Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nishanin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjyqtari Aliu, shkelje tė rėnda me detyrėn - Gazeta Shqip

Raporti i Ministrisė sė Drejtėsisė. Masė pėr gjyqtarin e Kavajės, i denoncuar nga Tahiri  Sokol Ēobo
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Presidenti i OSBE nesėr nė TiranėTakime me Nishanin dhe Bushatin - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Kreu i OSBE-sė, Didier Burkhalter do tė vizitojė nesėr Shqipėrinė, ku do tė zhvillojė takime tė ndryshme. Mė pas, ditėn e premte Burkhalter do tė zhvillojė vizita edhe nė Kosovė dhe Serbi.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»FA, ligj i ri pėr gradat nė ushtri"pėrplasen" Kodheli dhe Nishani - Shqiptarja.com

TIRANE - Ripėrcaktim i misionit, detyrave, pėrgjegjėsive, por edhe mbėshtetje mė e madhe nga shteti pėr Forcat e Armatosura: Ky ėshtė qėllimi kryesor i projekt-akteve tė pėrgatitura nga Ministria e Mb
- Shtuar 5 ditė mė parė»Letra e Tahirit per Nishanin reagon Unioni i Gjyqtareve Po cenohemi - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Tirane 21 prill 2014 NOAal- Unioni i Gjyqtareve te Shqiperise reagon kunder Ministrit te Brendshem Saimir Tahiri i cili beri publik emrat e gjyqtareve qe s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Tahiri: Gjyqtarėt liruan vrasės, pėrdhunues, mashtrues dhe trafikantė - Gazeta Shqip

Lėvizni KLD-nė - Ėshtė nė dorėn tuaj, pėr tė vėnė nė lėvizje KLD-nė, me qėllim shqyrtimin e zbatimit tė ligjit dhe standardet e dhėnies sė drejtėsisė
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Komisioni i Ligjeve, debat pėr Presidentin dhe trafikun e drogės - Gazeta Shqip

PD: Po kėrkoni tė hiqni Nishanin, PS: Pse Presidenti nuk flet kur nėpėrkėmbėt ushtria FATJONA MEJDINI
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Njehėsimi me krimin - Tema


- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ina Rama padi Nishanitdhe Cefës, s’e futën në punë - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-kryeprokurorja Ina Rama ka paditur në gjykatën Administrative kryetarin e Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe nën/kryetarin Elvis Cefa, duke k
- Shtuar 1 javė mė parė


»Naēo: KLD bėn qoka, me rastine Ina Ramės shkeli hapur ligjin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Ish-kryeprokurorja padit Nishanin TIRANĖ – Ministri i Drejtėsisė Nasip Naēo shprehet se K
- Shtuar 1 javė mė parė


»NJĖ PRESIDENT PA NAM E PA NISHAN - Gazeta Shqip

ANDREA STEFANI
- Shtuar 2 javė mė parė


»MM: Prokuroria tė hetojė akuzat eImamit pėr lėndė narkotike nė FA - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kodheli: Ligj i ri pėr FA, pa cėnuar Nishanin VIDEO TIRANE - Ministria e Mbrojtjes ka reaguar pėr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mbi (pa)pėrgjegjėsitė e Bujar Nishanit - Tema


- Shtuar 3 javė mė parė»Kodheli Me Nishanin sjemi konsultuar por e kemi njohur me ligjin e ri - News of Albania

Transmetuar me 09042014 - 1733 Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli pranon se nuk ka pasur konsultime
- Shtuar 3 javė mė parė
»Gjykatat, 14 lirime skandalozevetėm nė 2 muajt fundit tė 2014 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ministri:Oficerėt tė raportojnė vendimet e gjykatave Letra e Tahirit pėr Nishanin: KLD tė hetojė gjyqtarėt PDF| Ja letra e Tahirit pėr Nishanin Gjykata e Lartė "lan duart"
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tahiri letėr Nishanit: KLD tėhetojė lirimin e Gjin Nikės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PDF/Ja letra e Tahirit pėr Nishanin Gjykata e Lartė "lan duart" pėr Nikėn Letra, PD: Tahiri sulmon gjykatat
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjykatat, 14 lirime skandalozevetėm nė 2 muajt e parė tė 2014 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ministri:Oficerėt tė raportojnė vendimet e gjykatave Tahiri -Nishanit: KLD tė hetojė lirimin e Gjin Nikės PDF| Ja letra e Tahirit pėr Nishanin Gjykata e Lartė "lan duart"
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 806 ->806 0 total_found -> total_found 1 806 ->806 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nishanin ->nishanin 0 docs[0] -> docs[0] 1 806 ->806 0 hits[0] -> hits[0] 1 990 ->990

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos