Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nenen"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shengjin arrestohet 25-vjecari akuzohet se abuzoi me nje te mitur - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Shengjin 20 prill 2014 NOAal-Ore tmerri per nje vajze 13 vjecare nga Lezha e cila u rrembye dhe u mbajt e izoluar per mese 48 ore ne nje banese ku u abuzua
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Djali 13-vjecar vetevaret ne Durres iu gjeten tekste te Deshmitareve te Jehovait - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Durres 14 prill 2014 NOAal- Nje femije i moshes 13 vjecare eshte gjetur i varur ne qytetin e Durresit Ngjarja e rende ka ndodhur ne sektorin e Plazhit ne k
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vdekja e Ilia Karelit policia shperndan protestuesit me shkopinj gome - News of Albania

Tirane 12 prill 2014 NOAal- Publikuar 1707 Perditesuar- Nje grup te rinjsh shqiptare jane mbledhur ne sheshin prane Piramides ne kryeqytet per te protestuar per torturimin dhe vdekjen e Ilia Karelit n
- Shtuar 2 javė mė parė


»Dhunon nenen per ta larguar nga banesa Nuk me dorezon pensionin - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Pogradec 13 prill 2014 NOAal- Pensionin e saj ia dorezon djalit tjeter nderkohe qe jeton me mua Sjellja e saj me ka shkaktuar sherr me bashkeshorten Keshtu
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shkolla jone e menise - News of Albania

Transmetuar me 13042014 - 0805 Nga Fatos Baxhakubr br Kno o muze menine e Akil Pelidit Keshtu hapet Iliada e Homerit e perkthyer mjeshterisht ne shqip nga
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nena shqiptare perdor femijet e saj per te shitur heroine - News of Albania

Transmetuar me 10042014 - 2328 PUBLICITET Nje shqiptare ne Greqi detyron femijet e saj qe te merren me shitje droge ne rruget e Janine
- Shtuar 2 javė mė parė


»Zbulohet mesazhi i Karelit Gardianin e vrava pa dashje i dhashe 60 mije euro - News of Albania

PUBLICITET Gozhda ime u keput Gardianin qe i kisha dhene 60 mije euro qe te me rregullonte tri dite leje e vrava aksidentalisht Kisha nje luge qe e kisha bere si thike Une e qellova per ta tr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tenton te mbroje nenen adoleshentja dhunohet barbarisht nga babai - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Kavaje 11 prill 2014 NOAal- Nje 16-vjecare eshte dhunuar nga babai i saj pasi nderhyri per te shuar sherrin mes prinderve Ngjarja ndodhi dje ne fshatin Kercukaj
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ish i denuari del nga burgu se pret askush - Vizion Plus

brbrSi asnjehere tjeter sot kane kuptuar rendesine e te qenit te lire Dhjetera te denuar kane lene pas qelite te shkuaren brenda hekurave dhe me nxitim kane dale nga burgjet ku vuanin denimin Amnistia
- Shtuar 3 javė mė parė


»Bashkim Dobrushi flet per masakren e te shoqes qe vrau 3 femijet e tyre - News of Albania

Me 9 mars tre vajza humben jeten mamaja e tyre Edlira eshte ndaluar per krimin monstruoz ndaj bijave te veta Babai i vajzave thyen heshtjen dhe vendos te flase Bashkim Dobrushi babai i vajzave flet pe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Masaker ne Itali shqiptari godet tri here me thike te birin - Shekulli

SSSAbrASS brbrZarif Hyseni 49 vjec nga Mitrovica sulmon djalin e tij 17 vjec ne stacionin e autobusit ne Bolzano I riu ne gjendje kritike per jeten Policia prangos shqiptarin ishte divorcuar me gruan
- Shtuar 3 javė mė parė


»Biresimet Arvizu Procedura te gjata - Top Channel

Nga koha e braktisjes së një foshnjeje derisa sa ajo të birësohet, shteti shqiptar harxhon mesatarisht më shumë se një vit kohë  procedura për t'i
- Shtuar 4 javė mė parė


»Letra e fundit e Karelit - Top Channel

Gazeta 'To Vima' e së dielës publikon ekskluzivisht letrën e fundit të shkruar nga i burgosuri shqiptar Ilia Kareli, i njohur në Shqipëri si Kudret Kume, i cili pasi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Hetime per vrasjen e Kumes - Vizion Plus

brbrProkuroria e Fierit ka nisur sot hetimet kryesisht per vdekjen e Kudret Kumes nga Zhupani i cili disa dite me pare u gjet i vdekur ne burgun e Nigritas ne Greqi pasi me pare kishte vrare nga gardi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Percillet per ne banesen e fundit Kareli - Top Channel

Gazeta 'To Vima' e së dielës publikon ekskluzivisht letrën e fundit të shkruar nga i burgosuri shqiptar Ilia Kareli, i njohur në Shqipëri si Kudret Kume, i cili pasi
- Shtuar 4 javė mė parė


»U gjet i vdekur ne qeli autopsia Gjurme rrahje ne trupin e Karelit - News of Albania

Transmetuar me 28032014 - 1626 foto ilustruese PUBLICITET Greqi 28 mars 2014 NOAal- PerditesuarGjendet i vdekur ne qeli shqiptari qe vr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Shqiptari i vdekur ne burgun e Greqise nena Nuk me lane asnjehere ta takoj - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Greqi 29 mars 2014 NOAal-Perditesuar Zbardhen detaje te reja per shqiptarin Ilia Kareli qe u gjet i vdekur ne qeline e burgut te Nigritas ne Serres ku isht
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vrasja e te burgosurit shqiptar reagon familja - Vizion Plus

brbrNje dite pas vdekjes ne qelite e burgut grek te Nigritas te shqiptarit Ilia Kareli ose sic njihet ne Shqiperi me emrin Kudret Kume familja ne Zhupan te Fierit ka hapur dyert e mortit Lajmi per dhu
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjendet i vdekur ne qeli shqiptari qe vrau gardianin grek - News of Albania

foto ilustruese PUBLICITET Greqi 28 mars 2014 NOAal- PerditesuarGjendet i vdekur ne qeli shqiptari qe vrau pak dite me pare nje nga gardianet e burgutbr Mediat greke bejne te ditur
- Shtuar 4 javė mė parė


»Malandrino gjendet i vrare ne burg Ilia Kareli - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 930 ->930 0 total_found -> total_found 1 930 ->930 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nenen ->nenen 0 docs[0] -> docs[0] 1 930 ->930 0 hits[0] -> hits[0] 1 1184 ->1184

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos