekjen e studimeve, nė Departamentin e Gazetarisė nė Tiranė e kanė zgjidhur n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Avioni rinisin kerkimet ne oqean - Top Channel

Kërkimet për avionin e zhdukur të fluturimit 370 të “Malaysia Airlines” kanë rifilluar gjatë orëve të para të mëngjesit të së pr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Avioni i humbur kėrkohet nė fund tė botės - Gazeta Shqip

Mijėra kilometra larg Australisė, nė Oqeanin Indian, zbulohen objekte lundruese qė duhet tė verifikohen
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ashton: Edhe Shqipėria ivendosi sanksione Rusisė - Shqiptarja.com

TIRANE- Nuk kishte si tė ndodhte ndryshe dhe nė kėtė aksion me Shqipėrinė e cila si gjithnjė ėshtė nė tė njejtėn linjė me atė tė BE e SHBA. Kėshtu, Shqipėria i bashkohet 5 vendeve tė tjera joanėtare t
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ashton: Edhe Shqipėria i vendos sanksione Rusisė - BalkanWeb

TIRANĖ-Shqipėria i bashkohet pesė vendeve tė tjera joanėtare tė BE-sė, tė cilat kanė adoptuar sanksionet ndaj Moskės, nė pėrputhje me MSA-nė.Lajmi u bė i ditur nga zyra pėr shtyp e Baroneshės
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Largohet gjysma e armeve siriane - Top Channel

Gati gjysma e arsenalit kimik është zhvendosur tashme nga Siria dhe vetem gjate dy javëve të fundit, me anijet e mallrave norvegjeze në qytetin port të Latakiase jan&
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1850 ->1850 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 norvegjia ->norvegjia 0 docs[0] -> docs[0] 1 1850 ->1850 0 hits[0] -> hits[0] 1 2349 ->2349

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos