Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Norvegji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mbyllet konsullata në Nju Jork, MPJ: Shkurtim të shpenzimeve - BalkanWeb

TIRANE - Qeveria vendosi dje të mbyllë Konsullatën e Përgjithshme të Republikës së Shqipërisë në Nju Jork të SHBA-ve dhe funksionin e saj ta krye
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Mbyllet konsullata nė Nju Jork, MPJ: Shkurtim tė shpenzimeve - BalkanWeb

TIRANE - Qeveria vendosi dje tė mbyllė Konsullatėn e Pėrgjithshme tė Republikės sė Shqipėrisė nė Nju Jork tė SHBA-ve dhe funksionin e saj ta kryejė njė zyrė konsullore pranė misionit tonė nė OKB, po m
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kokteji i hidhur i shefit tė Vetėvendosjes - Tema


- Shtuar 6 ditė mė parė


»Sadiku rri te Kosova, e refuzon Shqipërinë - BalkanWeb

TIRANE-Mbrojtësi i Helsingborgut, Loret Sadiku, nuk do t’i kthehet Kombëtares shqiptare. Ashtu siç kishte paralajmëruar trajneri Xhani De Biazi, 22-vjeçari duket se
- Shtuar 1 javė mė parė


»Njeriun për të cilin dëgjoi e gjithë bota, e shpëtoi shqiptari nga Kosova - BalkanWeb

I huaji misterioz i gjetur para sa muajsh në Oslo, i cili dinte të fliste pesë gjuhë por nuk e dinte emrin e tij, është shpëtuar nga një shqiptar nga Kosova q&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Norvegji, peshkatari gjen vibratornë barkun e merlucit - Shqiptarja.com

NORVEGJI - Një peshkatar norvegjez u habit jashtë mase në momentin kur gjeti një vibrator brenda barkut të merlucit që kishte zënë gjatë peshkimit të
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shqiptari nga Kosova e shpëtoj çekun misterioz në Oslo - IndeksiOnline

Një të huaj misterioz nga Oslo i cili për katër muaj nuk kujtonte asgjë, kurse e njohën prindërit dhe miqtë nga Çekia, jetën ia shpëtoj
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kryeministri Hashim Thaçi vizitoi Qendrën Inovative të Kosovës - IndeksiOnline

Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar Qendrën Inovative të Kosovës, ku është njohur nga afër
- Shtuar 3 javė mė parė


»VIDEOLAJM/ Parashutistirrezikon të goditet nga meteori - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO NORVEGJI - Një parashutist është rrezikuar të goditet nga një mete
- Shtuar 3 javė mė parė


»VIDEOLAJM/Parashutistirrezikon të goditet nga meteori - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO NORVEGJI - Një parashutist është rrezikuar të goditet nga një mete
- Shtuar 4 javė mė parė
»Rrugė tė ndėrlikuara dhe tė rrezikshme! (Foto) - Ora News

Rrugė tė ndėrlikuara dhe tė rrezikshme! Klikoni : 
- Shtuar 4 javė mė parė»Ngacmonte vajzat, adoleshentindëshkohet me tatuazhin e McDonald - Shqiptarja.com

NORVEGJI - Ka njerëz që bëjnë tatuazhe, të cilat kanë një kuptim të caktuar. Por, më pas disa prej tyre pendohen që i kanë bërë ato tat
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ndėshkohet nga shokėt, i bėjnė tatuazh faturėn -FOTO - BalkanWeb

NORVEGJI-Njė i ri norvegjez ka treguar 'dashurinė' e tij pėr cheeseburgers dukė bėrė tatuazh njė faturė tė McDonald nė krah. 18-vjeēari Stian Ytterdahl nga Oslo u tha miqve tė tij se pėr shkak se kohė
- Shtuar 5 javė mė parė»Përkujtohet masakra në Norvegji, ishulli Utoya ndahet në dysh - BalkanWeb

NORVEGJI – Një monument në përkujtim të viktimave të masakrës së vitit 2011 në Norvegji, ku u qëlluan për vdekje 77 persona. Projekti fitues u s
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Pėrkujtohet masakra nė Norvegji, ishulli Utoya ndahet nė dysh- FOTO - BalkanWeb

NORVEGJI – Njė monument nė pėrkujtim tė viktimave tė masakrės sė vitit 2011 nė Norvegji, ku u qėlluan pėr vdekje 77 persona. Projekti fitues u shpall ai i artistes suedeze Jonas Dahlberg, i cili
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Thjeshte se nuk po ndodh ketu nuk do te thote se nuk po ndodh VIDEO - Shekulli

SSSAbrASS brbrPas videos se fshehte ku njerez ne Norvegji u vinin ne ndihme nje djaloshi pa xhakete qe kishte ftohte organizata Save The Children ka publikuar nje video publicitare per tu ardhur ne n
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2113 ->2113 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 norvegji ->norvegji 0 docs[0] -> docs[0] 1 2113 ->2113 0 hits[0] -> hits[0] 1 2982 ->2982

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos