Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ndermarrjes Gjeologjike Shkoder"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Privatizimet,Qeveria nxjerr nė shitje stadiumin “Qemal Stafa” - Panorama

Erald KapriQeveria nxjerr nė ankand listėn e radhės sė objekteve dhe aseteve publike tė cilat do tė privatizohen. Kėto asete do tė privatizohet me procedurė ankandi tė hapur ku ēdo
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ndermarrjes ->ndermarrjes 0 docs[0] -> docs[0] 1 712 ->712 0 hits[0] -> hits[0] 1 949 ->949 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjeologjike ->gjeologjike 0 docs[1] -> docs[1] 1 695 ->695 0 hits[1] -> hits[1] 1 930 ->930 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shkoder ->shkoder 0 docs[2] -> docs[2] 1 8881 ->8881 0 hits[2] -> hits[2] 1 13532 ->13532

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos