Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "News"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Qymyrdruri drejt Greqisė, Koka: E ndaluar, kompania ka marrė leje para se ligji tė hynte nė fuqi - BalkanWeb

TIRANĖ- Pas transmetimit tė njė kronike nė News 24 nė emisionin “Njerėz nė Fokus” ku shfaqej njė kamion nė pikėn kufitare tė Kapshticės qė transportonte qymyrdruri drejt Greqisė, ministri
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Meta: PD tė mos sillet me reformėn territoriale si me Kushtetutėn - Gazeta Shqip

Jo bojkotit, tė ndryshojė stilin e opozitės Qėndrimet USHTRIA - Mbėshtes hetimin e nisur nga Prokuroria e Pėrgjithshme dhe deklaratat e Prokurorit tė Pė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kosovė, 80 vota pėr themelimin e Gjykatės speciale - Ora News

Kėrkohen 80 votat e deputetėtve tė Kuvendit tė Kosovės pėr miratimin dhe themelimin e Gjykatės speciale pėr krimet e luftės. Qėndrimet e partive politike janė zbutur paksa pas ndryshimit tė termino
- Shtuar 2 ditė mė parė


»ILDKP, Halimi: Rama-Meta po e shndėrrojnė vendin nė ēiflig, pushtetet nė njė dorė - Ora News

Qeveria Rama-Meta po shkojnė drejt pėrqėndrimit nė njė dorė tė tė gjitha pushteteve dhe po e shndėrrojnė vendin nė njė ēiflig. Deklarata vjen nga ish-Ministri i Drejtėsisė, njėherėsh deputet dhe nė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tjeter perplasje Japoni-Kine - Top Channel

Sekuestrimi nga Kina i një anijeje japoneze mallrash për shkak të një borxhi të paraluftës mund të dëmtojë lidhjet tregtare mes dy vendeve, paralajmër
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Reforma territoriale, Bylykbashi: Preken zonat zgjedhore, s'duam veto por konsesus - BalkanWeb

TIRANĖ-Opozita nuk kėrkon veton nė komision por konsensus pėr reformėn territoriale. Deklarata u bė nga deputeti i PD-sė Oerd Bylykbashi i ftuar nė rubrikėn “Opinion” nė News 24. Sipas Byl
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Reforma territoriale, Bylykbashi: Preken zonat zgjedhore, s'duam veto por konsensus - BalkanWeb

TIRANĖ-Opozita nuk kėrkon veton nė komision por konsensus pėr reformėn territoriale. Deklarata u bė nga deputeti i PD-sė Oerd Bylykbashi i ftuar nė rubrikėn “Opinion” nė News 24. Sipas Byl
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Qymyrdruri drejt Greqisė, Koka: Eksporti i tij ndalohet me ligj, do hetojmė rastin - BalkanWeb

TIRANĖ- Eksporti i qymyrit tė drurit duket se ėshtė ndėr bizneset mė tė rinj qė po zhvillohet nė vendin tonė. Nė njė kronikė tė realizuar nga News 24 nė pikėn kufitare tė Kapshticės ėshtė filmuar njė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndarja territoriale, Nurellari: Opozita po pėrdor bllokimin pėr pazare tė ngushta - Ora News

Opozita po pėrdor mundėsinė e bllokimit tė reformės adminstrativo-territoriale pėr ta bėrė pazar pėr interesa tė ngushta tė tyre. Sekretari Politik i PDIU, Adri Nurellari, nė intervistėn e mbrėmjes
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mbetjet, Koka: S’ka pastrim pa industrinė ricikluese, mundemi tė kontrollojmė importin - BalkanWeb

TIRANĖ- Eksporti i qymyrit tė drurit duket se ėshtė ndėr bizneset mė tė rinj qė po zhvillohet nė vendin tonė. Nė njė kronikė tė realizuar nga News 24 nė pikėn kufitare tė Kapshticės ėshtė filmuar njė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Pėrplasja nė Ora News, Naēo: KLD si repart ushtarak, Ēefa: Akuza politike - Ora News

Ministri i Drejtėsisė, Nasip Naēo dhe zėvėndėskryetari i KLD-sė, Elvis Ēefa u pėrballėn me njėri-tjetrin nė akuza tė ndėrsjellta pėr situatėn nė kėtė Kėshill nė studion e Ora News gjatė debatit mes
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Qymyrdruri drejt Greqisë, Koka: E ndaluar, kompania ka marrë leje para se ligji të hynte në fuqi - BalkanWeb

TIRANË- Pas transmetimit të një kronike në News 24 në emisionin “Njerëz në Fokus” ku shfaqej një kamion në pikën kufitare të Kapshtic
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD, Kruja: Mazhoranca fsheh krimin - Ora News

Qeveria vazhon akoma tė fsheh krimin. Ka akuzuar nė kėtė mėnyrė deputeti i PD, Keltis Kruja, mazhorancėn nė intervistėn e mbrėmjes nė Ora News pėrballė gazetarit Drini Zeqo. Deputeti Kruja t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tiranė, njė person i pajetė nė rrugė, ambulanca mbėrrin vetėm pas 1 ore - BalkanWeb

TIRANĖ- Njė person i pajetė ka qėndruar pėr rreth 1 orė nė rrugė. Ngjarja ka ndodhur sot nė kryeqytet, nė rrugėn “Irfan Tomini”, teksa as policia as asmbulanca nuk kanė shkuar pėr ta ndihm
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rrėzohet nga trageti, pėrpjekjet pėr shpėtimin e Gentian Petės- VIDEO EKSKLUZIVE - BalkanWeb

DURRĖS-Situata pas ngjarjes sė rėndė qė ndodhi dje, kur njė 39 vjeēar nė rrethana tė panjohura u hodh nga trageti i linjės Bari-Durrės, ėshtė filmuar nga njė udhėtar i tragetit me celular. Pamjet u vu
- Shtuar 4 ditė mė parė»Turqia mund të "braktis" internetin - BalkanWeb

ANKARA- Ministri turk i transportit rrugor, detar dhe i komunikimit, Lutfi Elvan ka bërë me dije sot se Turqia mund ta braktis internetin. Kjo, pasi mund të krijohet një protokoll
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tiranė, tentoi tė hyjė me forcė nė kryeministri, lirohet i dehuri/ VIDEO - Ora News

Tiranė-  Njė 41 vjeēar ka tentuar tė hyjė me forcė nė godinėn e kryeministrisė rreth orė 13:00 tė mesditės sė sotme duke vėnė nė alarm Gardėn. Sipas policisė 41 vjeēari ka q
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Sinani, vėmėndje nga politika shqiptare - Ora News

Shqiptarėt nė Maqedoni kėrkojnė nga politika dhe media shqiptare qė tu kushtohet mė shumė vėmėndje. Ka shprehur nė kėtė mėnyrė kritikėn e tij Arsim Sinani, pjesė e Qėndrės sė Studimeve Ndėrkombėtar
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Po kthehej nga Gjermania, 39-vjeēari hidhet nga trageti 12 milje larg portit VIDEO - Ora News

Njė emigrant shqiptar i cili po kthehej nga Gjermania pėr tė festuar Pashkėt me familjen e tij nė Gjirokastrėr, ėshtė hedhur nga trageti nė det 12 milje larg portit tė Durrėsit. 39- vjeēari
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 9043 ->9043 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 news ->news 0 docs[0] -> docs[0] 1 9043 ->9043 0 hits[0] -> hits[0] 1 11856 ->11856

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos