Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ne Call Center"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»MODELI I ZHVILLIMIT EKONOMIK TĖ MUNGUAR - Gazeta Shqip

KLODIAN MUĒO I have a dream, unė kam njė ėndėrr, kėshtu e niste Martin Luther King ēdo fjalim tė tij. Njė ėndėrr tė madhe, mundėsia pėr ta realizuar atė. Shpresa pėr ti dhėn
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ish-presidenti Carter, libër kundër dhunës ndaj grave - Zėri i Amerikės

Organizata Botƫrore e Shƫndetƫsisƫ raporton se njƫ nƫ tre gra nƫ tƫrƫ botƫn do tƫ pƫrjetojnƫ dhunƫ fizike ose seksuale nƫ jetƫn e tyre. Ish-presidenti amerikan Jimmy Carter e quan abuz
- Shtuar 3 javė mė parė


»Punësim për personatme aftësi të kufizuara - Shqiptarja.com

TIRANE- Hapja e zyrave të punës në disa qytete të vendit u shoqërua me një numër të madh kërkesash për punë, kryesisht nga të rinjtë. S
- Shtuar 1 muaj mė parė»Identifikohet autori i plagosjes sė 29-vjeēares - Gazeta Shqip

Tiranė Identifikohet dhe shpallet nė kėrkim autori i plagosjes sė 29-vjeēares Alma Beqa. Policia ka arrestuar vajzėn me tė cilėn ėshtė konfliktuar 29-vjeēarja para se tė qėllohet me p
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tirane plagoset me arme zjarri nje vajze - News of Albania

Pamje nga vendi i ngjarjes PUBLICITET Tirane 12 mars 2014 NOAal- Nje vajze 29 vjece ka mbetur e plagosur me arme zjarriNgjarja ka ndodhur ne kryeqytet prane zones se njohur si ish-Ek
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Plagosja e 29-vjecares arrestohet nje femer dhe shpallet ne kerkim nje mashkull - News of Albania

Pamje nga vendi i ngjarjes PUBLICITET Tirane 13 mars 2014 NOAal-Plagosja me arme zjarri e ndodhur mbremjen e se merkures ne zonen e ish-Ekspozites Shqiperia Sot tashme e ka te identi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Civici Shkollimi ne pamundesi te punesimit - Top Channel

Për të folur mbi argumentin e papunësisë në rritje, e sidomos të asaj pjese të shoqërisë që përbëhet nga të papunë me diplomë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tiranė, tek ish-ekspozita, plagosetme armė punonjėsja e call centerit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANĖ - Njė vajzė 29-vjeēare e identifikuar si Alma Beqa, dyshohet se ka mbetur e plagosur nė njė ngjarje qė ka ndod
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tiranė, sherr me njė parukiereplagoset me armė vajza 29 vjeēe - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANĖ - Njė sherr femrash ka precipituar nė tė shtėna me armė nė Tiranė. Ngjarja ka ndodhur nė orėt e mbrėmjes, rret
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Plagoset me pistoletë një 29-vjeçare - IndeksiOnline

Një 29-vjeçare ka mbetur e plagosur me armë zjarri sot në mbrëmje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të ish-ekspozitës “Shqi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tiranė, ndėrhyn nė sherrin mesvajzave, plagos 29 vjeēaren - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit  FOTO TIRANĖ -Konflikti me njė tjetėr vajzė sa nuk i ka rrezikuar jetėn, njė 29-vjeēareje mbrėmjen e sotme nė katin e dytė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»3 mije kerkesa per pune ne zyren e Durresit - Vizion Plus

brbrTre jave pas hapjes se mjediseve te reja ne zyren e punes ne Durres interesimi i personave punekerkues ka qene mjaft i larte Me shume se 3000 persona te papune jane paraqitur ne sportelet e kesaj
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nis aventura ne ldquoBig Brother 7rdquo - Top Channel

Kanë nisur aventurën në 'Big Brother' banorët e shtëpise më të vëzhguar, por me surpriza që në fillim të këtij edicioni të shtatë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Angli, shisnin kokainė nėpėrmjet'call center', burg 5 shqiptarėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD ANGLI- 10 persona, 5 prej tė cilėve shqiptarė janė dėnuar me burgim nė Britaninė e Madhe pasi shisnin kokainė nėpėrmjet
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nis Big Brother Albania 7, njĆ« banore braktis programin - News of Albania

Transmetuar më 21.02.2014 - 21:17 Transmetuar: 21 Shkurt 2014 - Ora 21:17 - PĆ«rditĆ«suar 22 Shkurt 2014 - Ora 00:46SSSA
- Shtuar 2 muaj mė parė»Nis aventura ne ldquoBig Brodher 7rdquo - Top Channel

Kanë nisur aventurën në 'Big Brother' banorët e shtëpise më të vëzhguar, por me surpriza që në fillim të këtij edicioni të shtatë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kush janë banorët e Big Brother 7 - IndeksiOnline

Mbrëmjen e djeshme nisi Big Brother Albania 7. Ashtu si vitet e mëparshme, nën prezantimin e Arbana Osmanit, edhe ky edicion do të zgjasë 100 ditë. 19 banorë
- Shtuar 2 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 168 ->168 0 total_found -> total_found 1 168 ->168 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 call ->call 0 docs[0] -> docs[0] 1 311 ->311 0 hits[0] -> hits[0] 1 546 ->546 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 center ->center 0 docs[1] -> docs[1] 1 1259 ->1259 0 hits[1] -> hits[1] 1 1664 ->1664

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos